Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
28. bře 2009

luciasek, to byl jen takový nápad, mě by čistě z věděckého hledika zajímalo, jestli mohla být ovu takhle brzo a to špinění nidační špinění. Ale když počkáš, tak to fakt asi bude lepší.... 🙂

kramlinka88
28. bře 2009

kuratko, luciasek: a já u toho nebudu 😒 No doufám že tam seženu aspoň nějakou internetovou kavárnu nebo něco takového....to už je snad všude ne? Jinak budu mít 3 týdny absťák na koníka...a dneska jsem se koukala na beremko a máme to do svatby 91 dní, takže až přijedu tak už to bude jen nějakých 70, ty jo už se to nějak moc blíží.... 😒 Čekám na ten den už od loňského února (jo vážně tak dopředu jsme plánovali svatbu) 😉 A čím víc se to blíží tím víc se bojím...ani vlastně nevím čeho....aspoň se teď rozptyluju čekáním na mimi 😉

luciasek001
28. bře 2009

Budu testovat s kuratkol. Kdyžtak budeme mít 2 novinky 😀 Neboj dám pak vědět.

luciasek001
28. bře 2009

kramli, myslím, že se nemáš čeho bát, každá nevěsta je nerovozní to je normální, ale pak to z tebe určitě všechno spadne. A kde to máte, svatbičku? Tak nám dej telefon a my ti napíšem SMSku do lázní jak jsme na tom 😉

kuratkol
28. bře 2009

Tuším, že ji má jako já 27.6.09. 🙂

kuratkol
28. bře 2009

Jinak jsem zvědavá, jestli mi šaty budou. Objednala jsem je začátkem března, ale stále hubnu. Příjdou tak začátkem května. Od měření na šaty jsem dala dolů asi 2,5 kg tj. 3 cm přes prsa, 1,5 cm pas, 2 cm boky.

blondynka400
28. bře 2009

kramlinka, myslím, že internetovou kavárnu najdeš všude... A nebo mají skoro všude wifi, kde se s telefonem nebo notesem připíchneš (jo ale ty jsis ho vlastně brát nechtěla, co... 😒 ). Rok dopředu? To je docela dlouhá doba.... Neboj se, svata je fajn, jen to hrozně rychle uteče.... Když si vezeš, kolik času ti zaberou přípravy... Jak vůbec máte velkou svatbu?

luciasek, jj. No ono je to tak lepší, to víš to je ta moje věděcká stránka, všechno bych chtěla zkoumat 😀 . Tak to vy vylstně budete testovat když budu v čechách, tam to mám s netem horším jak tam nejsem tak jsme ho zrušili, navíc nebudu mít skoro žádný čas. Ale já to nějak vymyslím a určo na vás mrknu. A už se těším, že budu další holky barvit v tabulce dorůžova 😵

kuratkol
28. bře 2009

blonbdy: jestli vůbec bude důvod barvit na růžovo 😒

luciasek001
28. bře 2009

blondy, ty se jedeš na nás podívat? A kdy? Neboj napíšeme to sem kdyby se stalo, že tam, fakt // čárky budou 😀

kramlinka88
28. bře 2009

luciasek: no tak děkuju za uklidnění, ale stejně budu nervozní 😉
Jinak koukala jsem teď jestli je někde v Luhačovicích veřejný internet a našla jsem 😉 Je to v knihovně a nemusím být zaregistrovaná a je to zdarma 😉
No datum stejné jako kuratko a kde no tady u nás v kostele...nechci tady psát přímo kde, nechci být úplně identifikovatelná, nevím kdo tyhle stránky všechno čte, že...ale když budeš chtít tak ti to napíšu do IP 😉

blondynka: no svatbu máme vážně velkou. Na oběd asi 60 lidí a večer pak ještě tak 30-40 lidí 😉

luciasek001
28. bře 2009

kramlinka, tak to bude pořádná hostina, jasně chápu nech si to pro sebe. No nic mějte se pěkně, jdeme se provětrat, je docela slušně tak toho musíme využít. Večer sem juknu, ahoj všem 🙂

kuratkol
28. bře 2009

Co se týká hlenu a čípku, tak se nějak vymykám "tabulkám" 🙂 😀 😀
Jinak dobrou chuť, pokud právě obědváte. 😉

lenerka
28. bře 2009

čus co holky sedíte doma,když je venku tak krásně? 😉

lenerka
28. bře 2009

já hledám na netu
nějaký vhodný dětský kolo pro Kačku
a pak ho pojedeme koupit 🙂

lenerka
28. bře 2009

žádná nová těhulka?

kuratkol
28. bře 2009

lenerko: To je brzo 🙂

lenerka
28. bře 2009

no já to o sobě taky zjistím až v dubnu
takže budeme všechny čekat no 😉

kuratkol
28. bře 2009

To čekání je nejhorší...

lenerka
28. bře 2009

no to jo no
mě včera bylo pěkně zle 😖
ale pak to naštěstí přešlo

uvidíme kolik nás v dubnu přibude v tabulce 😉

lenerka
28. bře 2009

a co,že jsi na netu?a né venku?
jsi v práci?

kuratkol
28. bře 2009

Nepracuju o víkendu. Ještě jsme neměli oběd, ten tak za půl hodinky. Odpoledne se chystáme do kavárny.

lenerka
28. bře 2009

aha tak to jo
kavárnička dobrý
až se manžel vzbudí jdeme někam mrknout na to kolo a na chajdu 😉

kuratkol
28. bře 2009

Tak jsme po obědě 🙂 Máte chajdu jo? Kde?

gab123
28. bře 2009

u nás v plzni je také krásně jdu si dát kavčo bez kofejnu a mužu ješte ven je to paráda

lenicenka17
28. bře 2009

Dnes už na 100% poznám že čípek je otevřený to znamená že ovu je tu?I ten hlen je ale jen slabý.. Tak dnes chtě nechtě znásilním manžu 😀 😀 😀
Blondy a jak je to stím zda má potom mimi dost času se uhnízdit můžu to ještě stihnout??Nebo je možné že tento cyklus bude delší??

blondynka400
28. bře 2009

kuratkol, když ne tento měsíc, tak určitě nějaký jiný 😉

luciasek, no jo. Letím v úterý, už se těším 🙂 Ale bude to náročné, mám tam nějaké ty doktory kvůli mimi, pak práci no a samozřejmě taky nějaké ty pařbičky 😀

lenicenka, no je to určitě dobré znamení, ten hlen nevadí, hlavně že je. Ona občas ovu je po dni, kdy by vrchol hlenu 😉 Neřešila bych to, jestli bude dnes nebo zítra, každopádně doporučuji manžela znásilnit a pak půl hodinky nevstávat 😵 Když bude u tebe vše v pořádku, tak se cyklus protáhne a LF bude dostatečně dlouhá, Kdyby ne tak hold budem muset být embryjko rychlé, jinka bude mít smůlu, ale na tohel bych fakt nemyslela 🙂

kuratkol
28. bře 2009

blondy: Na jak dlouho letíš ?

blondynka400
28. bře 2009

kuratkol, na týden...

kuratkol
28. bře 2009

blondy: Tak to bude super 🙂 Zase změna na chvilku.

lenicenka17
28. bře 2009

Já teda dnes budu fakt lámat rekordy jestli ještě budu večer znásilňovat,měla sem dnes úklidovou horečku to asi tím sluníčkem jarní teplotou 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru