• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko na podzim 2012

11. května 2013 
@zdenkajan : mě to neva, když je to sehnaný do toho cca 15.12. Je fakt, že mi nemusíme dělat večeři, jsem pozvaný k rodičům a ten úklid vždy něják dopadne. Zítra to chci mít hotový a cukroví taky moc neprožíváme. My to moc nejíme, dostaneme a dělali jsme jen úlky :slight_smile:
21. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkajan my se taky hadame kdyz nestihame :frowning2: ten muj je porad v praci chodi domu az pozde vecer takze ja vzdycky udelam nebo pochodim po meste jen to co stihnu a zbytek vzdycky spolu s autem protoze s malym se neda moc dlouho chodit po meste potom uz jenom breci a je protivny...
21. pro 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek maly taky jeste nespi kouka na televizi co tam ted je ten film pro deti...ja baleni darku vidim az na nedeli..dneska se mi uz vubec nechce..
21. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : v kolik tak chodí spát? Jemu jsou ale 4, viď? Náš usnul před chvílí, ale musíme ho uspávat :unamused: Sám neusne, jediná výhoda, když nespí po obědě, že vytuhne po 7 u flašky mlíka jak miminko :grinning: No já jsem nejdřív vyhrábla tašky hezký, co mám a k balení jsem se ještě nedostala :slight_smile: Taky máme tatínka většinou do noci v práci, je to občas na palici a říkám si, jak to se dvěma zvládnu. Ještě se psem :grinning:
21. pro 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Ahoj Vojta bude mit 5 v cervnu kolem te 21:00 ho davam vetsinou spat i driv ale to byla vyjimka kvuli toho filmu :slight_smile: nam odpoledne spat vubec nechce doma jenom ve skolce se vyspi....ale doma to nepripada v uvahu :grinning: taky si rikam jak to zvladnu se 2 :grinning: ale rikam si ze kdyz zvladnu Vojtu coz je orisek tak zvladnu i to 2 :slight_smile:
22. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : to je stejně zvláštní, že ve školce spí a doma ne, co. To tak ale bývá. No my dneska zase nespíme, tak snad mě neusne v autě, to je jeho totiž :wink: To bude velkej bráška :wink: Jo jo, zvládli ti jiný, tak to dáme taky
22. pro 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beru3nek ja mu nemuzu ani doma rict ze si ma jit lehnout nema to cenu zacne se jinak vstekat ale ve skolce ne tam posloucha na slovo....ale zazacatku co nastoupil do skolky v zari tak mel problem ucitelka mi rikala ze ji zacal bit jak ho dala spat a jeste si k nemu lehla no a to nemela delat :grinning: ale tak sem mu to vysvetlila ze to nesmi aby ublizoval ucitelce a od te doby je klid...a chodi tam spat bez problemu :slight_smile: asi to ne neho byla zmena protoze my sme skolku menili chodil jinam ale prestehovali sme se tak sem ho musela prehodit jinam..
22. pro 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : no jo, pro děti to musí být vůbec změna. Učitelka, děti nový. No jsem zvědavá, jestli náš bude ve školce spát. Teď tady sígračí a evidentně mu to neva, že není vyspanej. Zato, já bych šla do postele hned :grinning:
22. pro 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek to ti verim ja to same maly me dokaze vyzdimat uplne do posldni chvili nekdy je to az hruza :grinning:
22. pro 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : jo jo, kocourkové. Jasně, že mi usnul v autě a nebylo ani 6, tak jsem zvědavá v kolik bude budíček, tipuju tak 5 ranní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek tak to Vojta uz dneska jde spt drive zitra jdeme k babicce davat darky tak musi byt vyspany do ruzova :slight_smile:
22. pro 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : jméno Vojta je můj favorit :wink:
22. pro 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beru3nek se ti libi? :slight_smile: meli sme dilema jake mu dame jmeno pritel chtel Denis ale me se to zdalo takove ee :grinning: tedkom kdybych mela mit chlapecka tak chci Tadease :slight_smile: a na holcicku si muze jemno vybrat pritel to sem mu slibila jeste pred tim nez se Vojta narodil coz uz je doba :grinning:
22. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu vám popřát krásné a veselé a hlavně brzo všem ty vytoužené // čárečky přeju
@jjanniska : nám se líbil Kubíček, ale asi x lidí nám řeklo, ať to jméno nedáváme že většinou jsou Kubíci zlobílci :grinning: Pak se mi líbil Dominik a Vojta až teď :wink:
23. pro 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beru3nek me se zacli libit jmena ktere jsem vzdycky rikala ze bych nikdy nedala treba Štepán je hezke jmeno :slight_smile: u nas v rodine se hodne i jmena opakuji....asi budu muset vymyslet kalendar s novymi jmeny :grinning:
23. pro 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem vám přeji krásnéééé prožití Vánočních svátku at nám vyjdou ty naše vytoužene štěstíčka :slight_smile:
23. pro 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : mě se taky už líbí trošku jiná jména. No doufám, že budeme mít brzo ten problém, že nebudeme vědět jaký jméno miminku dát :slight_smile:
23. pro 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky tak co Vánoce jak u vás probíhali?U nás klidně krásně hodně dárečku hlavně malý ma zese plný pokoj :grinning: jsem strašně zvědavá kam to budeme dávat :grinning:
25. pro 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska Unás byla pohoda a klid.Až do dneška kdy jsme si vzali neteř.Už je jí 14 a má šílenou pubertu..No dá se to zvládnout hlavně se jí musí nechat prostor.Hlavně nesmím říct nic o jejím klukovi.Dal jí blbej náramek gumovej s nějakým nápisem. :angry: No a hvězda chtěla stříbro.Takže tady chodí jak papinák.
26. pro 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkajan :grinning: tak to mate doma veselo teda :grinning:
26. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás bylo dárečků až až :slight_smile: Nejvíc ho bavilo rozbalovat dárečky, pořád jen můžu maminko ? :grinning: no byl sladkej. Já /ne/očekávám MS dneska nebo zítra. Tak jsem tuze zvědavá, jak to dopadne. Jen příznaky na těhu jsou nulové :unamused: Už mě začíná pobolívat břicho, tak si říkám, že noc je asi moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zdenkajan : jéje, to jsou ty první lásky a starosti, co :wink:
@jjanniska : taky máme ten problém, všude všechno :grinning:
26. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek mozna ti MS neprijde...ja uz mam po byla celkem normalni a to sem myslela ze bude silnejsi ale nastesti ne ted se chystam na plodne dny :grinning:
26. pro 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : tak ať jsou opravdu plodné :wink:
27. pro 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek uvidime nejak to dopadne :slight_smile: bud a nebo...
27. pro 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás minulý měsíc byl plodný :grinning: ráno mi to nedalo a udělala jsem si test a jsou tam //
27. pro 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek 2 carky??
27. pro 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. pro 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek gratuluju :slight_smile:
27. pro 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : děkuju, pošlu vám trochu těhu bacilů po síti :wink:
27. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beru3nek jo posli :grinning: to se vam rychle povedlo :slight_smile: my skoro pul roku a nic :frowning2:
27. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek