• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko na podzim 2012

11. května 2013 
@janinha mě dřív nedělala nic moc, ale poslední dobou pak velké změny nálad, bolesti hlavy, ano taky rozšířené žilky atd. atd. že už jsem si řekla a dost a letěla.. už jsem jí zahazovala dvakrát předtím, ale vždy jen obrazně a pak jsem si řekla, že až po státnicích.. nakonec ale na to stejně došlo dřív.. A neurotik se zatím beztak nevykuklil, takže dobrý:grinning:
23. říj 2012 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasana3 já vyzkoušela hrozně moc HA a měla jsem i náplasti. Nesedělo mi nic a tak jsem to nakonec po škole vyšoupla pryč :slight_smile: Ale ty rozšířené žilky mě vážně štvou. Tak já doufám, že neurotik to nebude :slight_smile: spíš s mým životním stylem to bude nějaký hyperaktivista :slight_smile:
24. říj 2012 ve 21:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha to chce naředit klidným tatínkem:grinning:
24. říj 2012 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasana3 :grinning: tak teď jsi mě dostala, můj je sice kliďas,ale jen co se týče hádek a řešení nějakých věcí či problémů,ale jinak..... no a navíc máme mít dvojčátka, oooooo tak to jsem zvědavá, zdali to výjde a zdali budou obě dvě akční po nás :slight_smile:
24. říj 2012 ve 23:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak jste na tom? Já mám v pondělí dostat první MS od vynechání antiko, tak jsem zvědavá :slight_smile: Trochu mě pobolívá asi dva dny podbříšek, ale to bude spíše bolení před MS, když jsem brala antiko tak to bylo v pohodě, žádné bolesti břicha...takže teď se mám určitě na co těšit :frowning2:
@janinha jůů takže můžete mít dvojčátka ? Máte je v rodině jó ?
25. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme na to dneska vlítli, ale nějak mě nebaví ležet v posteli, tak snad nic nepokazím, když budu sedět u učení a budu se koupat ve vaně. Někde jsem četla, že vana by měla jít stranou.
25. říj 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca také jsem slyšela, že by se neměla napouštět horká vana, ale fakt nevím jestli je to pravda :confounded: Já se musím přiznat, že jsem si jí několikrát po napouštěla, protože to vždycky nemůžu vydržet, mám ráda hrozně horkou vodu a nahřát si zádíčka pěkně ve vaně :sunglasses:
25. říj 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 tak to taky miluji. Můj muž mi říká, jak se tak můžu pařit...
25. říj 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už 4 dny meškám a test mám negativní :( Zítra ráno si zavolám na gyndu a objednám se na příští týden. Podbřišek mě chvílema pobolívá, ale jinak nic. Je to teprve druhá ms po vysazení HA, ta první přišla na den přesně, tak nevím no :( Jinak @janinha taky máme pravděpodobnost na dvojčátka, můj táta je z dvojčat, on je neměl, takže jestli je to jak se říká ob genaraci, tak tu nějaká šance je :slight_smile:
25. říj 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi tak to se mrška nějak opozdila, uvidíš co na gyndě...třeba se na testu něco objeví ještě o pár dnů později :wink:
Také máme v rodině dvojčátka, já mám dědu z dvojčat a přítel taťku z dvojčat, ale i tak to bude asi malá šance.
25. říj 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 kéž bys měla pravdu, nejhorší je to čekání :unamused: No tak to je docela velká pravděpodobnost dvojčátek, když je to takhle z obou stran, ne? :wink:
25. říj 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi jeee, tak to je super :slight_smile: snad se dvojčátka podaří, mě by to vůbec nevadilo :slight_smile: byla bych ráda :slight_smile: Tak třeba jsi už těhu,ale na druhou stranu to může být ještě těma hormonama. Mě přišla první MS se dvěmi dny zpoždění a ty bolesti.... ani nemluvím,hrůza :frowning2: ty v pohodě?
25. říj 2012 ve 22:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 máme máme :slight_smile: prej to i řekla nějaká kartářka švagrové, že bude mít její brat se svou ženou dvojčata a my je máme v rodině. :slight_smile:
25. říj 2012 ve 22:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou jsem zahlédla tuhle skupinu, tak bych se ráda přidala.My jsme se začali s manželem snažit asi před 14 dny, takže je to můj první měsíc bez HA asi po... po... no aspoň 7-8 letech.... zatím se to nesnažíme hrotit, takže žádné ovu testy, natož měření, takže vůbec nevím jestli mám ovu a kdy ani kdy mám dostat ms a jelikož jsem nedisciplinovaná nepoznamenala jsem si ani poslední ms :sweat_smile: takže asi tak :grinning:
25. říj 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinha mě by dvojčátka asi taky nevadili. Byla jsem chůvou sestřenčiných dvojčátek do jejich dvou let a byl to chvílema zápřah, ale byli (jsou) kouzelný. Teď už chodí do první třídy a jsou to bobísci :slight_smile: Já žádný velký bolesti nemám a prsa mě bolely akorát minulý týden, teď už dobrý. Už bych ráda věděla co se děje, abychom se kdyžtak mohli vrhnout na další snažení :grinning:
26. říj 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako tak to jsi na tom podobně, také mám za sebou cca 14 denní snažení po vysazení antiko. Takže přeji hodně štěstíčka :wink:
Jinak se úplně děsím první MS, HA jsem brala v kuse cca 14 let, takže je mi jasný, že první mestruaci budu mít úplně rozhozenou a bolestivou... měla by přijít kolem pondělí tak jsem zvědavá :slight_smile:
26. říj 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 to bude v klidu třeba:wink: první MS po vysazení mi přišla s železnou pravidelností a od té doby chodí jak švýcarský hodinky (jednou 26DC, jednou 28DC, střídání..) stejně jako před braním HA a to jsem taky brala nějakých 7 let.. ani žádné bolesti v rámci PMS, vůbec nic.. jen se později krapet zhoršila pleť...
26. říj 2012 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasana3 jj zatím co tedy pozoruji jako jediné, je taky ta pleť, tolik beďarů jsem neměla snad ani ve 13nácti :grinning:
26. říj 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi ja mam sestřenku a bratranka dvojcata a ti jsou taky skvělí. Moje máma čekala dvojky přede mnou,ale bohužel to nedopadlo :frowning2: mě by to mělo minout,pokud to ma jit přes koleno,ale uvidíme. Ale byla bych rada :slight_smile:
26. říj 2012 v 18:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha no, nikdy nevíš, příroda je všemocná :wink: Já jsem byla jednou s těma "našema" (od sestřenky) dvojčátkama na srazu dvojčat...bylo to něco úžasnýho, tolik dvojčat pohromadě jsem v životě neviděla a už ani neuvidím. Byli tam od miminek až po puberťáky. Všechny ty děti byli prostě úžasní! :slight_smile:
26. říj 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkasi to se mi stalo taky druhý měsíc po vynechání,to jsem si moc přála aby byl test negativní,protože mám novou práci,MS jsem dostala.Od tý doby pravidelná,ale už bych chtěla pozitivní:smile:
27. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky doporučuji stáhnout aplikaci IP Free do smartphonu,ukazuje to plodné dny a ovulaci,já ovu ne testují,ale poznám ji podle bolesti,ale je fajn mít aspoň +-informace,teď bych měla mít plodné dny tak to zkusíme:smile:
27. říj 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs tak hlavně, ať se zadaří :wink: :slight_smile:
27. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takový technický dotaz... jak se dávají po sexu nohy nahoru, nebo se podkládá zadek, tak na jak dlouho???
27. říj 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem bez antik. 5 měsíců, ale začali jsme se snažit o miminko až tento měsíc :slight_smile: podle ovu testů jsme snad plodné dny vychytali, tak uvidíme, jak se bude dařit.... :slight_smile:
28. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po našem snaženíčku min. týden jsem začala nějak tloustnout. Vím, že to nemá vliv po týdnu... Ale tak asi se o sebe začínám starat, aby naše miminko mělo vitamínky. Chjo, snad nebudu jen tloustnout a mimi nikde... Věříme, že do Vánoc se nám to podaří... I mužíček už moc chce... Máme dokonce už vybrané i jména. Konečně jsme se shodli, tak... asi do příští soboty nevydržím a až přijde MS, tak budu bulet . . ....
29. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca :slight_smile: tak to mám taky, že jsem začala tloustou nebo si to myslím, na váhu raději nelezu, protože by mě asi trefil šlak. A to se snažíme teprve první měsíc, ale je to taky i tím, že jsem kvůli snaženíčku přestala cvičit a záda už trpí a špeky rostou, chjo. Držím palečky, aby Ti to vyšlo !! Já mám dostat MS dnes, tak jsem zvědavá :slight_smile:
29. říj 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foxmarka Hodně štěstíčka ať se zadaří co nejdříve :wink:
29. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 Jejda, tak to nemusíš dlouho čekat. My jsme to teprve taky zkoušeli poprvé, ale MS očekávám nejdřív 9.11, takže my si ještě počkáme....
29. říj 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca tak to už máš příští týden, to uteče :slight_smile: No dneska mě trochu pobolívá břicho tak se možná MS blíží, no nevim člověk se furt sleduje, to je hrozný :grinning:
29. říj 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek