Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
21. pro 2012

@zdenkajan : mě to neva, když je to sehnaný do toho cca 15.12. Je fakt, že mi nemusíme dělat večeři, jsem pozvaný k rodičům a ten úklid vždy něják dopadne. Zítra to chci mít hotový a cukroví taky moc neprožíváme. My to moc nejíme, dostaneme a dělali jsme jen úlky 🙂

jjanniska
21. pro 2012

@zdenkajan my se taky hadame kdyz nestihame ☹ ten muj je porad v praci chodi domu az pozde vecer takze ja vzdycky udelam nebo pochodim po meste jen to co stihnu a zbytek vzdycky spolu s autem protoze s malym se neda moc dlouho chodit po meste potom uz jenom breci a je protivny...

jjanniska
21. pro 2012

@beru3nek maly taky jeste nespi kouka na televizi co tam ted je ten film pro deti...ja baleni darku vidim az na nedeli..dneska se mi uz vubec nechce..

beru3nek
21. pro 2012

@jjanniska : v kolik tak chodí spát? Jemu jsou ale 4, viď? Náš usnul před chvílí, ale musíme ho uspávat 😒 Sám neusne, jediná výhoda, když nespí po obědě, že vytuhne po 7 u flašky mlíka jak miminko 😀 No já jsem nejdřív vyhrábla tašky hezký, co mám a k balení jsem se ještě nedostala 🙂 Taky máme tatínka většinou do noci v práci, je to občas na palici a říkám si, jak to se dvěma zvládnu. Ještě se psem 😀

jjanniska
22. pro 2012

@beru3nek Ahoj Vojta bude mit 5 v cervnu kolem te 21:00 ho davam vetsinou spat i driv ale to byla vyjimka kvuli toho filmu 🙂 nam odpoledne spat vubec nechce doma jenom ve skolce se vyspi....ale doma to nepripada v uvahu 😀 taky si rikam jak to zvladnu se 2 😀 ale rikam si ze kdyz zvladnu Vojtu coz je orisek tak zvladnu i to 2 🙂

beru3nek
22. pro 2012

@jjanniska : to je stejně zvláštní, že ve školce spí a doma ne, co. To tak ale bývá. No my dneska zase nespíme, tak snad mě neusne v autě, to je jeho totiž 😉 To bude velkej bráška 😉 Jo jo, zvládli ti jiný, tak to dáme taky

jjanniska
22. pro 2012

@beru3nek ja mu nemuzu ani doma rict ze si ma jit lehnout nema to cenu zacne se jinak vstekat ale ve skolce ne tam posloucha na slovo....ale zazacatku co nastoupil do skolky v zari tak mel problem ucitelka mi rikala ze ji zacal bit jak ho dala spat a jeste si k nemu lehla no a to nemela delat 😀 ale tak sem mu to vysvetlila ze to nesmi aby ublizoval ucitelce a od te doby je klid...a chodi tam spat bez problemu 🙂 asi to ne neho byla zmena protoze my sme skolku menili chodil jinam ale prestehovali sme se tak sem ho musela prehodit jinam..

beru3nek
22. pro 2012

@jjanniska : no jo, pro děti to musí být vůbec změna. Učitelka, děti nový. No jsem zvědavá, jestli náš bude ve školce spát. Teď tady sígračí a evidentně mu to neva, že není vyspanej. Zato, já bych šla do postele hned 😀

jjanniska
22. pro 2012

@beru3nek to ti verim ja to same maly me dokaze vyzdimat uplne do posldni chvili nekdy je to az hruza 😀

beru3nek
22. pro 2012

@jjanniska : jo jo, kocourkové. Jasně, že mi usnul v autě a nebylo ani 6, tak jsem zvědavá v kolik bude budíček, tipuju tak 5 ranní 😝

jjanniska
22. pro 2012

@beru3nek tak to Vojta uz dneska jde spt drive zitra jdeme k babicce davat darky tak musi byt vyspany do ruzova 🙂

beru3nek
22. pro 2012

@jjanniska : jméno Vojta je můj favorit 😉

jjanniska
22. pro 2012

@beru3nek se ti libi? 🙂 meli sme dilema jake mu dame jmeno pritel chtel Denis ale me se to zdalo takove ee 😀 tedkom kdybych mela mit chlapecka tak chci Tadease 🙂 a na holcicku si muze jemno vybrat pritel to sem mu slibila jeste pred tim nez se Vojta narodil coz uz je doba 😀

beru3nek
23. pro 2012

ahoj holky jdu vám popřát krásné a veselé a hlavně brzo všem ty vytoužené // čárečky přeju
@jjanniska : nám se líbil Kubíček, ale asi x lidí nám řeklo, ať to jméno nedáváme že většinou jsou Kubíci zlobílci 😀 Pak se mi líbil Dominik a Vojta až teď 😉

jjanniska
23. pro 2012

@beru3nek me se zacli libit jmena ktere jsem vzdycky rikala ze bych nikdy nedala treba Štepán je hezke jmeno 🙂 u nas v rodine se hodne i jmena opakuji....asi budu muset vymyslet kalendar s novymi jmeny 😀

jjanniska
23. pro 2012

Všem vám přeji krásnéééé prožití Vánočních svátku at nám vyjdou ty naše vytoužene štěstíčka 🙂

beru3nek
23. pro 2012

@jjanniska : mě se taky už líbí trošku jiná jména. No doufám, že budeme mít brzo ten problém, že nebudeme vědět jaký jméno miminku dát 🙂

jjanniska
25. pro 2012

Ahoooooj holky tak co Vánoce jak u vás probíhali?U nás klidně krásně hodně dárečku hlavně malý ma zese plný pokoj 😀 jsem strašně zvědavá kam to budeme dávat 😀

zdenkajan
26. pro 2012

@jjanniska Unás byla pohoda a klid.Až do dneška kdy jsme si vzali neteř.Už je jí 14 a má šílenou pubertu..No dá se to zvládnout hlavně se jí musí nechat prostor.Hlavně nesmím říct nic o jejím klukovi.Dal jí blbej náramek gumovej s nějakým nápisem. 😠 No a hvězda chtěla stříbro.Takže tady chodí jak papinák.

jjanniska
26. pro 2012

@zdenkajan 😀 tak to mate doma veselo teda 😀

beru3nek
26. pro 2012

ahoj holky,
u nás bylo dárečků až až 🙂 Nejvíc ho bavilo rozbalovat dárečky, pořád jen můžu maminko ? 😀 no byl sladkej. Já /ne/očekávám MS dneska nebo zítra. Tak jsem tuze zvědavá, jak to dopadne. Jen příznaky na těhu jsou nulové 😒 Už mě začíná pobolívat břicho, tak si říkám, že noc je asi moje 😝

@zdenkajan : jéje, to jsou ty první lásky a starosti, co 😉
@jjanniska : taky máme ten problém, všude všechno 😀

jjanniska
26. pro 2012

@beru3nek mozna ti MS neprijde...ja uz mam po byla celkem normalni a to sem myslela ze bude silnejsi ale nastesti ne ted se chystam na plodne dny 😀

beru3nek
27. pro 2012

@jjanniska : tak ať jsou opravdu plodné 😉

jjanniska
27. pro 2012

@beru3nek uvidime nejak to dopadne 🙂 bud a nebo...

beru3nek
27. pro 2012

u nás minulý měsíc byl plodný 😀 ráno mi to nedalo a udělala jsem si test a jsou tam //

jjanniska
27. pro 2012

@beru3nek 2 carky??

beru3nek
27. pro 2012

@jjanniska : ano 🙂

jjanniska
27. pro 2012

@beru3nek gratuluju 🙂

beru3nek
27. pro 2012

@jjanniska : děkuju, pošlu vám trochu těhu bacilů po síti 😉

jjanniska
27. pro 2012

@beru3nek jo posli 😀 to se vam rychle povedlo 🙂 my skoro pul roku a nic ☹