Žlutý výtok. Měla jste některá?

katka9184
1. zář 2020

Zdravím děvčata 😊,
jdu za vámi s prosbou o radu.
Od ukončení kojení staršího syna se mi objevil žlutý výtok, žádné pálení nic...
Když jsme letos začali se snažením o druhé mimi, brala jsem gynex, inofolic, bylinky a výtok byl pryč. Otěhotněla jsem a asi po měsíci se opět žlutý výtok objevil. Není častý, třeba 3x denně, ale je. Gynekolog to neřeší, že prý okolo 25teho tt udělá stěry. Ale mě to stejně pokaždé na WC děsí... 😑.
Mela jste to také některá? Nyní jsem v 16tt🍀

terka80
1. zář 2020

@katka9184 tez me trapi uz delsi dobu,vlastne od te doby co se snazime o druhe,byla jsem na sterech a vse je v poradku

katka9184
autor
1. zář 2020

@terka80 Četla jsem různě na netu, že to může po porodu být, ale já měla první porod skoro před 3mi roky... Dokud jsem kojila, tak bylo vše ok.
Teď mě to děsí kvůli malému. Lékaři to říkám od samého začátku a nic... Asi kdyby to bylo něco neobvyklého, tak mi snad ty stery udělá 😑

amemmait
2. zář 2020

@katka9184 muze to byt leukorrhea, take mam nazloutly vytok, jsem ted 20tt a porad tu se mnou je 🤣 zpusobuje to zvyseny estrogen v tehotenstvi a je to fyziologicke/normalni - pokud nejsou zadne znamky zanetu (otok, svedeni, paleni nebo tak)

katka9184
autor
2. zář 2020

@amemmait Ježíš, to slyším prvně... Tak třeba budu mít stejný problém 🙄

amemmait
2. zář 2020

@katka9184 je v tom vytoku hodne bilych krvinek, proto je vetsinou bily az do zluta, i do zelena pry 🤭

katka9184
autor
3. zář 2020

@amemmait Tak to bude asi ono... Občas to zabarví i moč v toaletě jakoby na bílo.

amemmait
3. zář 2020

@katka9184 to asi kdyz je toho vic 🤣🤣🤣🙈🙈🙈 muzes se na to zkusit zeptat znova na gynde pro klid

katka9184
autor
3. zář 2020

@amemmait zeptám, říkám mu to pokaždé 😑

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru