Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
27. bře 2009

néé to už nedoženeš 😀 😀 😀 jsem jej měla v 25

dudunidu
27. bře 2009

lenicenko to máš pravdu, je určitě ideální, když mimísek přijde bez nějakých velkých a stresujících "příprav" 🙂

blondynka400
27. bře 2009

dudu, on to asi ne 😀 . Ale tedey třicítka na krku a nevdět co je cervikální hlen, že se nestydíš 😝
😀 😀

lenerka, ahoj, už jsi rozkousala nějak ten včerejšek? 😉

lenerka
27. bře 2009

no snad jo no 😀
prej byl hotovej,a chtělo se mu fakt spát
tak uvidíme,jak se dneska bude snažit 😀

lenicenka17
27. bře 2009

tak jsem byla opět zkoumat ten čípek 🙂 zajímalo mě jak teda můžu poznat že je otevřený a asi že fakt je... a ten hlen je tam taky a to už asi opravdu tak Blondy z toho plyne že ovu je na cestě nebo že je dnes nebo jak to teda je 😀 😀 😀
Já taky o tom hlenu neměla ani páru tak si z to ho nic nedělej 😵 😵

lenerka
27. bře 2009

tedy leni
já to takhle zatím ještě nezkoumám
to tě obdivuju 😉

dudunidu
27. bře 2009

😀 😀 Díky leni 😀 No já brala HA od svých 16ti let až do nedávna, a žádné těhu příznaky jsem nikdy neřešila... Nevím, jestli je ten hlen dobré sledovat třeba i jindy než v době snažení?? Co říkáš Blondy?

blondynka400
27. bře 2009

lenicenka, lenerka, holky nechte toho, prostě vás nedoženem no. Ještě si budu připadat jako odepsaná staroba 😝 😀

lenerka, no já si myslím že se to prostě stnae. Dnes to určo napraví
😉

lenicenka, no toť otázka, může být dnes a může být na cestě.... Škoda, že nemáš nějaký ovu testík, měly bychom jasněji....

lenicenka17
27. bře 2009

Lenerka:ještě před chvílí mě to ani nenapadlo ale když se tu o tom pořád bavíte tak chci být v obraze,né??? 😀 😀

akzeret1
27. bře 2009

cauky zdravim
jsem doma sama mládě teprve usnulo má pěknou rýmu tak tam chrápe jak starej dědek 😀
MM šel cvičit a pak jde na pivko,prej o půlnoci jsem doma 😲
já se taky takhle nezkoumam

dudunidu
27. bře 2009

Lenerko z toho že usnul si fakt nic nedělej, já myslím, že chlapi to takhle nechápou. My řešíme, který den jsme nejplodnější, ale oni si většinou o sobě myslí, že jsou nadsamci a že otěhotníš, jen co se na tebe podívá 😀 Určitě to bere tak, že usnul, ale že na to můžete vlítnout kdykoli jindy, myslím, že to neřeší. A možná je to i dobře, aby to moc neřešili, jinak se začnou stresovat (když budou cítit nějaký tlak že to musí být právě teď) a pak by naopak ten stres byl kontraproduktivní...

lenicenka17
27. bře 2009

blondy to neva hlavně že to aspoň vypadá nadejně,ne?? 😀 Uvidíme ráno podle teploty.
A když jsme se snažili včera a zítra by byla teplota nahoře může to ještě oplodnit??Nebo bysme museli snažiklkovat dnes??Ale už není ským 😒 Tak zítra to musíme otuplovat 😀 😀

dudunidu
27. bře 2009

Lenicenko kup si ovu testík, já už mám taky zásobičku🙂 Dnes jsem si ho zkusila, přiznávám že to bylo zybtečně brzo, ale já chtěla vědět, jak to fachčí a jestli vůbec fungujou, když mám ty levní z netu 🙂

Jo Blondy je to prý citlivost 20, tak snad je to oukej. Ale mám pro jistotu koupené i 2 dražší z lékárny a ještě jdu příští týden na gyndu, doktorka se mkrne, jak je na tom vajíčko, jestli je připravené, sama mi to nabídla, je úžasná. 🙂

dudunidu
27. bře 2009

holky dobrou, já už půjdu za miláčkem, dnes jen asi zašpásovat, dnes se tomu nedá říkat snažení, protože je to ještě moc brzo, ale musíme přece trénovat, abychom nevyšli ze cviku, hahahaha. Tak se mějte moc fajn a pa zítra! 🙂

lenicenka17
27. bře 2009

dudu teď už to asi nestihnu leda že by ovu nepřišla do pondělí ale to snad už jo... na vesnici nemáme lékárnu a do města se mijet nechce ...Navíc jsem si řekla že teď zkusím jen měřit a testy až když to tento měsíc nevyjde...

lenicenka17
27. bře 2009

dudu dobrou noc a pěkně trénujte 😵 😵 😵

blondynka400
27. bře 2009

dudunidu, když bereš HA, tak vsi můžeš sledovat co chceš, protože ten hlen je v podstatě pořád stejný 😀. Já jsem brala HA od 15, a taky jsem si až po vysazení ověřila teorii praxí 😀

akzeret, ahoj, jak se máš. co nového? 🙂

lenicenka, no určitě je to dobré znamení, já ti říkala, že se dočkáš 😉 Jestli byla-je ovu dnes, tak to včerejší snažení stačilo, ale tím že to zítra posychrujete (ježíš teď nevím jestli tam mám správné i/y, kdyžtak se omlouvám), určitě nic nezkazíš 😉

akzeret1
27. bře 2009

blondy:díky za optání vše při starém,malá zlobí a já nějak trpim na migrény tak se tu ani moc neobjevuju 😔

kramlinka88
27. bře 2009

No tak já sem zjistila že se asi nějak moc pozoruju, ale asi tomu člověk nezabrání když se snaží cílevědomě o mimi....dneska jsem 26 DC a od středy mě bolí podbříšek, nejdříve mě sem tam píchalo vpravo, pak včera to byl spíše takový tlak a dneska mě pobolívá od večera podbříšek jak když to mám dostat. A koukala jsem že mám teď úplně šílenou pleť. Strašně se mi teď dělají pupínky. Ale prsa mě nebolí ani na nich nepozoruju žádné změny. A jsem i unavená, večer nemůžu usnout a v noci se pořád budím a pak bych spala pořád ve dne. Já fakt nevím jestli si to všechno jenom nenamlouvám... ☹

akzeret1
27. bře 2009

kramlinka:ty příznaky vypadají nadějně 😉 já se taky před těhu zkoumala,to dělá asi každá 😉 kdy budeš testovat?

blondynka400
27. bře 2009

dudu, hezky si to užijte 😉

lenicenka, třeba už budeš potřebovat jiné testy 😉

akzeret, to mi je líto, chybíš nám tady 😵 . Doufám, že bude co nejdříve lépe 😉

akzeret1
27. bře 2009

blondy:já se polepšim slibuju 😉

lenicenka17
27. bře 2009

blondynka400 jéééééééé kéž by 😅 😅 😅 😅

blondynka400
27. bře 2009

kramlinka, uvidíš v neděli 😉 To můžou být těhu příznaky a taky nemusí, musíš bohuel ještě chvilku vydržet 😝

akzeret, tak to jsme ráda 🙂 Heel koukala jsme na to tvoje moto, ty umíš španělsky? 😎

kramlinka88
27. bře 2009

akzeret: no já budu testovat pozítří. Je to den před očekávanou MS. Chci vědět na čem jsem, ale snad to není moc brzo. Jedu totiž v neděli do lázní na tři týdny tak bych se tam asi ukousala kdybych nevěděla co je a v lázních se mi testovat moc nechce, ale uvidíme, třeba i na to dojde.... 😉

akzeret1
27. bře 2009

kramlinka ty se máš do lázní já bych jela hned,držim palečky at to vyjde 😉
blondy:neumim,to mi tam dal ten muj drzoun,on se trochu učí

kramlinka88
27. bře 2009

blondynka: njn vždyť já vím, ale nevkládám do toho veškeré své naděje....pokud to nedopadne tak budu chviličku smutná, ale co je to teprve první pokus takže s tím stejně zas tak moc nepočítám...ale jinak čekám, čekám až ze mě kouří 😉 😉 😀

blondynka400
27. bře 2009

lenicenka, a proč by ne 😅 .

kramlinka, teď mě tak napadá je tam připojení k netu? 😕

kramlinka88
27. bře 2009

blondynka: no tak to je jedna z věcí kterou nevím....☹ Ani jsem to na jejich stránkách nikde nevyčetla.... 😒 Další věc kterou se dozvím až v neděli 😉 Ale doufám že tam někde je, přece jenom je to 4 hvězdičkový hotel 😉 pojišťovna se vyšvihla - normálně tam noc stojí asi 2 tisíce... 😲

akzeret1
27. bře 2009

kramlinka:měj se tam moc hezky 😉
holčiny musim končit malá se mi budí jak jí neni dobře zatim papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru