Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

jjanniska
22. dub 2013

@beru3nek Ahojky celkem to jde ale nic moc 😒 co vy? 🙂

bibianca
22. dub 2013

@beru3nek Achjo, doktor neviděl srdeční aktivitu ☹ Zítra jdu ještě na krev ☹

beru3nek
22. dub 2013

@bibianca : a kolik jsi? Není na srdíčko ještě brzo??? Někdo ho má až v 8 tt a pak zbytečně stresujou... držím moc pěsti

@jjanniska : a kdy se můžete začít snažit? Jo, my dobrý. V pá jsme byli na velkým UZ, objednaný na 9 a přišli jsem na řadu až po půl 11. Takže s Adámkem docela mazec, dr. suchar, ale že asi dobrý a bude to nejspíš holka, ale na 100 % to neřekl. Vyšla nám školka, tak jsem zvědavá na září... 😀

bibianca
23. dub 2013

@beru3nek no, dnes už 6 tt+5. Dnes jsem se ptala při odběrech sestřičky, jak to bylo velké a ona, že strašně maličké, že to nešlo ani změřit 😒 V pátek jdu ráno na vyšetření, tak jsem zvědavá. Nevím, čím podpořit růst. Podle HCG ze včera těhotná jsem..

jjanniska
23. dub 2013

@beru3nek Ahojky snazit se muzeme v cervnu coz je za 2 mesice pro me silena doba 😒 ale uvidime mozna tomu necham jeste chvili cas at se ta deloha fakt poradne zahoji nechtela bych si tim projit znovu jeste stoho tak uplne nejsem venku casto si vzpomenu,brecim ted okolo me ty tehule moc to tomu nepridava spise to boli a fakt dost ☹ Tak jak jsme to chteli tak jsme o to rychle prisli ☹Tedkom prvni mentstruace byla silena ja sem becela bolesti bylo to strasne silne asi jeste nejake cisteni po te interupci porad sem se musela hlidat i jak sem byla doma vetsinu casu sem stravila na wc 😒 ale ted uz je to ok..Tak to je super ze budete mit skolku Aspon budes mit vice casu na mimiska 🙂

jjanniska
23. dub 2013

@bibianca Ahojky drzim moc palce aby ti to dobre dopadlo ja sem si tim bohuzel v breznu prosla takze vim jak ti je ze mas strach me taky doktor rekl ze mu nevidi srdicko jenze ja uz byla ve 3 mesici a mimisku nam merilo 1,86 ve 3 mesici takze tam nebyla sance ☹ale doufam ze tobe to dobre dopadne a tady nam napises ze je vse ok DRZIM PALCE!!!!!

beru3nek
23. dub 2013

@bibianca : to srdíčko být ještě nemusí, moc na pátek držím pěsti. Kamarádka taky neměla srdíčko, hnali jí na revizi a pak udělali ještě UZ a už tam na ně blikalo srdíčko. Takže někomu prostě tluče až dýl.
@jjanniska : moc držím pěsti, ať se brzo zadaří a dopadne to dobře. Po potratu se říká, že je ta plodnost pohnojená. Tak hlavně se dát ještě psychicky do kupy, ale to je asi horší, co.

bibianca
23. dub 2013

@jjanniska
@beru3nek Včera jsem probulela celej den a noc... Dnes mi sestřička dala trochu naděje, když mi řekla, že HCG v krvi je přes 5 000, takže gravidita se potvrdila a teď na netu studuju, že hladina HCG odpovídá 5. týdnu, takže je možné že jsem v 5. týdnu a nikoli v 7. podle poslední MS

beru3nek
23. dub 2013

@bibianca ¨. přesně tak, hlavně že HCG je vysoký a bude mrňous o dvy týdny menší, měla jsi třeba dýl ovu, ne?? nevíš? mě to u Adámka nevycházelo vůbec, ten byl zase větší o týden a půl, což nechápu vůbec. S ním jsem otěhotněla až někdy 25. den a byl větší, nechápu to... no držím ti moc pěsti 🙂

bibianca
23. dub 2013

@beru3nek bohužel nevím, kdy byla ovu... od té doby, co jsme se začali snažit o mimi jsem to nikdy nepoznala...

bibianca
23. dub 2013

@beru3nek jo a hodnota HCG stoupá každým dnem?

beru3nek
23. dub 2013

@bibianca : tak můžeš mít fakt dýl ovu, někdo otěhotní až před MS. Já myslím, že maličko vyleze každý den, ale posílaj tak po týdnu, mě taky teď posílali. Pořád se mu něco nezdálo. A když si děláš test tak je už silnej jako kontrolní? Tak bys to taky poznala

bibianca
23. dub 2013

@beru3nek no právě byl silnej hned první den co jsem to zkoušela a dokonce druhá se objevila ještě než, jsem to stihla vytáhnout.. z moče..

beru3nek
23. dub 2013

@bibianca : tak to bude určo ok, jen bude počato prostě mimčo dýl. Jsou nervy furt, co...

bibianca
23. dub 2013

@beru3nek no, šílený... dneska jsem si ani nevolala sestřičce jak dopadli dneska výsledky... pořád věřím, ale asi mi to nedá a zítra zavolám abych věděla, když tam v pátek půjdu na kontrolu UZ s čím mám počítat...

bibianca
23. dub 2013

@beru3nek Jinak užívám nosifol, o tom jsem mu ještě neřekla. Myslím, že to můžu užívat i v těhu... Co myslíš??

beru3nek
23. dub 2013

@bibianca : a kolikrát ti brali krev na hcg, 2x? a co to je ten nosifol, to neznám vůbec

jjanniska
23. dub 2013

@beru3nek To mi taky doktor rekl ze budu jak pohnojena ale na to se spolihat nemuzu moje kamaradka mela to same co ja od interupce ji ubehlo 6 let zacli se hned snazit a do dneska nic.. 😒 Ta psychyka je nejhorsi to je fakt a i kdyby se zadarilo tak ten strach tam uz jednou bude i kdyz by byt nemel.Semnou je to hodne komlikovane ja se budu bat pri kazde kontrole.

beru3nek
23. dub 2013

@bibianca
našla jsem tohle
Ahojky včera sem byla u doktorky a řekla mi ať v nosifolu klidně pokračuji do konce prvního trimestru. :palec: že je to stejné složení jako většina vitamínků pro maminky v prvním trimestru. A studovala jsem to a opravdu. Takže ho také budu dále užívat

beru3nek
23. dub 2013

@jjanniska : je to pravda, že ta psychika dělá hrozně moc. Hlavně se dej nejdřív pokud možno do pohody. Jinak tě naprosto chápu, že se budeš klepak do tý doby než mimčo bude na světě, po tý zkušenosti. Hlavně je blbý, že vlastně neví proč se to stalo, viď. No moc držím pěsti, ať máte smůlu vybranou a těšíte se z toho voňavýho uzlíčku 😉

bibianca
23. dub 2013

@beru3nek HCG mi brali v pondělí a dnes. V pondělí byly výsledky vyšší než 5000 a dnes nevím... Musím tam zítra zavolat...

beru3nek
23. dub 2013

@bibianca : aha, mě brali až po týdnu. Tak držím pěsti 😉

bibianca
24. dub 2013

@beru3nek
@jjanniska Děvčata tak výsledky HCG jsou krásné. v pondělí 69320 a v úterý 75170. V pátek jdu na prohlídku 🙂 Podle krve to vypadá nadějně. I sestřička říkala, že se nemám stresovat, ale že nás chce pan doktor vidět 🙂

jjanniska
24. dub 2013

@beru3nek Ono se to nezjistuje proc ten plod umrel ptala jsem se doktora a rekl mi ze sem se mohla nadychat spatneho vzduchu nebo ze mel vyvojovou vadu tim se to srdicko mohlo zastavit v 3 mesici merilo jenom 1,86 ☹ jeste mi doktor rekl ze jsme v 8 tydnu a ne ve 12 tydnu tak jsem mu rekla ze vim kdy jsem otehotnela a i podleem meho doktora to vychazelo na 12 tyden tam se zastavil rust a to srdicko takze asi proto mi to tak rekl..

jjanniska
24. dub 2013

@bibianca Tak to gratuluju a verim ze to bude ok hlavne nam tady davej zpravy at vime jak se dari 😉

bibianca
24. dub 2013

@jjanniska Hm, zrovna teď jsem zase začala špinit chjo... Já se bojím.. Dnes sestřičce ráno do tel. říkám, že je to už v poho a najednou zase 😒 Snad do pátku vydržím...

beru3nek
24. dub 2013

ahoj,

@jjanniska : no, to je možný že se zastavil vývoje v tom 8 tt. Tak držím na příště moc pěsti

@bibianca : já u Adámka špinila první 3 měsíce, ale nečekej do pátka a jdi hned zítra ať ti na to něco dají.

bibianca
24. dub 2013

@beru3nek Myslíš, že je to důvod jít na rizikové těhotenství?

beru3nek
24. dub 2013

@bibianca : co máš za práci? já byla v kanclu,nejdřív jsem chodila do práce a pak jsem začla špinit zase a už mě nechal doma na rizikovým, to mimčo za to určo stojí. On ti dr. poradí, neboj

bibianca
24. dub 2013

@beru3nek no, dělám účetní, ale nějak mě to tam přestává bavit. Blbá atmosféra, hnusný přístup, stres atd... 😒 Takže radši bych byla pro to rizikové.. ale nevím od kolikátého týdne.. Na netu čtu, že je vhodné těhotenství oznamovat až po 12. týdnu z důvodu neúspěchu. Tak já nevím... co fčíl ☹