• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
@twistinka123 Jané rider, měl by tam být taky fotečka :slight_smile: ale třeba nám padne do oka jiný, ale tenhle se mi líbí, že má velikou korbu a miminko se tam pak v zimě ještě vejde a jde otočit sporták pro i proti směru a je hodně bezpečný :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka jak to s tebou vypadá? s těhulkováním? jsem ted nějak mimo, moc sem nechodím, nebo spíš ne tak často a nestíhám dočítat:slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 aha musím pořádně koukat - znovu!!! jsem slepouš:slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 už ho vidím:slight_smile: moc hezkej je! jak je velká korba? já mám taky jeden vybraný ale chtěla bych nějaký, černo bílý nebo zelený nebo tak...
18. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 myslim že 85 cm, ale třeba seženeme ještě větší :slight_smile: musíme koukat na korbičku, když je to letní miminko, aby se tam pak v zimě vešlo a taky chci to otočný madlo, aby miminko vidělo mě, je to lepší pro kontakt ze začátku a pak se to bude dát v klidu otočit a bude moct koukat po světě :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 noo v pátek by měla dorazit ms, měřím bt :slight_smile: počkej pošlu ti graf :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka no si ani nemusela já BT neměřila a ani nevím co a jak:slight_smile:

@barbulinka1 jj to je dobře, tak je časík tak se dívej:slight_smile: ten co se mi líbí má myslím 88cm ale to bych ted kecala, počkej kouknu:slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jo jo čas to je, ale manžel tu moc často není, takže budeme muset začít pokukovat pomaličku, objíždět a zkoušet co bude nej a co naopak ne, třeba tenhle bude ve skutečnosti uplně jinej a na prd, uvidíme :slight_smile: :slight_smile: chci hlavně tu velkou korbu a otočný madlo :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ahojka teplotka vypadá mooc dobře !! :slight_smile: :slight_smile: držim pěstičky :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak nic, já to právě taky nevím :grinning:

@barbulinka1 co si o tom myslíš ty? ty jsi naše znalkyně bt :slight_smile:)))
18. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2784943 mě se líbí tento typ, rozměry vaničky jsou tam dva nevím jaký si myslela ty když jsi říkala 85cm?
18. únor 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terulilinka já jsem dělala akorát ovu testy a to bylo vše...BT neměřila jsem takže fakt nevím
18. únor 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka no znalkyně nejsem, měřila jsem jenom jeden měsíc a hned to vyšlo :grinning: ale teplotka vypadá super :slight_smile: :slight_smile: když se bude takhle držet dál a třeba i vejš, tak to bude super a tak za 6 dní bych zkusila testík :slight_smile: :slight_smile: ovu proběhla, tak ted záleží jestli se spermijky zavrtaly :grinning:
18. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Teda ten je krásnej :slight_smile: ten zelinkavej tam ten je boží !! :slight_smile: a má taky velikou korbičku, hmmmm :grinning: no budu pak posuzovat podle skutečnosti, takhle je kočárků krásnejch hodně, ale zkutečnost může vyvést z omylu :grinning:
18. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 no ona ho má kamarádka právě tak jsem se jí ptala na recenzi a strašně si ho chválí, že ani nepíchla a že je super, právě i velká korba no...tak proto na něj koukám:slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 fakt je kráásnej, no kočárek bude ještě boj :grinning: :grinning: ale snad nějaký ten pravý najdeme :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 no určitě jooooo:slight_smile: neboj se:slight_smile: je časík:slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 nj, ty jsi ta vyjímka který to vyšlo hned :slight_smile:))

@barbulinka1 no prááávě a vyšlo ti to :slight_smile: a děkuju za rady! já na to každý ráno koukám trochu jak puk :grinning:
18. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka no není pravda nejsem žádná vyjímka! takových je více!
18. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jo jo je čas, tak snad vybereme ten pravý, aby v něm bylo zlatíčku dobře :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka doufám, že vám to taky vyjde, hned při prvním grafu :slight_smile: :slight_smile: pošlu ti můj výtězný grafík :slight_smile: tak sad bude ten tvůj podobný :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Já pár tipů mám !Ale nebudu jmenovat, každopádně si myslím, že únor bude velmi plodný ! :dizzy_face:
A jak se cítím já ? na závěry je brzy .. jsem 3DPO, takže je ještě hooodně času :grinning: Ale co cítím poprvé, je tlak a svědění prsou a bradavek, to se mi nikdy nestalo :grinning:
Uvidíme no .. buď se podařilo nebo ne, pokud ne, svět se nezboří a pokud ano, budu nejšťastnější ! :dizzy_face:
Copak ty ? jak se cítíš ? A jak vidíš únorovou "bilanci" ? :sunglasses:

@kora1 Určitě se podívej, jsem moc ráda, že se Ti ty věcičky líbí, vybírám jen to, co by se mi líbilo na moje miminko :dizzy_face: Určitě najdeš i něco, co by se líbilo Tobě ...
Jinak jak se cítím ... no :grinning: je brzy, jsem asi 3DPO a jediná změna je, že mě nějak-pardon- pájí bradavky a pnou prsa :grinning: Což se mi NIKDY nestalo ! :grinning: Ani jako ovu příznak :grinning: ale co všecko je jednou poprvé :dizzy_face: A co ty ? jakpak se cítíš ? :dizzy_face: nějaké změny ?

@terulilinka Ahojky Terezko, já se mám moc fajn, copak ty ? :dizzy_face: koukala jsem na graf, sice z něj ještě nic nevyčteme, ale jak už jsem dnes psala, dokud nedojde ms, naděje neumírá, takže se drž, držím Ti moc moc palečky ! :dizzy_face: Jaký jsi měla víkend ? My jsme ho celý věnovali návštěvám a zítra budeme pokračovat! :grinning:
18. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 ale né u nás tady na koníkovi :slight_smile:

@barbulinka1 týý jo, tobě to taky tak skákalo, tak super, to jsi mě uklidnila :slight_smile:

@pajiskazemlyna a koho jste navštěvovali?:slight_smile: děkuju za podporu. Dnešek je takový zvláštní, manža je nějaký nemocný, já jsem taky nějak mimo ( a ted mě naštvala jedna drbna:-/). ale zítra budeme slavit to výročí, tak snad mu bude líp :slight_smile:
18. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ale jojo tady v té dikuzi nejsem sama:slight_smile:
18. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka
Navštívili jsme přítelovu prababičku (tu hodně nemocnou), a dvoje kamarády .. :sunglasses:
zítra se chystáme ještě k jedné kamarádce a tím náš maratón návštěv končí ! :grinning:
Jaká drbna ? :confounded: to nesnáším ..... a co říká ? :angry:
18. únor 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka jo jo skákalo to dost, právě jsem vůbec nevěřila, že z toho bude těhu :grinning: až pak po uhnízdění se to ustálilo a pak byla teplotka pořád 37,2 :slight_smile:
18. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak to jsem asi pozadu :slight_smile:)

@pajiskazemlyna a jak je prababičce?:( a měli jste aspon na těch návštěvách něco dobrýho?:slight_smile:)) No dřív to byla moje kamarádka, po tomhle opravdu není :grinning: Tvrdí, že se snažíme 3 nebo 4roky o dítě (představ si to, když mi je ted 21 :grinning:) a prý i ty 3roky měřím bt, že prý na mě vyhrabala grafy :grinning: (haha, já to donedávna fakt odsuzovala a pořádně nevěděla co to je) a ta druhá, co mě zná jen z netu, tomu věří a pry má právo na svůj názor aví že to je určitě pravda. NO chápeš to?:grinning:

@barbulinka1 tak to mam ještě času dost, jsem 6dpo :slight_smile:
18. únor 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka
No prosim Tě, to je teda hrůza ... :angry: Slepice jedny udrbaný :grinning:
Ale víš co ?nedělej si z toho hlavu, mysli si svoje a na tyhle rádoby "kamarádky" se vykvajzni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
A víš co by mě zajíímalo ? Na koho, že to teda vyhrabaly ty grafy, když na Tebe asi těžko ! :grinning:

No prababička docela dobrý, samozřejmě nám připravila hostinu, spráskala jsem půl balení trojhránků, když oni byly tak strašně dobrý ! :confused: :grinning: Jsem čůňo :grinning: (mimochodem, teď je mi pěkně zle) :grinning:
Ona hrozně špatně chodí a dneska to bylo asi nejhorší, za dobu, co jí vídám ... jenže už na to má věk, je jí 86, takže tak .. Ale v hlavě to má teda srovnané, je nejmoudřejší ženskou, kterou znám ! :dizzy_face:

Au, mě ty bradavky fakt bolej :grinning: :grinning:
18. únor 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna no právě, to mi taky vrtá hlavou :grinning::grinning: Já jsem v tomhle ale trochu cíťa, vždycky jsi takovýhle věci hrozně beru :-/
V tomhle jsou ty babičky nejlepší, a ještě když umí skvěle vařit co?:grinning:
Upřímně - hrozně mi připomíná manžovi babičku - tý bylo 89let, byla čiperná a strašně chytrá! :dizzy_face:
Taky tě bolí?? mě taky a jakoby svědí :-/
18. únor 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka
Mě taky :grinning:
Bolí, pálí a svědí ! A nikdy dřív se mi to nestalo :grinning: je to divný ! :grinning:

Byla ? Takže už není mezi námi ? :frowning2:

Hele Terezko, ty jsi jasná ! :grinning: :dizzy_face: Doufám, že 24. tady uvidím fotečku pozitivního těhu testíku :grinning: :sunglasses:
18. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek