Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
27. bře 2009

akzeret, dobrou. Jinak to je škoda, myslela jsem, že bychom mohly pokecat ve španělštině, tak nic no 😝

kramlinka, a do kterých jedeš lázní, jestli to není tajné? tak v dnešní době by snad wifi mít mohli....
Jinka uvidíš jak to dopadne, třeba je to první a taky poslední 😵

lenicenka17
27. bře 2009

Zkoším přidat do alba fotky jak byl šimi malej ale pořád to chce upravovat ach jo to je zdržovačka 😠

blondynka400
27. bře 2009

leicenka, ono je to blbě udělané, je to pkěný opruz tam něco dostat...

kuratkol, co nám to posíláš za odkaz? 😕

kuratkol
27. bře 2009

blondy: Porod, síla...

blondynka400
27. bře 2009

kuratkol, já jsem porod viděla na vlastní oči. Prostě je to příroda no. mně to tak hrozné nepřijde....

lenicenka17
27. bře 2009

mě to nejde pustit...

kuratkol
27. bře 2009

Je jich tam víc, některé už nefungují, ale 2 ano...

kramlinka88
27. bře 2009

no já jedu do Luhačovic 😉 no s tím netem uvidíme, ale já jsem si tam notebook brát nechtěla, kvůli případným zlodějům...nebyl zrovna nejlevnější a taky k němu mám citový vztah 😉 No uvidíme co tam bude nebo nebude, každopádně v neděli ráno testnu a ještě než odjedu tak napíšu jak to dopadlo ať nemusíte tak dlouho čekat 😉

lenicenka17
27. bře 2009

Kramlinka já to mám do Luhačovic celkem blízko odkud jsi??My máme Luhačovice mooc rádi dost tam jezdíme.
Tak sem mi podařilo něco dát do albíčka 🙂

kuratkol
27. bře 2009

kramli: V Luhačovicích byli nedávno babička a děda, dostali to jako dárek k výročí zlaté svatby. Na nic si nestěžovali. Určitě nám napiš co a jak 🙂

kramlinka88
27. bře 2009

lenicenka: no já teď bydlím v okresu Frýdek Místek 😉 Já jsem tam ještě nikdy nebyla, tak doufám, že už se tam aspoň ukáže to jaro. My jsme tady v horách a máme tu pořád ještě sníh, už mi to bílé svinstvo leze na mozek 😕

kuratko: neboj bude další přímý přenos i když moc nepočítám s pozitivním výsledkem...no uvidíme 😉

blondynka400
27. bře 2009

kramlinka, ty se v čechách bojíš zlodějů? 😕 No já právě proto, že mám k notesu citový vztah, bych ho doma nikdy nenechala.... Ale každá jsme jiná, já ho tahám snad úplně všude. Jen na dovolené ne, protože pak bych pracovala neužila si to....

kramlinka88
27. bře 2009

blondynka: ty se mě ptáš jestli se v Čechách bojím zlodějů??? No v Olomouci v tramvaji mi šlohli peněženku 😠 a pracuju v Ostravě a tam se to jen hemží romskou menšinou takže tam si taky nepřipadám moc v bezpečí.... 😒 je sice fakt že budu v hotelu, ale přece jenom člověk nikdy neví s kým bude na pokoji popřípadě jestli tam nezavítá nějaká nevítaná návštěva, takže mám strach no, ale uvidím, třeba ještě změním názor a miláček mi ho za týden poveze 😉

kramlinka88
27. bře 2009

no nic holky jdu se pokusit usnout, přeju všem dobrou noc 🙂

blondynka400
27. bře 2009

kramlinka, no mě to prostě od té doby co jsem tady přijde v čechách jako bezpečnostní ráj... 😀 hold už to mám hozené trošku jinak 😉

lenicenka17
27. bře 2009

No nic jdu spát zítra mám dost naplánované poráce tak ať jsem čilá 🙂
S vámi kecat je hotová droga 😀 😀
Tak páá a dobrou noc 🙂

kuratkol
27. bře 2009

Všechny jste někam utekly ?

blondynka400
27. bře 2009

Holky dobrou...

Kuratkol, to víš no, už je spousty hodin. Ty ještě nejdeš spinkat? 😕

kuratkol
27. bře 2009

Nějak nemůžu spát poslední dobou...

blondynka400
27. bře 2009

copak, těšíš se na testování?

kuratkol
27. bře 2009

To taky... Ale s tím to nesouvisí, asi je to tou dietou, nějak jsem bývala zvyklá chodit spát s plným žaludkem. Navíc mě pořád píchá v podbřišku na levé straně, nemůžu na záchod, prostě nějaká zácpa či co... A to jsem se snažila už 2 dny pít mléčné nápoje, aby to bylo lepší...

Dneska jsem byla u jedné známé, rok jsem ji asi neviděla. Byla těhotná v 8.měsíci. Hulí jak fabrika, říká, že bude chodit do práce a nebudu se o to starat, že chtěla na potrat, ale bylo pozdě, když to zjistila, přitom je zabezpečená, má manžela, je jí přes 30 let.... Tak mi to v tu chvilku líto, že je tady tolik holek, které by mimi chtěly a nedaří se...

blondynka400
27. bře 2009

No jo, bohužel tak už to na tom světe chodí....

K té tvé dietě, už jsem ti to psala, myslím že je nesmysl, že večer nejíš, fakt si tím nepomůžeš, spíš naopak, zničíš si metabolismus.... A te že krátkodobě zhnubneš nic neznamená... Zkus přidat zeleninu, ať máš dostatek vlákniny... A chce to hlavně pohyb, bez toho stejně nikdy pořádně nezhubneš 😉

Noi nic, měj se hezky, jsu také spát.
😉

kuratkol
27. bře 2009

Od března jsem pod dohledem a ti mi dietu schválili i jídelníčky a tak. MUDr. říkala, že jsem se dala správným směrem.

Dobrou...

lenicenka17
28. bře 2009

Dobré ránko děvčátka
Tak má teplotka opět na bodíku mrazu 36.4 😒

matava
28. bře 2009

dobre rano vsem, tak jsem se probudila s myslenkami, ze si vas musim jit docist a druha myslenka byla, ze zitra bude dalsi realistyshow 😀
lenicenko, kasli na teplotu...proste sexujte (teda mne se to rika, ze?..) a ono se to tim treba nejak privola 😉

kramlinka88
28. bře 2009

dobré ranko holky 😉

matava
28. bře 2009

ahoj kramlinko, meris se? a pokud ano, tak vse ok? tesim se na zitrek... 😀

gab123
28. bře 2009

Ahoj holky přeji dobré ráno a celý den 😀

kramlinka jestli v lázních nebudeš mít připojení na net3neděle to ani 😀 nedočteš
Doufám,že v neděli rozšíříš tabulku a uděláš ráno rušno co nejdřív 😀

kurathol to je docela síla stou kámoškou já tady bojim bojim nedělám nic co by mohlo uškodit a ona tohle! ☹ To jsou ti co si toho neváží,ale bohužel to tak je! Kolik se ti povedlo zhubnout?třeba tě to nastartuje a otěhu.Švagrová je také baculka a zhubla a po necelém roce otěh.

já jsem měřila teplotu mám ji pořád na 37,2 tak snad mimísek se drží ráno jsem si musela po snídani lehnout nějak se mi zatočila hlava nějak blbý tlak tak snad rostem.Včera jsem byla zase z toho na prášky je to boj a strach 😝

Co budete vařit? já udělám knedlíky zelí a bůček.Moc takový jídla nejíme,ale máme na to chut!

kuratkol
28. bře 2009

matava, kramlinka, gab: ahojky

gab: Už jsem dala dolů asi 7 kg. Nejdřív 5,5 kg a pak zašla k doktorce, aby mi posoudila postup hubnutí atd. a dále mě sleduje. V pondělí jdu na měření metabolismu, tak jsem zvědavá.
Co budeme vařit, nevím, řešíme to od včera. Asi si dáme čočkovou polívku, co už máme uvařenou a potom jídlo objednávané z USA tzv. místín specialita z Ohia a to skyline chili. Mňam 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru