Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
24. bře 2009

kramlinka, počkej až jestli přijde MS, fakt je to lepší.... 😉 A ik dyž jsi doma je pčece spusty věcí co můžeš dělat ne? Na co normálně když chodíš do práce nemáš čas...

kualalik, to je ono, chce to se prostě něčím zabavit...

pipinka
24. bře 2009

doufám, že se mohu přidat mezi vás 🙂

kuratko:nejvíce spokojeni jsou s mamatestem

kualalik
24. bře 2009

kuratkol, Combo II... kamarádce ukázal dvě čárky už 28 DC

kuratkol
24. bře 2009

pipi: Za jak dlouho od oplodnění se tímto testem dá zjistit těhotenství ?

pipinka
24. bře 2009

to ti přesně nepovím, já jen vm, že o něm tady holky píšou jako o jednom z nejlepších 🙂

kualalik
24. bře 2009

kuratko, 3-5 dní po oplodnění.... to píšou v letáčku 😉

blondynka400
24. bře 2009

pipinka, ahoj. můžu se se zeptat jak na tom jsi? 😵 Všimla jsem si tě v té "ošklivé" dizkuzi o tvém pozitivné/negativním testu.....

kuratkol, nejde o značku, musíš mít co nejcitlivější, ten má hodnotu 10. Ale fakt ti nedoporičuju tak brzké trstování. Jinka jak píše pipinka, mamatest je spolehlivý a levný a neukazuje špatně 😉

blondynka400
24. bře 2009

kualalik, to je nesmysl, v tuto dobu ještě nemuselo vajíčko ani doputovat do dělohy...

kuratkol, mamatest je 25, mamatest komfort 20. Nejdříve tedy 11 DPO a to ještě vyvoleným...

pipinka
24. bře 2009

ahoj blondýnko, já simám zítra volat na výsledky krve, tak uvidíme 😉 moc naděje tomu ale nedávám, nechci být opět zklamaná

kuratkol
24. bře 2009

kualalik: Combo II, hezký 😵 😵 😵

blondynka400
24. bře 2009

pipinka, to bohužel znám ☹ . Tak dej vědět, jak to dopadlo. Věřím, že ok 😵

kualalik
24. bře 2009

Blondy, já jen cituji příbalový leták ... http://www.patro.cz/objects/1074529624.html?

kualalik
24. bře 2009

ted mě admini ukamenujou 😀 😀 😀 😀

kuratkol
24. bře 2009

Koupím všechny 😀 😀 😀

blondynka400
24. bře 2009

kualalik, já vim, že to tam píšou. Ale větší nesmysl jsme neslyšela. V této době se většina vajíček ještě rýhuje ve vejcovodech a ty rychlejší už plavou v děloze, rozhodně se ale ještě nemůžou nidovat, takže ani nemůžou produkovat HCG. Možná tak ty nejrychlejší z nejrychlejších 5 den, ale že by ase to přes krev stihlo do moče dostat v takové koncentraci aby z toho byly dvě čárky, jsem ještě neviděla 😀 😀 😀

blondynka400
24. bře 2009

kuratkol, klídek, vyčkej na příchod/nepříchod MS 😉 Škoda peněz a zbytečné nervy....

kuratkol
24. bře 2009

blondy: A do doby uhnízdění jde něco cítit ? Bolest nebo tak ?

pipinka
24. bře 2009

blondýnko ty máš taky problémy jako já?

blondynka400
24. bře 2009

kuratkol, ne není, tedy alespoň v žádných pramenech to nikdy nebylo popsáno...

kramlinka88
24. bře 2009

blondy: no víš já jsem doma už téměř tři měsíce, takže už se docela i nudím...No já bych testovala až v závislosti na MS. Ale já jedu v neděli do těch lázní a nedovedu si představit, že tam budu někde čarovat s těhu testem 😒

blondynka400
24. bře 2009

pipinka, no nevím jaké máš problímy ty, ale minulý měsíc jsem potratila 5tt a teď jsem sice na testi měla dvě čárka, ale přilša opožděně MS... 😒

kramlinka, nebudeš mít vlastní sociální? 😲 . Ok já tě népřemouvám a v neděli se těším na další těhu 🙂

pipinka
24. bře 2009

promiň, to je mi moc líto. Já měla před rokem samovolný potrat a mimochodem se snažíme už tři roky.Když dopadne krev negativně, objednáme se na genetiku.Moc nadějí tomu už nedávám.Začla jsem strochu krvácet(jasně červená krev) a teď už jen špiním, tak si myslím že nic.No ale uvidíme

kramlinka88
24. bře 2009

blondynka: to je právě to co nevím....jedu tam vlastně po té operaci, hradí mi to pojišťovna, takže si vybírat nemůžu...myslím, že ale je tam vlastní sociálka, ale i tak....no uvidíme. Zkusím to v tu neděli, to je den před očekávanou MS, tak doufám, že to bude stačit, uvidíme no...jinak já mám nějaký test z lékárny Max těhotenský test 2v1...citlivost 25....
Jinak kéž by to vyšlo, ale moc s tím nepočítám, to by bylo moc hezké napoprvé, ale kdoví.... 🙂

blondynka400
24. bře 2009

pipinka, v pohodě. Já to beru tak, že příroda snad ví co dělá. Ale už to začínám řešit, nepřijde mi to normánlí.... ale snažíme se krátce, třetí měsíc....
Hm, tak to je špatné, ale uvidíš, nic není ztraceno 🙂

lenerka
24. bře 2009

ahoj

tak jsem tu
zase nová duše
zdravím pipinku 😉

pipinka
24. bře 2009

děkuji za přivítání lenerko 😀

lenerka
24. bře 2009

nemáš zač
😉
jé nás už tu je
a co přidáš se taky do naší tabulky?

pipinka
24. bře 2009

blondýnko, já už to moc tragicky neberu.Je lepší že se nezadaří teď než třeba v 6 měsíci

blondynka400
24. bře 2009

kramlinka, to je něco podobného jako mamatest.... hele a tm nejde třeby připlatit jednolůžkový pkoj nebo nějaký nadstandart?

lenerka, tak co to zmnásilnění manžílka? 😀

blondynka400
24. bře 2009

pipnka, to určitě, to je pak o hodně horší.... Ale i tak to zamrzní, bohužel 😒 . Můžu se zeptat jaké jsou u vás problémy, že se nedaří?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru