Těhotenství i přes negativní test. Stalo se některé z Vás?

mona91
15. únor 2020

Holky dotaz, s manželem ,,necháváme volný průběh,, pro druhé mimčo. Po porodu mám cyklus 36 dni, u prvního jsem měla na utrogestanu cyklus 28dni, na desítkových testech týden po vynechání MS slabá druhá čárka, hcg v krvi u doktora 17 nějaký 31.DC. Už asi tři týdny mi je divne, nevolnost, pobolivani podbrisku, motani hlavy... včera jsem to měla dostat, nic, test negativní. Nechci to moc hrotit, před první tehu jsme byli v CAR a poslouchala jsem 2,5roku ze jsem neplodna, psychicky na nic, v září jsme měli jít na IVF v červenci jsem zjistila, ze jsem těhotná. Do tohohle psychického stavu se nechci zase dostat, ani na to nemám čas 😂 ale můj dotaz zní, stalo se některé z vás ze jste byly v dnešní době těhotné i přes negativní test? Když neprijde MS zkusim po víkendu znova ale jen ze zvědavosti

krupka3
15. únor 2020

Ten test ještě může být pozitivní později - ono je celkem jedno datum očekávané MS, podstatné je, kdy proběhla ovulace. Cca 10 dpo už by desítkový test měl ukázat alespoň ducha.

krupka3
15. únor 2020

Nejspolehlivější bývá GS Mamatest.

vladka_zi
15. únor 2020

@mona91 ano, 14 dní po styku jsem měla desítkový GS Mamatest negativní. Také jsem mívala cykly kolem 35 dní, ale dost různé, tak jsem nedokázala určit "zpoždění". Těhotenství mi pak oznámila gynekoložka 🤣

mona91
autor
15. únor 2020

@krupka3 no to já prave netusim kdy proběhla ovulace 🤷‍♀️ U syna ovulace určitě neproběhla v pulce cyklu ale později

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru