• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko na podzim 2012

11. května 2013 
@jjanniska : no měli jsme kliku. Neboj, taky to určitě vyjde :wink:
28. pro 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beru3nek Gratuluji ted už jen přeji at jste v pořádku.Ani nevíš jak Ti závidím :wink:
28. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@beru3nek pošli co nejvíc bude potřeba. :grinning:
28. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek Víš jaky si teden?
29. pro 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já mám pech.Tento měsíc jsme si řekli že se budem tulit každý druhý den.Tak zrovna včera když bylčas k tulení.My Honza řekl že nic nebude že ho svědí.Do hodiny se mu udělali puchýřky na žaludu.No to je tak když se změní prášek na praní.
29. pro 2012 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

@zdenkajan : díky, tady prskám o 106, tak určitě nějákej těhu bacil doletí. U nás jsme se do ovulace ani netrefili. Buď 3 dny před nebo den po ovulaci to vyšlo. Fakt to byla teda velká náhoda. Kdy máš ovu, myslíš že dneska? To by tam z min. tulení mohlo něco zbýt :grinning: jako u nás. Chudák teda, to by mě nenapadlo, že prášek udělá takovouhle paseku
@jjanniska : teprve 4 + 2. K dr. bych chtěla jít až po tom 7 tt, aby bylo vidět už srdíčko
29. pro 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beru3nek Taky ti zavidim ale strasne ti to preju!!!!
29. pro 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek No ovu už byla ale radši sem to chtěla mět pojištěný.Už :unamused: to má skoro na celým těle natřela sem ho a dala mu Zirtek tak snad se ta alergie vzdá stejně rychle jak nastoupila.Přitom sem ten prášek už používala a nic mu nebylo.No nic tak dáme mamce prací prášek a začnem chvilku prát v lovele.
:rolling_eyes:
29. pro 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek mela jsi nejake priznaky?
29. pro 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenkajan to nastve...my mame ovu zrovne dneska tak doufam ze se nic nestane....ale teda uz sme se dneska stihli pohadat ale krute teda.. :(
29. pro 2012 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jjanniska ,@zdenkajan : určitě mě budete další měsíc následovat :wink:
@zdenkajan : vidíš, to by mě nenapadlo dát mu na to prášek na alergii. Tak jestli byla, tak to jste se určo trefili :wink:
@jjanniska : jak naschvál, co. My právě min. měsíc jak byla zrovna ta ovulace, tak jsme se taky něják rafli, že nic nebylo. Příznaky jsem neměla vůbec žádný, i min. měsíc mě bolely bradavky, tak jsem si říkala, že to určitě nevyšlo. Fakt jsem tomu vůbec nevěřila a ono jo. Teď už cítím prsa po stranách, že mě bolí ale jinak nic. Jo a mám teda super čuch a břicho večer jak ve 4 měsíci jak jsem nafouklá. Hrůza, takhle to neutajím moc dlouho
29. pro 2012 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek
@jjanniska No vidíš a to my když se rafnem tak pak večer sme k neutahání.Každej to máme jinak.
29. pro 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenkajan ten muj uz prilez protoze sem mu trochu pohrozila ale necham ho jeste pekne vycukat :grinning:
29. pro 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek manzel to jeste nevi?
29. pro 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenkajan : tak to máte dobrý :wink:
@jjanniska : jo jo ví :wink: Jsem mu ukázala test a on, že to nechápe ať mu to vysvětlím. Tak říkal, že to není možný :grinning:
29. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beru3nek tak ste meli po vanocni darecek a velkou radost k tomu :slight_smile:
29. pro 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jjanniska : no fakt jsem to tento měsíc nečekala. Minulý jsem si naopak pořád myslela, že jsem těhu a ono ne. No teď hlavně ať vše dobře dopadne až do konce.
jsem holky za 14 dní zvědavá, moc vám to přeju :wink:
29. pro 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beru3nek ja na tehu porad myslim a to neni vubec dobre..tak strasne bych chtela a tim to asi nejde.mozna ze proto se mi i zastavila na mesic ta menstruce :unamused:
29. pro 2012 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jjanniska : no je to možný, psychika dělá hodně. Jen nevím co poradit, jak na to nemyslet :unamused: Koníček novej, prostě něčím jiným si zaměstnat mozek třeba začít cvičit a tak. Já teda bych pak asi byla taky šílená, kdyby to nějákou dobu nešlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek no to ja uz sem i protivna a to uz je konec :frowning2: zkousela sem na to nemyslet ale nejak to nejde... ale kazdopadne to budu zkouset dal :slight_smile:
29. pro 2012 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jjanniska
@beru3nek Já jsem ted začala malovat žehličkou.I když neumím rovný kolečko.Se žehličkou mi to docela jde.I Honzi chválí. :grinning:
29. pro 2012 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jjanniska : já si i tenhle měsíc říkala, že to určitě nevyšlo, já byla před MS tak protivná, jako vždycky prostě. Tak držím pěsti

@zdenkajan : to vůbec neznám, malování žehličkou. Tak super, aspoň se člověk rozptýlí.
co silvestra, kde budete slavit holky?
30. pro 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek dekuji :slight_smile: od vcerejska me boli bricho jak na MS. Uvidime jak to dopadne ale popravde tomu teda neverim ani trochu :unamused:
30. pro 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jjanniska : no já si myslím, že je to dobrý tomu nevěřit. Taky jsem nevěřila :wink: a to jsi měla ovulaci teď? že tě bolí břicho?
30. pro 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek no vypocitala sem si menstruaci kdy sem mela posledni atd....od 28.12. do 29:12 mam ovulaci a 31.12 mam plodny den...tak mi to aspon vyslo ve vypoctu...jenze abych pravdu rekla na nejake ovulace teda neverim..kdyz se to ma chytit tak se to proste chytne.. :grinning: ale protivna sem silene teda az se za to stydim :unamused: vsechno me vytoci.
30. pro 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek ja teda moc nejsem na to mereni bazalni teploty a vubec nejake grafy a tak ukazovala mi to kamaradka jak se to dela a cucela sem na ni jak blazen.. :grinning: v zivote sem to nedelala.
30. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jjanniska : já byla taky hrozně, ale až týden před MS. Prostě jako vždycky, mě říkal manžel, už jsi to dostala co :grinning: A nebolí tě břicho k ovulaci? Mě teda nějákej měsíc bolelo fakt hrozně, píchal mě vaječník že jsem si říkala, že v tomhle sexovat nehrozí. No 3 dny před ovulací a den po by to mělo vyjít...
30. pro 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek picha me dneska uz cely den v levem boku dole tak nevim kdyz se pohnu nebo kychnu tak je to takove silne pichnuti
30. pro 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@jjanniska : to si myslím, že bude ono. Mě bolela víc jedna strana, ale fakt hodně když jsem měla ovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak šup na to :wink:
30. pro 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek no nevim jestli neco bude tan muj jede do prace a nevim jestli se dneska vrati..
30. pro 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek