Březňátka 2021. Je tu některá?

snazilka01
3. črc 2020

Ahoj holky, je tu už některá, která zjistila těhotenství a má termín v březnu? Já jsem po šesti měsících otěhotněla a čárka krásně sílí. Příští týden se objednám na gyndu, tak držte palce 🍀🥰 P. S. termín porodu podle poslední MS mi zatím vychází na 13.března.

rybkaryb
3. črc 2020

Ahoj, ja jsem na hrane unor brezen 🙂 mozna ve skupinach najdes breznovou skupinku, ja se pridala do unorovy.

snazilka01
autor
3. črc 2020

@rybkaryb Ahooj, hledala jsem, ale marně 🤷🏽‍♀️ tak to je paráda. Už jsi objednaná na KO?

snazilka01
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rybkaryb
3. črc 2020

@snazilka01 jsem na 14.7. 🙂

snazilka01
autor
3. črc 2020

@rybkaryb Tak ti držím palce, ať je vše v pořádku ❤️

rybkaryb
3. črc 2020

@snazilka01 dekuji, i tobe 🍀

jjasmina
3. črc 2020

Holky když si do profilu zadáte těhotenství a termín, hodí vás do automaticky do skupinek.Je to hrozně fajn sdílet kontroly, radosti a starosti a pak i až se miminko narodí tak následnou péči apod.Přeji ať vám vše dobře dopadne 🙂

1monicka1
3. črc 2020

@rybkaryb ja jsem tu únorovém nenašla, také jsem přelom únor, březen

levandulka_fialova
3. črc 2020

@snazilka01 Já doufám, že za 4 dny budu vědět, jestli to klaplo 😉

konaa
3. črc 2020

Čus holky, jdu 14. k doktorovi, tak uvidím, testy jsou pozitivní, tak jsem napnutá jak struna 😎

snazilka01
autor
3. črc 2020

Ukazte vaše testiky 🥰🍀já testovala dnes 1 den po mešjané MS a krásně sílí 🥰🍀 k MUDr se musím objednat, ale ordinuje jen úterky. Chodím do Podolí, kde budu zas rodit. Jak vy? 😊❤️

snazilka01
autor
3. črc 2020

@levandulka_fialova tak snad ano. A test sis ještě nedělala?

snazilka01
autor
3. črc 2020

Dnes už dálnice ❤️🍀

1monicka1
3. črc 2020

20.6.2020

minemma
3. črc 2020

5.3.,snad bude vše ok❤️

mydvaapes1
3. črc 2020

Gratulujííí ❤ hlavně zdravíčko a srdíčko 😇 ...já mám preventivku na gyndě 18.08. až, tak doufám, že už budu mít v té době dvě čárky taky 😀,

levandulka_fialova
3. črc 2020

@snazilka01 Jsem teprve 8.DPO. Test jsem dělala 5. a 7. DPO, abych viděla, jak klesá Otriville, který jsem měla, a včera byla čárka už skoro neznatelná, takže doufám, že až otestuju, bude vidět líp, a to by znamenalo, že se to povedlo.

snazilka01
autor
4. črc 2020

@levandulka_fialova tak držím palce 🍀🙏

snazilka01
autor
4. črc 2020

Je tu někdo z Prahy 5 nebo konkrétně že Stodulek? 🙏😊

snazilka01
autor
6. črc 2020

Ahoj holky, tak jak vám je? Zrovna dneska jsem si říkala, jak mi nějak nic není a začalo to před 2h, kdy jsem letěla na záchod, když jsem ucítila smrad lednice, kterou jsem otevřela. Pak špatně z másla jen jsem ho viděla a z koše. Přítel za mě vyhazuje věci do koše 🤦🏽‍♀️😂😂 Jsem zvědavá na další dny, jestli se to ustálí nebo naopak. Taky mám chuť na asijská jídla, závitky, nachos, kyselý okurky a pečený prase 😂😂🤦🏽‍♀️ prase jsem spíš já no 😂😂 sladký vůbec nějak. Jak to máte vy?

jjasmina
7. črc 2020

@snazilka01 dle příznaků by to mohlo vypadat na chlapečka 🙂 a že je všechno v pořádku 🙂

snazilka01
autor
7. črc 2020

@jjasmina Nu necháme se překvapit. Hlavně, ať je zdráv 🙏🙏🙏🙏🍀

jjasmina
7. črc 2020

@snazilka01 jj 🙂 já jsem naopak maso nemohla ani cítit

snazilka01
autor
7. črc 2020

@jjasmina já s dcerou jo. Jedla jsem všechno až na šunku. Tak třeba to jsou jen fámy 🤷🏽‍♀️

jjasmina
7. črc 2020

@snazilka01 jj je to možné, ze mě poslední těhotenství udělalo vegetarianku , ale po porodu se chut na maso vrátila 😀

konaa
7. črc 2020

Co se týká jídla, tak všechno v pohodě, akorát večer mě přepadne chuť na sladký. A nemůžu cítit ryby, ty mi fakt nedělají dobře. Jen pomyšlení na ně a chce se mi zvracet. Jinak že bych měla nějaký ranní nevolnosti, to se říct nedá. Akorát prsa mě pořád bolí a břicho občas

snazilka01
autor
7. črc 2020

A už máte bříško maličko? Mě přijde že tam mám dvě, jak ho mám velký 😂🤦🏽‍♀️

konaa
7. črc 2020

@snazilka01 no přijde mi spíš, jestli není nafoukly, ale samozřejmě se hodně pozoruju 😁

sabinkanix
7. črc 2020

Ahoj holky,
tak se také přidávám, zadařilo se 5.cyklus 😊 Termín vychází 7.3.
Kdy se chystáte na 1. kontrolu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru