• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
lenerka, to vůbec neznám. Na co by to mělo být? :confused:
20. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak u mě se test konal ale pouze jedna /, začlo i pomalu krvácení, ale je slabé a zajímavé je že mám pořád teplotu nad 37. Dneska ráno 37,4. :frowning2: tak nevím ale asi nic.
20. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky:slight_smile: lenerko koukam, ze uz mas taky jedno mimi nebo spise uz vetsi slecnu:slight_smile: ja taky..a rada bych uz druhe..i kdyz ta moje je prece jen krabanek mladsi... femibion jsem bastila v tehu, ted cca dva dny bastim baby plan:slight_smile: ale myslim si, ze je to stejne jedno..divala jsem se na normalni multivitaminy a slozeni je vicemene stejne..v tom baby planu neni skoro nic..a stoji mnohem vice penez nez normalni multaky..myslim, ze je to hodne o psychice, vime, ze bastime neco co by nam eventulene pomohlo otehotnet:slight_smile: jinak mi taky skoncila MS tak pocitam:slight_smile:))))
20. únor 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rennik, tak ta teplota může být způsobena buď ještě tou nemocí a nebo tvoje tělo pomalu reaguje na změny hormonů a teploty klesnou až během MS nebo po.
Kdyby se ti to krvácení nezdálo, zkusila bych ještě tak za dva až tři dny testík...
20. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uvidím, skusím si teplotu měřit dál a uvidím co se z toho vyklube. A pokud to nevyjde, začnem pořádně se snažilkováním tak jak jsme měli v plánu. :slight_smile:
20. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lajla

dneska jsem koukala na to Femibion 800 a je to pěkně drahý
30tabletek skoro 300kč :confounded:
no já baštila při prvním těhu calibrum baby plan a snad to stačilo
kačka byla naštěstí zdravý mimčo
a k tomu jinak hodně ovoce a zeleniny
20. únor 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, jestli krvácíš, tak si teplotu neměř, pokej až bude po. A kdyby teplota neklesla, udělej test. :slight_smile:
U mne MS zatím nic, ale podle té teploty by měla co nejdříve přijít...

Lenerka, no jo, zadarmo to nikdo prodávat nebude
:unamused: . Je to tovje rozhodnutí, ale já bych vzala to, co už je jednou odzkoušené... :wink:
20. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blondynka400: co ty víš možná že ti nepřijde :slight_smile: , pokud se u mě jedná o normální MS tak mám aspoň jistotu že je fakt pravidelná na den!!!, každopádně pak budu skoušet ty ovu testíky- ty už mám doma, ovu bych měla mít někdy mezi 2-7. březnem tak snad v té době proběhne a snažilkování se podaří. :wink:
20. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, to bych ti samozřejmě přála. Taky to co máš teď může být jen implementační špinění :slight_smile: . Kdyby ne, tak ovu testíky určo zkus a fakt bych to doplnila tím měřením BT, hodně to napoví :slight_smile: . S tou pravidelností máš štěstí...
20. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aspoň za to jsem ráda, určitě to skusím i s tím měřením, poslední dva dny mám teploměr v posteli pod polštářem :grinning: a skusím to jak jsi mi radila, pokud BT neklesne po MS tak skusím další testík. Kdyby se u tebe něco změnilo tak dej vědět jo? :wink: ale moc bych ti přála aby ti to vyšlo :slight_smile:
20. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, určitě vědět dám. Když ne teď, vyjde to jindy :slight_smile:
Jsem ráda, že jsem ti mohla poradit a třeba ti to vyjde, taky bych Ti to moc přála, byla by jsi hezká těhu nevěsta :dizzy_face:
20. únor 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu.
rennik: to je škoda, že to protentokrát nevyšlo. Máte další příleřitost se snažit :wink:
20. únor 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééééé hezká těhu nevěsta to zní fakt pěkně :grinning: kdoví možná to do svatby stihnem, svatba je přece jen až v červnu tak na to máme 3 měsíce :grinning:

Luciasek: snažit se určitě budem a to hned z kraje března tak se na to těším :grinning:
20. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, zní to pěkně viď, tak snad se to splní :sunglasses: . Je to sice za chvíli, ale vše je možné :wink:

Luciasek, ahojky, co u tebe nového?
20. únor 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla s holkama z předešlé práce v hospůdce. Tak jsme pokecaly, všichni se mě ptají na mimi, ale zatiím zapírám, že se o nic nesnažíme.
Dneska jsem asi málo pila tak mě hrozně bolí ledviny. Je to teda chutovka. A novýho asi nic, jsem ráda, že je pátek. A u vás?
20. únor 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciasku tak to honem naprav s tím pitím, nedávno Honzu chytla ledvinová kolika a nebylo to nic příjemného. pokud by bolest neustupovala vem si Algifen ten je přímo na hladké svalstvo. :wink:

já jsem měla jít sednout s holkama zítra ale jelikož mi doktorka prodloužila nemocenskou tak jít nemůžu. jinak jsem taky ráda že je pátek, konečně Honza nepůjde brzo spát kvůli práci :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takže se tě chřipajzna stále drží to je nemilé. Mě už to každodenní vstávání nebaví poslední dobou mám všeho plný zuby.
Uvařila jsem si urologický čaj a zlepšilo se to bolesti už nejsou tak silný. Myslim, že to přežiju.
20. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, s tím by ssi ale fakt neměla moc zahrávat. Pít se musí :wink: Mně se dneska tři lidi v podstatě ptali jestli nejsem těhu, je to hrozný jak jsou všichni zvědavý... :grinning:
Já měla ráno nějakou depku, ale už jsme v pohodě.
20. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerko jj to je .. a prave proto jsem ted trochu chytrejsi a myslim, ze levnejsi varianty nebo multaky bohate staci a samo ovoce, zeleninka..jenze problem je, ze ja jsem skoro zadnou chut k jidlu nemela..jsem o hodne stihlejsi nez kdyz jsem byla pred tehu:slight_smile: tak ty vitaminy tu skodu aspon trochu napravi.... mala je nastesti taky zdrava..az na nejake mensi nemoci a jednou nedavno jsme byly v nemocnici, zacla curat krev..bobek, nastesti to snad nebylo nic vazneho, zanet mocaku a doufam, ze uz se to nebude opakovat...
luciasku
to ja piju urologicky caj skoro furt a dokonce mi chutna..spis se tedy jmenuje ledvinovy:slight_smile: se snazim vyplavit ten kamen..ale myslim, ze to stejne nepujde..ale jako ty..furt zapominam pit..a vzpomenu si skoro az vecer, chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak holky..ja nikdy ovu testy nepouzila..jak se to dela? je to na stejnem principu jako tehu testy? s temi zkusenosti mam :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem byla tehu s malou, tak jsem si je delala skoro furt..na me vydelali majlant :wink: nemohla jsem tomu furt uverit ze jsem tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla kapičky Algifenu a dala jsem si. Snad se mi udělá líp.
Já jinak piju dost jenže dneska nějak nebyl čas.
blondynka: a z čeho jsi měla depresi?
20. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: snad to rychle odezní. Od odpoledne mě pobolívají ledviny. Urologický čaj piju taky dost často, ale furt jsem si na něj moc nezvykla.
20. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lajla, je to hodně podobné, jak těhu testy ale má to odlišnost v tom že jakýkoliv proužek na těhu testu se považuje za pozitivní kdyžto u ovulačních testů musí být minimálně stený jako kontrolní (v těle máš stále nějakou koncentraci LH). Princip je jednoduchý, tak 3 dny před očekávanou ovu si každý den uděláš test (nejlépe odpoledne, ne ráno) a čárka by ti měla postupně tmavnout a pak zase zesvětlovat. Ode dne, kdyby bude čárka nejtmavší tak zhruba za 24 hodin dojde k ovulaci. Jestli nevíš kdy máš zhruba ovu, začni radši dřív, hold tě to bude stát více testů, záleží na tom jak máš dlouhý cyklus (v návodu podle toho i píšou, kdy máš začít s testováním). Lepší je si koupit dražší kazetové testy (stojí něco přes 40 kč, doporučuju LH 28, přijde mi nejlepší) a vyhla bych se levnějším proužkovým testům....

luciasek, nějak je toho na mě v poslední době moc, jinak nic závažného...
20. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka: na mě sedá poslední dobou to počasí, těšila jsem se na jaro a on furt padá sníh a nechce to zmizet. Ted chceme jet v neděli na lyže, ale ani nevim jestli se mi chce. Zítra jdem slavit ke tchýni, tchán má narozeniny a taky se mi tam úplně nechce. No ale už je to domluvený... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, to mě počasí neva, tady je docela hezky, už i míň prší. Je tu tak jak v čechách koncem dubna, takže docela pohoda. Mně naopak sníh docela chybí.
No jeslti už je to domluvený, tak se z toho asi nevyvlíkneš,ale určitě to zvládneš :wink:
20. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka: a kde ted vlastně žíješ? Počasí na konci dubna bych brala všema deseti :wink: No to už se nevyvlíknu.
20. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciasek, Jižní Itálie :slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů to musí být paráda :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak kdy a jak na co. Každopádně je to něco diametrálně odlišného od čech. A je pravda, že málkodo bydlí kilometr od moře :grinning:
20. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakm jak kdy a jak na co? Tobě se tam nelíbí?
20. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, ale není to tu úplně nejednodušší a nejbezpečnější. Každopádně je to na delší povídání. Jdu dneska spát, mám dost :frowning2: . Měj se hezky, pěkný zbytek večera. Jestli tě to pak bude zajímat, klidně se pak můžu rozepsat, jaké to tu je :wink:
20. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek