• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
luciasek: Neutíká to co ?
29. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, vůbec ne, nevim na čem jsem je to děs. A ještě ke všemu příští sobotu má přijít tchýně na návštěvu tak bych chtěla vědět co a jak. Samozřejmě jí to řikat nebudeme.
29. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek: Taky mi to neutíká. Nebaví mě to přes týden, nebaví mě víkend, je to hrozné.... Myslím, že z toho u mě nic nebude.... Budu zklamaná :slight_smile:
29. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, to neřikej, já mám teda ten samý pocit, protože mě akorát píchá v podbříšku a ta teplota. Ale jinak nic moc žádný další příznaky. Což o to přes týden jsem zaměstnaná prací, ale jinak to stojí za prd.
29. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek: Já už tohle nechci prožívat znovu příští měsíc.... :frowning2:
29. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je vás tak líto!tohle jsem zažívala,když jsem těhulovala po 2.Nesmíte se na to tak upínat to tělo má s toho jen depku,fakt vím o čem mluvím.Hodte to ta hlavu a užívejte.Já vím mě se to povídá,ale tyhle depky jsou šílené a zbytečně se trápíte :frowning2: radost a úsměv :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi jinak snad zatím dobrý teplota se drží nahoře jinak ta bolest prsou,ale jinak celkem nic.Jedem něco nakoupit a k mím rodičům
29. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab: Já na to prostě musím myslet... Potřebuju otěhotnět co nejdřív, nechci už chodit do té práce, čekají mě tam velké stresy od začátku května, to už bych chtěla být na rizikovém... :unamused:
29. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab, já ti tak závidim, snažim se na to nemyslet, ale když kolem sebe vidíš ty těhule tak se na to nedá úplně moc nemyslet :angry:
29. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, nevim nevim, ale pokud to nevyjde tak to budeme muset absolvovat zase znova a jednou to pak už vyjít musí! :sweat_smile: Alespoň to snažení je příjemná záležitost.
29. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek: Já už ani to dnažení neberu jako příjemnou záležitost, příjde mi to takové umělé, nepřirozené, kdy oba víme, proč to v danou chvíli děláme... Divné.. Nikdy dřív jsem si nemyslela, že to bufde tak trapné :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, nemůžeš to dělat jen kvuli mimi, myslím si, že když se na to oba upnete tak z toho fakt nic nebude. Vždyt to sama řikala Renník, že jim to nějakou dobu nešlo.
29. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no, ale já s tím nic neudělám, prostě to nejde na to nemyslet :unamused:
29. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, zase špinění? To je fakt divné. Špinila jsi někdy při HA? Ta teplotka vypadá hezky, tak ť se drží :wink:

kuratkol, takhle to nesmíš brát, já bych mi ani neříkala, že máš plodné dny. Já jsem se jednou zmínila, a pak z toho byli to probémy... Musí tě to bavit, když to bude umělá povinnost, mimi z toho stejně nubude....

gab, kdy jdeš k tomu doktorovi? Jinak to co píšeš je pravd, já už jsem si tohle období také prodělala a o to horší to bylo, že moje tělo prsotě nefungovalo tak jak má, to tě pk vydeptá ještě mnohem víc... Ale už jsem v poho, ono to prsotě jednou přijde a jestli to bude teď nebo za půl roku, nic se tím stejně vlstně nezmění :wink:
29. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,my se s manzelem snazime od ledna... A stale nic :( ty 3 mesice mi pripadaj jako vecnost.zacala jsem si tenhle mesic merit BT...a uz jsem nasazila na 1 problem.nejspis mi bude spatne fung. zlute telisko/progesteron. pac nez dostanu mrchu tak 3-az 4 dny spinim :( a to same po. Takze asi poletim k panu dr.jinak jsem se lecila na vysoky prolaktin a v patek jsem z jistila ze ho mam v poradku.jenze vcera jsem se docetla zase tohle... :( furt neco.
29. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víkend zase pryč, počasí nic moc...
29. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem tu z procházky, než jsme odešli zjistila jsem, že jsem krvácela. Ted už zase jen špinim. blondy, na tohle jsem nikdy netrpěla a dnes jsem 24 DC. Je možný,že by to fakt byla ta nidace? :sweat_smile:
luckan,aha to je mi líto tak so dojdi na prohlídku at se s tim může něco dělat. Budeš víc v klidu.
29. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckan, ahoj, určitě si nech udělat hormonální profil, tohle úplně v pořádku není...

luciasek, hele možné to je dohromady s tou tvojí teplotkou, jak moc jsi krvácela? Ale fakt je to těžké takhle říct, ale odpovídlo by to i na tu ovu 15.... Hele fakt si nechceš udělat ten test? Alespoň bude jasné, zda jsi těhu :dizzy_face: a nebo zda je něco špatně :unamused:
29. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek: Já si taky myslím, že by ses měla otestovat. Budeš vědět, na čem jsi...
29. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, mě to prozatím na test přijde fakt ještě moc brzo. Nebo ne? Docela dost, vypadalo to jako začárek na MS. Ale břicho mě nebolelo vůbec a do hodinky ani památky.
29. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, jestli to je fakt nidace, tak to probíhá již třetí den a na testu byto muselo být vidět už teď odpo. jestli ne, tak bych se být tebou objednala k doktorovi :wink:
29. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, stejně musim ted někdy v dubnu k doktorovi tak tam půjdu stejně at se mi chce nebo ne. Tak se na mě koukne a řekne co a jak. Ale ten test nevim. Sice se mi dneska od rána motá hlava a je mi dost šoufl. Ale to může být cokoliv.
29. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, já tě nepřemlouvám, ty jsi se ptala.... Jestli je to nidace tak test bude 100% pozitivní.... Zbytek už závisí na tobě :wink:
29. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek: Tak co ? Budeš testovat ? Bylo by to super slyšet tu dobrou zprávu už dnes :slight_smile:
29. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, a co ty dnes. Jak se máš?
29. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Pořád stejný, žádný příznaky. Byli jsme v kavárně po obědě na kus dortíku. Jinak tady není vůbec hezké počasí. Co ty?
29. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechám to na půlku týdne tzn. ve středu a uvidí se co a jak. :wink:
29. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek: Nemáš testíky ?
29. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, no já se pořádně vyspala, dojela jsem si nakoupit, vyžehlila a teď si vařim večeři. Víc toho dnes nezvládám :sweat_smile:

luciasek, ok, no uvidíš jestli a zda to bude pokračovat a co BT :wink:
29. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek