"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
13. říj 2011

@pajav ahojka, tak co jak to vypadá s teplotkou ? Já jsem asi debil, tedka když si začnu měřit teplotu, měřim si ji teda pořád, tedka mám dva dny 36,7 až mi skočí MS, tak mi stoupne, nebo klese nebo jak ? a ouvlace bude ten den, když mi stoupne na 37 stupnu, takže když ráno budu mít 37 stupnů, tak budu mít ten den ovulaci ? jsem z toho nějaká zmatená 😀děkuji moc 🙂

lucille85
13. říj 2011

@harley26 ahojky, to jsme na tom stejně, já ji měla taky furt slabou, ted na to kašlu a počkám až dojde Ms a zkusim pak...

koukám že tu jste samé čerstvé novomanželky 🙂 já už jsem vdaná dva roky a kus, a celkově jsme spolu 8let, hrozně to letí!!!

Jo a k letošnímu Ježíšku mám jediný přání - // 😵 tak doufám že se Ježuch posnaží....

pajav
13. říj 2011

@harley26 ovu test je pozitivní jen tehdy,je-li ta čárka stejně silná jako ta testovací a nebo ještě silnější,pokud je slabší,považuje se za negativní..🙂)))

pajav
13. říj 2011

@barbulinka1 ahoj,tak teplota pořád dole..:-/// už mě to ani nepřekvapuje :D a s tou teplotou...bude se držet po MS stále dole..ovulace je v den,kdy je teplota stále nízká,může v ten den klesnout klidně i o další 0,2°C a jakmile naměříš už zvýšenou teplotu kolem těch 37,znamená to,že ovu proběhla den před tím,ale klidně na to ještě můžete vlítnout,protože den po ovu se ještě považuje za téměř plodný, protože ovu trvá 12-24 hodin..je to aspon trochu srozumitelný? :D :D

pajav
13. říj 2011

@viktoriecom já to tam měla vždy nasáklé, myslím, že je to v pořádku 🙂)

viktoriecom
13. říj 2011

@pajav tak to je škoda :-/ a co v práci?? 🙂 S tou ovu mě to mrzí ale určitě sme mladé manželky kterým se brzičko zadaří 🙂 všem :--) no a co se týká mě, já sem se teď probrala, chrápala sem jak zabitá!!! a probudila sem se s krutou bolesti hlavy s krutou bolestí prsou. Hrůza... Dnes měla mrcha dorazit, ještě nepříšla... tak sem zvědavá, třeba mám ještě šancí teplota je u mě 36,9 až 37,2 a stále neklesá ale je divné že testy stále negativní 😝 😠 😠 😠 😠

pajav
13. říj 2011

@viktoriecom No práci hrozný,mě to tam tak strašně nebaví!! Ale vydělávat se musí,já už chci jít na mateřskou :'( a jak dlouho měříš teplotu? Jak je vysoká,tak je to dobré,uvidíš zítra ráno jestli klesne nebo ne..a testy nemá cenu dělat dřív jak po meškání MS, to vyjde jen malému procentu žen..

viktoriecom
13. říj 2011

@pajav tak uvidíme :D no měsíc ji měřím a teď je krásně vysoká pořád.. no to si mě udělala radost o tom procentu 🙂 ja právě furt testuju a furt negativní 🙂 no a co pracuješ?? ja mam neschopenku, sem flákač jelikož tam kde dělam uz bejt fakt nechci... tak jdu zitra na pohovor, snad to vyjde... Když já se tak na to miminko těším 🙂 😀 😎

pajav
13. říj 2011

@viktoriecom a máš i graf? Tady je můj..úplně nejhorší jaký může být,bez ovu :D zatím,ale myslím,že už nemá šanci přijít.. http://www.fertilityfriend.com/home/377f67 jinak pracuji na poště za přepážkou, pořád v kontaktu s lidma..každej tam jsme už sprostí :D To jinak nejde.. a kde děláš ty?

viktoriecom
13. říj 2011

@pajav ale na druhou stranu ja rada pracuju s lidma 🙂 no já dělám krypla v tiskárnách, tahám tam krabice jako debil, za almužnu šílenou hnusnou.. nenávidim to tam a hlavně ty zlý lidi... se na graf mrknu.. no prosimtě já už nevim ale dneska sem se rozbrečela u ulice, je to normální?? 😀 Počkej příští měsíc jak tady budeme mít všecky // 😀

pajav
13. říj 2011

@viktoriecom no já je mít teda určitě nebudu :D ale aspon jedna z nás je mít bude 😉)) já teda taky brečím u všeho ale dnešní ulice mě teda nerozbrečela :D

viktoriecom
13. říj 2011

@pajav Aha, tak ten graf je masakrální 😀 to si nevedu, jen si to píšu do notýska 🙂 😎

viktoriecom
13. říj 2011

no mě jo 😀 jak tam saidlová skolabovala 😀 to je takovej hajzl ten její frajer, fůůůj. No tak sme obě uřvaný to je fajn 😀 já myslim,. že ta mrcha už musí příjit, neřikej mě, že v den kdy má příjit MS by byl test negativní pokud by měl bejt pozitivní 😒

pajav
13. říj 2011

no říká se,že se má dělat až v den,kdy je MS zpožděná,někomu se to neukáže dřív jak po týdenním meškání 🙂) Zkus testnout tak v sobotu pokud MS nedorazí a uvidíš..já už pádím k TV,Ordinace už běží :D Tak přeji krásný večer a dobrou noc 🙂)

petit.a.nge
13. říj 2011

@viktoriecom: držím pěsti, aby se ty vešketé příznaky staly skutečností 😉 Teda koukám, že jste všechny vdané, jenom já ještě neee 😒. Taky pracuji s lidma, ale práce mě baví, jenom jsou někdy někteří pěkně hnusní 😠 . Já mám teď konečně dovču, včera jsem si jela pro chlapa do Ostravy a konečně se můžeme snažit jako normální lidi a ne jen 3x za týden 😖. Jinak jsem si včera dělala test a byl negativní,ale je ještě brzo (mám týden před mrchou 😒 )...tak snad.

viktoriecom
13. říj 2011

@pajav tak dobrou noc a zase třeba zejtra 🙂

harley26
13. říj 2011

@pajav ty ses jak encyklopedie :D ale teda nepotesila si me!!! :(((( 🙂

viktoriecom
13. říj 2011

@petit.a.nge No to je ještě brzo určitě 🙂 ale nemysli si, já se testuju furt 🙂 jo a to snažení 3x tejdně, to ste na tom ještě dobře, to ten můj teďka nějak stávkuje ☹ našla sem výborný stránky, možná je znáš ale kdyžtak koukni :http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html
Jsou tam brutálně hustý výpočty, i kdy si máš udělat test aby si už pravděpodobně viděla správný výsledek !! Jsou to fakt vymakaný stránky já si podle nich mám test udělat nejdřív 15.10. ale stejnak tomu nevěřim že by tam byly // . No jo no... Je to na palici...

petit.a.nge
13. říj 2011

@viktoriecom : určitě tam // budou!!!! Budeš naše první vlaštovka 🙂. Děkuji za stránky, už je prolízám 😀 .....

barbulinka1
13. říj 2011

@pajav Jee, ty jjsi fakt zlato, moc děkuju, pochopila jsem to krásně, no tak se prostě budeme snažit, dokud tu manža bude a třeba se trefíme 🙂 🙂neboj, třeba ještě stoupně, ještě je čas do MS, třeba bude prostě ovu dýl 🙂

viktoriecom
13. říj 2011

@petit.a.nge no já tomu nevěřim jak pořád testuju a pořad nic.. ale pokud nebudou teď budou příště a nejen u mě 🙂
Koukej koukej je to fakt zajimavý 🙂

viktoriecom
13. říj 2011

Už mám i omakanou mateřskou i rodičovskou 😀

ange_de_la_morte
13. říj 2011

Ahojky holky jak se daří ? Já poslední dny naprosto nestíhám, a to vůbec nic , tak se omlouvám že se ukazuji až dneska 🙂 .... Dneska jsem 17 DC a posledních pár dní cítím pnutí v podbříšku a mám citlivější prsa tak nevím , tak trošku doufám, ale nechci si dělat plané naděje, stává se vám to občas ?

petit.a.nge
13. říj 2011

@viktoriecom: to si piš, že tam budou, do konce roku je tam musíme mít všechny 😉 .

viktoriecom
13. říj 2011

@ange_de_la_morte mě se to stává poslední cyklus furt a to sem měla dostat dnes MS ale jako myslím, že si to jen vsugerovávám a že je to následek toho, že neberu HA teprve 3měsíce... ☹

petulka35
13. říj 2011

Ahoj holky také se přidávám.S manželem se snažíme už po třetí.První syn byl hned na poprvé.Tak ted cekam jestli to vyjde.Zacala jsem pit kontryhel čaj,slysela jsem o nem pekne veci ze to pomaha tak tomu věřím.A dělala jsem si ovu testy.Tak teď čekám.jak to dopadne.

ange_de_la_morte
13. říj 2011

@viktoriecom : já jsem ale nikdy HA nebrala takže od toho to určitě není, ale nevím , možná se tak moc sleduju že už si myslím že mám příznaky aniž bych byla těhotná.

@petulka35 : o kontryhelové čaji se hodně mluví, asi si ho taky koupím, stejně doma piju jenom bylinky tak proč ne kontryhel, chystám se že ho příští rok přidám do své bylinkové zahrádky 🙂

petulka35
13. říj 2011

@ange_de_la_morte Já sem četla že by se měl pít jen před ovulací a po ovulaci.Když je ovulace tak by se pít neměl.

ange_de_la_morte
13. říj 2011

@petulka35: tak to slyším poprvé, to je zajímavé 🙂 nicméně vzhledem k tomu že nemám možnost si pravidelně měřit teplotu a ovulačn í testy si nedělám tak to moc neodhadnu 🙂

petulka35
13. říj 2011

Jo jo chápu.Také jsem si ovu testy koupila poprvé.Četla jsem si o tom na internetu o té bylince.Ale jinak žádná maminka to nepíše.