• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
no ja držela palečky vam,ještě než jsem se přihlasila :slight_smile: vždycky jsem vas rychle přečetla a řikala si tak další nebo ne?????Prožívala jsem to svama,a stale prožívam :grinning: všechny palečky držíííím .Moc,moc vam to všem přeji.
26. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbra, tak proč jsi se nepřidala dříve, když jsi nás četla? :confused:
26. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tabulka konečně funguje :grinning: . Prosím mrkněte na to a ta, která potřebuje nějaké úpravy napiště mo do IP, ju? :sunglasses:
26. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj blondy koukala jsem na tabulku hurááááá je super že ji máme, můžu tě poprosit od doplnění??? Tip na pohlaví- myslím si že je to 100% kluk. A cyklus snažení jsem 1. moc děkuju.

A stěma nočníma holky- když tak uvažuju tak jsem vlastně možná i ráda, protože na těch ranních je to k zbláznění, strašně moc práce a všeho toho stresu a nočních mi většinou všichni v 8 zalehnou a do rána mám klid když si udělám svou práci, a tu si udělám úplně v klídečku. takže je to sice nápor na únavu ale zdruhé strany si určitě víc odpočinu než na ranních ty zvládám dost špatně. Včera mi psala kamarádka je v 19tt a říkala že taky pracovala normálně až do 3 měsíce včetně nočních a 12. takže asi je fakt v tomhle změna.
26. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Můžu se taky přidat?Pořád tady čtu nějaký zajímavý věci a neměla jsem odvahu se nějak přidat.
Taky se snažíme o mimi,tak doufám,že brzy bude. :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou tabulku?
26. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Petronelas jasně že můžeš, já nevím že vy máte z nás březnovek takový strach, plno lidí nás čte a nikdo nenajde odvahu, Ale my nekoušem :grinning: jsme jenom rádi že se rozrůstáme o další snažilky. Jak dlouho se snažíte???? Když tak si můžeš dát nějaké info do naší tabulky březnovek, stačí napsat našemu zlatíčkovi blondy :grinning:
26. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, rozhodně v tom žádán změna není. Věř mi, zákonník práce znám skor nazpaměť :wink: . Když chceš tak pracovat můžeš, ale nutit tě nesmí.... Jo a tentokrát ti to vemi i takto, ale příště do IP, ju? :wink:

petronelas, ahoj, určo se přijdej... Proč jsi neměla odvahu? My nekoušeme , snad :grinning:
26. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysadila jsem na konci ledna.Myslela jsem,že budeme ještě chvíli čekat abych se pročistila,ale doktor říkal,že nemusíme.Tak jsme začali hned.
26. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bllondy ok příště do IP. :wink:
26. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vím,že nekoušete.Spíš se mi nechtělo přihlásit.Teď jsem ráda,že tu jsem. :grinning:
26. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronelas, taky si myslí, že není důvod čekat....A po vysazení funguje vše tak jak má?

renník, opravím to večer ju? Teď trošku nestíhám a potřebuju na to klid, je to opruz...
26. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jasně žádný spěch :grinning:
26. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petronelas tak to jsme rádi že jsi ráda :grinning: držím palce ať se zadaří co nejdřív
26. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,zatím všechno tak jak má.Menstruace přesně 28 dní,ale nevím jestli mám už ovulaci.Sice mně píchá v podbřišku,ale doktor mi řekl,že se už moc těším na mimi a moc se pozoruji.
26. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
renník, dík že mě chápeš :wink:

petronelas, tak to je jejich klasická odpověď.... Mám pro gtebe radu, ovu testy a meření BT, Renník a ostatní už to znají, co? :grinning:
26. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty ovu testy se dají koupit v lékárně?
26. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo normálně v lékarně a nebo na netu. Já si je kupuju v lékarně, věřím tomu víc....
26. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam je asi k tomu i návod,že?
26. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petronelas neboj je tam návod a vše potřebné, já jsem s měřením BT a ovulačními testy začla na radu blondy a vidíš jak to dopadlo takže vřele doporučuji :wink:
26. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renni,nevím jak to dopadlo.Ještě se tu moc neorientuji.Musím na to postupně.
26. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já čekám miminko, povedlo se hned první měsíc :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronelas, je tam i návod. Kdyby nebylo něco jasné, tak dovysvětlím a nebo si přečit pár stránek, psala jsem to již několikrát...

renník, tak já se z toho picnu. Chtěla jsem ti to opravit, a zas to nefunguje, fakt to nechápu :angry:
26. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renni ,tak to je nádhera!!!!!!!!!!!!!
Moc ti to přeju.Tak seš jedna z mála které se to povedlo první měsíc.Brala jsi antikoncepci?Jak dlouho?
26. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo náhodou jsem najela na jinou diskuzsi a je tam holčina ,která má stejný den porodu a i měla ovulku.Psala jak měla vysoké HCG to jí na nabírali semnou v úterý a měla víc 600,ale měla test už pozitivný 25 den.
Dnes jsem tak vyspalá,že nejsem ani unavená tak doufám,že je vše o.k

jinak vítám petronelas!
26. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petronelas: jo brala jsem HA skoro 7 let, v listopadu jsem ji vysadila, nechala jsem tělo 3 měsíce odpočinou, MS byla přesně co 28 dnítakže celkově se tak nějak dařilo teď jen aby se dařilo i dál. Dneska se cítím jak nefouknutý balón, kdyby do mě někdo píchnul tak odletím. :grinning: jako bych jednou tak velká :angry:
26. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky prozatím se loučím ozvu se večer z práce papa :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravim :slight_smile:
nějak ted nestihám,ale polepšim,ani se nesnažim Vás dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vítám nově příchozí :wink:
rennik:s těma nočníma je to naprd,opatruj se mamčo :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně doma. Vítám nově příchozí :slight_smile:
blondy, jsi šikula, prima tabulka :grinning:
26. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zítra konečně pátek, už se nemůžu dočkat...
26. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek