Snažení o třetí miminko. Je tady také někdo?

verunka42
26. srp 2020

Snaží se tu někdo o třetí? My se s manželem rozhodli, že ještě naposled do toho půjdeme. Je mi 32 a manželovi bude 36.

kappy
26. srp 2020

@verunka42 my se taky snazime 😁 o druhe me je sice uz po 40 ale tak nejak bych miminko hrozne moc chtela proste citim ze je na to ten spravny cas tak snad se nam to povede ...

janisek13
26. srp 2020

My se snažíme o třetí už víc jak rok. Dochazime už na kliniku. Tak snad se brzy zadaří, protože dle vyšetření jsme oba v pořádku. Mě je čerstvých 34, manželovi 36let.

verunka42
autor
26. srp 2020

@janisek13 no taky jsem zvědavá, jak nám to půjde. My máme první z IVF nešlo to přes rok. Druhé šlo krásně a teď uvidíme.

adenka84
26. srp 2020

Také snažíme o třetí. Ale necháváme tomu volný průběh. První dceru máme po IVF -ICSI, druhou po IUI, po třetí jsme otěhotněla přirozeně, ale bylo to mimoděložní. I když mě to gynekolog už nedoporučuje, třetí dítě si přeji. Je mi 36 let manželovi 48 let. Uvidíme co nám osud nachystá. Do CARU se , ale už pro pomoc nechystáme. Buď to přijde opět přirozeně nebo nic.

verunka42
autor
26. srp 2020

@adenka84 Chápu, taky to nehrotím, prostě už nechci brát prášky a buď to půjde nebo ne. Nebudu se kvůli tomu hroutit, dvě krásné děti už mám. Tohle by byl bonus 😀

tez83
26. srp 2020

@verunka42 my se také snažíme o třetí dite-me,první pritelovo.Je mi 37.A tento rok už jsem byla na revizi a měla dvě biochemické tehu.😟

janisek13
26. srp 2020

@verunka42 tak my prvního máme neplánovaně, druhý syn se podařil pátý cyklus a teď to nějak nejde. Pokud tento měsíc nic, tak příští měsíc iui.

agony28
27. srp 2020

@verunka42 ahoj také se snažíme o 3 povedlo se ale ve 14tt zt takže jedeme od znovu

gaspi10
30. srp 2020

Ahoj,také se snažíme,je mi 39, ale bohužel v červenci revize,zt v 10.t. Menses bohužel stále nikde....😫

verunka42
autor
31. srp 2020

Nám se to teď trošku zkomplikovalo, vzali mě na vysokou, tak nevím co bude. Ale nejspíš to necháme běžet dál. Snad by se to nějak zvládlo

adenka84
31. srp 2020

@verunka42 také studuji druhým rokem VOŠ a plánuji jít ještě pak na rok na VŠ. Tak nějak si říkám, že na mateřské by se lépe studovalo..
No uvidíme jak se vše vyvine..držím palce ve studiu

verunka42
autor
31. srp 2020

@adenka84 Právě nevím jestli by se lépe studovalo. Nemá mi kdo hlídat, ale zas si říkám, že i kdyby to teď vyšlo, tak prvák bych už měla skoro hotový. Řešil by se tedy jen druhý. Já mám taky VOŠ a teď v červnu jsem dodělala Bc. Na magistra jsem se nedostala, ale podala jsem odvolání a vyšlo. Už jsem to nečekala.

adenka84
31. srp 2020

@verunka42 tak to ti moc gratuluji..

verunka42
autor
6. zář 2020

Tak já jsem to včera dostala, takže nic. Nejdřív se musí tělo srovnat, přeci jen na poprvé to většinou nevyjde.

zdenda9
9. říj 2020

@verunka42 ani jsme se nesnažili a zadarilo se, je mi 42 ☺