Zajímavost-plodnost. Stalo se některé z Vás?

16. dub 2020

Stalo se některé z vás ? První dceru jsme počali v březnu před třemi lety ( před tím 4 měsíce snažení ) , loni v březnu jsem opět otěhotněla ( 6 měsíců snažení ) ale se špatným koncem , teď V březnu jsem znova otěhotněla ( teda 11 měsíců snažení ) do te doby nic . Je možné , ze jsem “plodná” jen v březnu ? Možná hloupý dotaz , ale přijde mi to moc náhod najednou 🤣

martiniquest
16. dub 2020

Ja zas rodim jen v patek 🙂 trikrat

katka9184
16. dub 2020

To je asi hloupost😂😂... Ale, moc pěkná náhoda 😁

zuzkasim
16. dub 2020

To nevím, ale my všechny 4 děti počali na podzim, tak si vždycky dělám legraci, že muž je v říji v říjnu🙂

gruyerre
16. dub 2020

U nás to tak taky funguje 😀 ale nemyslím si, že v ostatní měsíce jsem neplodná 😁

kosi_cek
16. dub 2020

@zuzkasim, my úplně stejně, akorát jsme na podzim počali 5* (jednou to ale nevyšlo), doufám teda, že se mi to podaří teď vyvrátit, však počít na jaře musí být taky super😉

zuzkasim
16. dub 2020

@kosi_cek Jakože jdete do 5.? My z těch 4 početí máme jen 3 děti, jedno taky nevyšlo a přiznávám, že teď bych víc nedala. V současném režimu se cítím neskutečně omezená tím, že mám 3 školáky, nevím, jestli je to počtem dětí nebo mnou, že se s tím nějak nedokážu srovnat, špatně to zvládám. Starší by měli už dělat sami, ale potřebují neustále dohled a kontrolu.

coconat
16. dub 2020

Asi nebudete plodná jen v březnu ale myslím si že každá žena má plodnější měsíce🙂 i jsem si to googlila jednou😃 protože mi dost žen řeklo že všechny děti co třeba mají jsou počaté ve stejném měsíci🙂 takže něco na tom bude😛

takyjedna
16. dub 2020

Ne, jedno dite mam narozene v zime a druhe v lete..

meronym
16. dub 2020

Ja zase “tehotnim” jenom v lednu, rodim v rijnu 😀

linda_22
16. dub 2020

Moje gynekoložka mi říkala, že má několik pacientek, co otěhotní vždy jen v jeden a ten samý měsíc 🙂 tak na tom asi něco bude 😉

kosi_cek
16. dub 2020

@zuzkasim, zkoušíme to 😉, ale chápu, člověk prochází různými náročnými obdobími, kdy toho má pokrk, neumím si představit, být např. teď na vše sama, či chodit k tomu do práce, my jsme na to teď doma 2 (a bez home ofice), spíš si to tedy užíváme, ale kdo ví, jak dlouho..

mamio
16. dub 2020

Možný je vše... Každej to má nastavený jinak...

fafetka
16. dub 2020

To asi ne. Já otěhotněla jednou v srpnu, jednou v lednu a jednou v květnu. To si myslím je solidní rozptyl😂už mi chybí jen nějaký podzimní měsíc

amazonkajanik
16. dub 2020

@martiniquest jsme 4děti z maminy strany,všichni v pondělí,za 10min půl 😂a syn je taky v pondělí,v 18:55 já v 18:20😂

amazonkajanik
16. dub 2020

Březen je od slova brezost,možné to je 😂😂😂

dejvitka
16. dub 2020

Moje sestrenka 3 deti a vsechny pocate v unoru 😀.

klea81
16. dub 2020

@fafetka březen, červen, září, tak kdykoliv asi 😆

normalnimatka
16. dub 2020

taky jsme počali ve stejným měsíci 2x... ale teda jakoby plánovaně.

anita003
16. dub 2020

možné je cokoli, moje mamka se taky mohla postavit na hlavu, ale otěhotněla pokaždé jenom v lednu :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru