Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

pipinka
29. říj 2012

ahoj holky, mohu mezi vás? Také se snažíme o mimi

bibianca
29. říj 2012

@sukuba1 Jestli to do dvou dní nedostaneš, tak si udělej testík 🙂

elfici
29. říj 2012

Ahojky,tak se snažíme o miminko,sice už máme dva kluky,ale teď bychom rádi holčičku

sukuba1
29. říj 2012

@bibianca jj chystám si ho udělat už zítra,nj nedočkavost 😀
@pipinka jasně přidej se budeme rádi 😉 Jak dlouho se snažíte o mimi ?

pipinka
29. říj 2012

s nynějším přítelem už půl roku a vy holky?

bibianca
29. říj 2012

@sukuba1 Pak napiš výsledek 🙂

bibianca
29. říj 2012

@pipinka My teprve začínáme první měsíc. Půl roku není žádná doba se říká... Většinou to trvá tak rok... 😉

pipinka
29. říj 2012

@bibianca no já jsem se dříve snažila s bývalým pířtelem asi 4 roky a nešlo to ☹

bibianca
29. říj 2012

@pipinka Možná bude někde chyba a bereš nějaké vitamíny??

pipinka
29. říj 2012

@bibianca jj beru. doktor mi napsal utrogestan, clostylbegyt a ještě chodím jednou za měsíc na injekci pregnylu. taky jsem byli na genetice a hematologii. Na hematologii jsem dostala průkazku a varování , že se u mne může objevit trombóza a prý až budu těhotná, budu muset jezdit k nim na kontrolu také

bibianca
29. říj 2012

@pipinka aha tak to máš složité

sukuba1
29. říj 2012

@bibianca jj zítra písnu výsledek
@pipinka tak třeba ta výměna přítele pomůže 🙂 uvidíš ještě za čas, i když chápu, že už je z toho člověk na nervy. A kolik je ti let, jestli se můžu zeptat. Na fotce vypadáš mladě, mě bude 30 let, takže doufám, že nebudu ještě muset x let čekat než se to povede 😒

pipinka
29. říj 2012

@sukuba1 mě bylo ted v létě 27 let. no uvidíme, snažíme se, ale ráda bych vydržela ještě do konce měsíce. Pokud to vyjde začátkem roku budu ráda, protože budu v klidu vědět, že mám nárok na mateřskou, tak uvidíme, tedy 🙂 už čímdál víc koukám na ostatní miminka a když tady máme přítelovi děti z manželství, nemůžu se na ně vynadívat jak jsou šikovní 🙂

sukuba1
29. říj 2012

@pipinka 27 let je dobrý, to je ještě čas. Ale neboj snad už to začátkem roku vyjde, ještě když chodíš k doktorovi a snažíš se to podpořit tak to vyjít musí 😉

bibianca
29. říj 2012

@sukuba1 Á tady už se někdo nemůže dočkat rána 🙂

pipinka
29. říj 2012

doufám, že nám to všem vyjde. Stejně je to nespravedlivý co holky? Ty co nechcou tak mají a ty co chcou tak mají s tím problémy

sukuba1
29. říj 2012

@bibianca uvidíme uvidíme 😀

bibianca
30. říj 2012

@sukuba1 čekáme, čekáme 😉

sukuba1
30. říj 2012

@bibianca tak nic, test negativní ☹ ale je to první snažení, tak uvidíme ty další. MS ještě nepřišla tak doufám, že přijde spoň co nejdříve.

bibianca
30. říj 2012

@sukuba1 Jejda, já byla z tebe tak nervózní, že jsem uvažovala i nad tím, že si udělám spešl rozbor krve. 🙂 Příště to vyjde. Nezoufej...

sukuba1
30. říj 2012

@bibianca jo co se dá dělat, já si to vždycky představovala jak hurvínek válku, že to půjde snadno, ale jak tady čtu na koňovi, že spousta holek má problémy, tak to tak jednoduchý nebude. V mém okolí se to kamarádkám podařilo hned...tak to možná budu zase vyjímka 😀 Tak bibi doufám, že to dopadne aspoň tobě 😉

bibianca
30. říj 2012

@sukuba1 Jo, my jsme si to s mužíčkem taky plánovali přesně na měsíc chceme mimi a v září ale jak jsem zjistila, že to není tak hned, tak jsme už začali 🙂

ema1984
30. říj 2012

Ahoj holky, tak my se s manželem snažíme o miminko asi měsíc, zatím proběhla jedna ovulace. Od minulého týdne jsme měla občas bolesti v podbřišku a včera dokonce nevolnosti, tak jsem to nevydržela a udělala si test. A druhá čárka tam byla, i když slabší, ale byla. Snažím se moc neradovat, protože termín MS mám až v pátek a testy by se měly dělat až poté... Tak budu doufat, že tam ta čárka pořád bude, i když mi přijde neskutečné, že by nám to vyšlo napoprvé🙂

sukuba1
30. říj 2012

@ema1984 tak to moc gratuluji, určitě to bude všechno v pořádku. Hned napoprvé to si fakt štístko 😀 Hodně štestíčka a ať čárka pořádně sílí !!!

andrejkasi
30. říj 2012

@sukuba1 já jsem si to taky tak představovala, ale opravdu to není jen tak. Na druhou stranu, mám vedle sebe tolik holek, kterým to vyšlo hned, víceméně "nehodou" 🙂 U jedné to bylo dokonce tak, že otěhotněla i přes to, že její přítel byl v té době na nějakém vyšetření (tuším, že magn. rezonance) a tam mu řekli, že tím bude pár dní neplodnej, bez živých spermií, ona to ještě pojistila přáškem po a teď je z toho už krásný dvouletý prcek 😀 Na někoho se to štěstí prostě usměje dřív 🙂 Doufám, že nám všem se to taky brzy poštěstí 😉

sukuba1
30. říj 2012

@andrejkasi no právě okolo mě to všem jde tak hladce, no ale uvidíme 🙂 . Teď abych aspoň pro začátek dostala MS 😒
A jak si na tom ty už si byla na té gyndě ?

andrejkasi
30. říj 2012

@sukuba1 byla jsem tam, ale dr. tam je pouze v pondělí a úterý a neměl místo, takže mě objednali na příští úterý. Nejhorší je ale to čekání. Buď ať je ten test pozitivní, nebo ať to už dostanu ať se můžeme pak hned zas začít snažit. Ale ať už se něco děje, tohle nevědění je strašný :(

sukuba1
30. říj 2012

@andrejkasi přesně, takhle člověk neví na čem je a co se děje. Tak to jsem zvědavá co Ti příští týden řekne, kéž by to bylo aspoň něco pozitivního. Kolikrát tady čtu, že test je negativní a na gyndě nějaký překvapení objeví. No uvidí se, asi se budeme muset držet hesla snažit se, snažit se a snažit se 😀

andrejkasi
30. říj 2012

@sukuba1 to rozhodně, já se jen tak nedám 😀 Snažím se tomu nechávat volný průběh, ale jde to dost těžko a teď mě nejvíc štve to nevědění. Testu už se bojím a vyhýbám se mu obloukem 😀

bibianca
31. říj 2012

@andrejkasi
@sukuba1 Holky, myslíte, že se dá otěhotnět i během neplodných dnů??