• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
Jo :slight_smile:
Manžel na to nic... my ta nějak nesexujem v ložnici kvůli malému tak než sem se okoupala on už spal tak sem šla na PC máme jej nahoře v budoucím děcáku
26. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka, tak doufám, že ovu přijde co nejdříve :slight_smile:

lenerka, tak to tedy máte hezkou domácnost
:grinning:

kramlinka, jojo, jen 400, 800 je pro těhotnou ženu... Navíc něco máš i z normální stravy, Nemělo by se to přehánět, i dkyž ti to tedy úplně neublíží....

renník, ono to hodně zavísí na tom, jak máš vypracované břišní svaly. Jestli ano, bříško nebude skoro vidět, jesgtli ne, tak se ti vyvalí, s tím nic neuděláš....
Navíc my třeba v rodině máme velká břicha a je to vidět docela už od začátku...
26. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co si mám koupit za vitamíny aby jsem třeba trošku pomohla tomu tělu jej připravit na těh.??Nebo aby se líp zadařilo..
Blondy snad příjde už j přece nejvyšší čas ,ne?? :unamused: :unamused: :unamused:
26. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka a nevstávala jsi dostatečně dlouhou dobu! :sunglasses:
26. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím,že by jsi Renčo noční dělat neměla né?
26. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no moje sestra měla při prvním taky docela hodně velké břicho, teď čeká Nelinku a ještě donedávna to nebylo skoro vidět a to je v 6 měsíci. S tím vypracováním svalů, před těhu jsem několik měsíců každý den cvičila cviky pro posílení břišních svalů ale ještě to není ono co bych chtěla takže budu jak vyvrhnutej vorvaň :grinning:
26. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy a co je dostaečně dlouhá doba??No chvíli jsem si poležela tak snad to stačilo...a nožky hezky nahoru :slight_smile:
26. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: no tak to si mě teď teda nepotěšila, takže já beru už dva něsíce dávku jak pro těhotnou, no bezva, tak to aspoň doufám že tam v neděli budou // :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,že by 30minut? :grinning:
26. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lener no neměla ale jak už jsem psala jsou o hoooooooodně klidnější než ranní. Vem si že mám 4 a půl hodiny za sebou a za tu dobu jsem si akorát udělala svou práci, úplně v klidu, nikdo mě nenaháněl, na ranních je to milion% horší to jsem fakt uřícená. Mě spíš vadí ty 12tky. Ale skusím to vykutit s tím doktorem.

blondy ještě dotaz myslíš že se můžou provádět cviky na posílení bčicha i teď nebo se jim radši vyhnout. Já jsem si dneska zascvičila, ale jen na posílení stehen a hýždí- víceméně kalanetiku. Ale břicho jsem se bála namáhat, navíc mě furt pobolívá tak jsem to nechtěla riskovat.
26. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi celou půl hoďku to nebylo ale snad těch 20min. jo :confounded: :confounded: fakt nevím nekoukala jsem na čas :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme jen 2pokoje
takže máme oba notebooky
a sexujem v obýváku
už aby byl ten nový byteček 4KK :wink:

o víkendu možná dáme kačku starouškům
:grinning:
tak se třeba zadaří no
26. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka, podle mě stačí kyselina listová. Když jíš pestře, nic jiného nepotřebuješ... Dostatečně dlouhá doba je 20 minut

:wink: renník, uvidíš, třeba ne.... Ty máš šaty z půjčovny? Teď si nepamatuju....

kramlinka, v to taky doufám, ale kdyby nebyli, ti dávku bych snížila :wink:
26. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka unás to též jistí obývák :slight_smile:
26. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leniczenka já jsem ležela minimálně půl hoďky :slight_smile:
26. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
20minut nožky na hoře
to jsem na sebe zvědavá :grinning: já u toho usnu
26. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to s tím musím něco udělat
já vždycky po sexu jdu čůrat
tak to asi nemůžu co? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne já je mám koupené to by mě fakt nazlobilo kdybych se do nich nevešla tak dlouho jsem je vybírala.
26. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lener tak to jsme dvě mě se taky vždycky po sexu hrozně chce čůrat :grinning:
26. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
renčo počkej až tě mimčo bude tlačit na močák
já byla na WC pořád
26. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 3 já taky přímo letím na wc ale teď musím držeeeet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučím se
manžel odchází a vypíná PC
tak páááááááááááá
26. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renník, tak měsíc bych břicho určitě vynechala.... A je lepší i pak, než něco zbvytečně riskovat. Teoreticky potom můžeš, ale fakt bych to radší nedělala :wink:
Ty šaty se dají max povolit ne? Já mylsím že se vejdeš, celkově jsi taková drobná (co jsem koukala na ty tvje fotky :wink: )

lenicenak, v pohodě, hlavně že ji hned nevstala....

lenerka, já už se chtěla hrozit jak to chceš zvládnou s dvěma dětma ve dvouch pokojích... Kdy se stěhujete?
S tím čůráním, budeš to muset vydržet. Já mám stejný problém :grinning:
26. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lener papa a sladké sny :slight_smile:
26. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem již psala, takže jsme 4 :grinning:

Lenerka, dobrou a užij si to :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka dobrou noc
26. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blondy šaty jsou vzadu na šněrování tak snad nebude problém ale pro jistotu je tak 2-3 týdny před svatbou ještě vyzkouším, pokud se do nich nevlezu budu muset narychlo zhánět jiné což může být problém.

s těma fotkama já jsem drobná spíš výškově, váhově se to už říct moc nedá, připadám si jak obr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: sranda je s těma riflema nemohla jsem se do nich v poklidu nacpat, sice jsem se vlezla ale tak tak jsem je zapla a přišly mi moc těsné. to bude teprv sranda to přibírání ale co hlavní je že mám v bříšku mimi a že jsem strašně moc šťastná, hold mi svatebčané budou muset odpustit nějaké to kilčo navíc. Až budou svatební fotky tak vám je pošlu jaká jsem byla těhu nevěsta :grinning:
26. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
renník, jestli je to na šněrování, tak to myslím bude ok. A dva týdny dopředu by jsi určitě náhradu sehnala :wink:

Fotky nám určitě ukázat musíš, budeš krásná těhunevěsta... :dizzy_face:

Mně i rozměrově jsi přišla na fotkách drobná... To já sice vážim stejně co ty a jstli si dobře pamatuju tvojí výšku tak měřím o nějakých skoro 20cm víc než ty, ale přesto si připadám jako kobyla, třeba oproti té tvé fotce.... :unamused:

S přibíráním si starosti nedělej, hlavně se hábej a jez pravidelně a ne moc tučné věci, zbstek nějak dopadne :wink:
26. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni me se teda zdáš hudená kolik prosímtě vážíš a měříš ať tě můžu vyvest z omylu...
26. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já se snažím, každý den do sebe dostanu plno zeleniny tu upřednosňuju před ovocem ale toho taky jím dost no a pak se snažím jíst mléčné výrobky ( jogurty, mlíko) to je na denním pořádku a spíš jím tak 6x denně ale ne moc. S tím hýbáním určitě jo,ale trochu mám strach teď dělat nějaký sport, chystám se jít plavat, a doma chci jezdit na rotopedu místo kola, stejně jsem na něm jezidla doteď. samozřejmě že to nebudu přehánet, spíš pomalu ne žádná divočina. :grinning:
26. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek