• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
lenicenka: no to ono poslední dny vždy přes den :wink: Rozjíždí se to tady až kolem osmé večer.... :sunglasses:
24. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramlinka, já bych řekla že je to proměnlivé...

lenicenka, jo a jak jsi natom s cervikálním hlenem? Nějaká změna?
24. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky má teplota je pořád na 37,1 už se cejtim jak když na mě něco leze!Dnes jsem byla u zubáka ulomil se mi zub už je jako nový.Další zpráva je že mi kámoška nabrala ve fakultce hcg a je 506 říkala,že to odpovídá 5 týdnu,ale jsem ve 4tt tak doufám,že poroste mam radost!
luciasku kolikátý den jsi cyklu?ta teplota ti před ovu mírně klesne a pak skočí ne
24. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka: no jo tak máš pravdu :grinning: Ale nejvíce se toho vždy nakecá večer, to musíš uznat :wink: :grinning:
24. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab: ahojky, a jak se cítíš těhulko ??? :wink: Máš nějaké nevolnosti? A už si se vzpamatovala z toho včerejšího raního šoku?? A co manža ? :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nějak mi to ujelo :grinning:
nebo pozvolna jde nahoru!Ty nízké teplotyjsou nejvhodnější pro sexování!
holky tady u plzně je apríl pře chvílí šílená vánice sněhu a ted slunko krásně!
24. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab, tak to je pěkná hodnota :wink: . Tak vzhldeme k tomu že už Ms měla přijít tak asi na začátku 5tt,ne? Myslím že ta hodnota je plně odpovídající a je moc pěkná. Tak jen ať rostě a vše je ok :wink:

kramlinka, to většinou ano, jelikož přijdou i naše maminky, když je dětičky propustí :grinning:. Ale byly už dny, kdy jsme toho přes den nakecaly víc :wink:
24. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka: hmm tak to je docela možné...já sem nakukuju teprve asi týden, takže nemůžu objektivně posoudit :wink: Já jsem teď na nemocenské proto mám tolik času, jinak bych tu taky nevysedávala denodenně, ale doma už se nudím tak prolízám diskuze a alba :wink:
24. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tak mi to řekla,že odpovídá 5tt,ale u mě za pár dnůmůže být jinak jdu se podívat do tabulek hcg.Za týdenmi budou brát v natalartu krev tak aspon to porovnám jak šlape na HORUUUUUUUUU,UF DOUFÁM :grinning:
KRAMLINKA zatím je mi fain cítím se unavenějš íale to příjde za pár dní.
24. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramlinka, a copak ti je?

gab, tak to je super že budeš mít porovnání. Na nějaké tabulky se vykašli, to je jen orientašní a kždá jsme jiná... Vem to tak, že každý den by se měla hodnota zdvojnásobit, takže jestli ti to tak přibližně vyjde, vše je ok. A to jestli odpovídáš nebo neodpovídáš nějakým tabulkám není podstatné. A nebo třeba čekáš dvojčátka :wink:
24. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak 4tt je rozmezí od 3-426, já mám 4ttplus 2 dny za 506 tak to jde no uvidíme za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab, dobře to dopadne, neboj. Hlavně o tom moc nepřemýšlej :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem 16DC mám 29denní cyklus to není zase tak dlouhý,ne??Hlen zatím nic moc spíš nic...co by odpovídalo ovu.
24. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky 29 dni a ovulka je 14den.To už musí pomalu být.
blondy jsem celkem v hoho vidím jak mi dělá bříško škrundy tak jsem v klidu.Dvojčátka bych si moc přála mě se to líbí navím jak bych je zvládla jsem nerv.Mami jde do důchodu tak mi bude pomáhat!chudák si semnou užije!! :grinning:
holky mažu do ráce juknu večer papa
24. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka, no měla by příjít tak max do 19 DC....

gab, hezky si to v práci užij a dávej na sebe pozor. Tak uvidíme, co budeš mít na ultrazvuku :wink:
24. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když ne? :confused:
24. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka, nestresuj se, z toho se taky může ovu oddálit.... Dál měř, manžela připusť každý druhý den a uvidíš. Nemá cenu teď řešit jestli ano nebo ne. Tím, že jsi ve stresu se může ovu posunout, pak se ti posune i MS. A nebo můžeš mít anovulační cyklus. I jinak zdravá žena ho občas mívá.... Takže si hezky měř, užívej života je to, ju? :wink:
24. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobroš... budu se snažit :slight_smile: Manža by byl rád připuštěn i častěji :grinning: :grinning: Ale už kvůli tomu aby šikulky byly plné síle ho musím krotit :slight_smile: Vím že když jsem ještě teplotu neměřila že hlen jsem spozorovala ale fakt už netuším kolikátý to byl DC.. Měl jsem tyhle stránky najít dřív a měřila bych určo už dávno
24. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky když to tak čtu tak mi příjde polovina z vás pomalu jako doktorky :wink: já akorát vím kdy to mám dostat a to je vše :slight_smile: teplotu si nějak tak měřit nemůžu, protože manžílek by měl asi pak pocit že na mimi až moc lpím a pak by se asi neuvolnil a potaji to neumím a doktor je taky ten typ že je dobrej a vše okolo, ale že by mi nějak radil nebo tak to ne...je to flegmoš ....takže asi budu čekat až to příjde :grinning:
24. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááárek děvčata :slight_smile: Ehm, jdu k vám na rady....jelikož se tu skoro už měsíc pokoušíte :slight_smile: Tak máte určitě víc informací než já. S manželem jsme si řekli, že bysme se pomalu mohli začít o "něco" :grinning: pokoušet. Moje představa je asi až tak někdy v červnu...mám totiž ještě dobrat poslední plato anťáků, což je někdy do začátku dubna a pak jsem si řikala, že by asi taky bylo dobrý počkat aspoň na první MS, anťáky beru už 8 let, tak taky nevim, co to se mnou udělá to vysazení, bojim se, abych to pak vůbec dostala.... Jetla jsem i, že když někdo otěhotní rychle po dobrání anťáků - je zvýšená pravděpodobnost dvojčat - tomu bych se taky ráda vyhnula :sweat_smile:
Jaký s tim máte zkušenosti vy? Ptali jste se na to doktorů?
Jinak jsem si včera koupila listovku, je asi zbytečný kupovat si nějaký další vitamíny....
24. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásim se po odmlce :wink: nějak nestíham,malá vstává hodně brzy tak chodim dřív spát
Gab123:gratuluju moc :dizzy_face:
musim Vám napsat,že naše snaženíčko musime z určitých důvodů odložit :pensive: bohužel to tady nemůžu ventilovat
všem těhulkám držim palečky at je vše v pořádku a ostatnim at jsou co nejdřív těhotné :wink: .nějak jsem nestudovala pravidla,jestli můžu v téhle diskuzi dále setrvávat,tak občas juknu snad se nic nestane :wink:
24. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
jsem tu jen na skok
kačka mě spí
musím si vás zase dočíst :wink:
24. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy prý máš na starosti naší tabulku jo?super :wink:
24. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka, tak vidíš ona ovu určo přijde :wink:

akzeret, to víš že tady můžeš zůstat. A určitě přijď co nejčastěji to půjde, že snaženíčko na chváli odkádáte přece vůbec nevadí :wink: . Jsi naše a paříš mezi nás :dizzy_face:

lenerka, jé ty tady v tuto hodinu? no mám, ale ještě jsem jí od kualalika nedostala, takže musíte chvilinku vydržet :wink:
24. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik mě to dneska písla do IP,že to máš na starost :wink:
24. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem tu
v tuto hodinu,protože mě dítě uslo
takže jestli se večer objevím tak po tý 22h
a to nevím nevím,jestli neznásilním muže :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo to jo, už jsme se na tom dohodly, ale ještě si to nepředaly, no :unamused:

Jsi jí chudinku malou tak utahala? Tak můžeš zvládnout obojí, ne? Jsi přeci šikovná holka :dizzy_face:
24. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte? Tady v Praze je hnusně, sněží a prší a to má být už 4 dny jaro :angry:
24. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciasek, ahoj. no já tady mám docela hezky :sunglasses: . Akorát se začíná zvedat vítr, to zas bude noc.... :frowning2:
24. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo hlásím Praha 9
je pod sněhem :confounded: hnus počasí no
24. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek