Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Neutíká to co ?

luciasek001
29. bře 2009

kuratkol, vůbec ne, nevim na čem jsem je to děs. A ještě ke všemu příští sobotu má přijít tchýně na návštěvu tak bych chtěla vědět co a jak. Samozřejmě jí to řikat nebudeme.

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Taky mi to neutíká. Nebaví mě to přes týden, nebaví mě víkend, je to hrozné.... Myslím, že z toho u mě nic nebude.... Budu zklamaná 🙂

luciasek001
29. bře 2009

kuratkol, to neřikej, já mám teda ten samý pocit, protože mě akorát píchá v podbříšku a ta teplota. Ale jinak nic moc žádný další příznaky. Což o to přes týden jsem zaměstnaná prací, ale jinak to stojí za prd.

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Já už tohle nechci prožívat znovu příští měsíc.... ☹

gab123
29. bře 2009

holky mě je vás tak líto!tohle jsem zažívala,když jsem těhulovala po 2.Nesmíte se na to tak upínat to tělo má s toho jen depku,fakt vím o čem mluvím.Hodte to ta hlavu a užívejte.Já vím mě se to povídá,ale tyhle depky jsou šílené a zbytečně se trápíte ☹ radost a úsměv 😀 😀 😀

gab123
29. bře 2009

mi jinak snad zatím dobrý teplota se drží nahoře jinak ta bolest prsou,ale jinak celkem nic.Jedem něco nakoupit a k mím rodičům

kuratkol
29. bře 2009

gab: Já na to prostě musím myslet... Potřebuju otěhotnět co nejdřív, nechci už chodit do té práce, čekají mě tam velké stresy od začátku května, to už bych chtěla být na rizikovém... 😒

luciasek001
29. bře 2009

gab, já ti tak závidim, snažim se na to nemyslet, ale když kolem sebe vidíš ty těhule tak se na to nedá úplně moc nemyslet 😠

luciasek001
29. bře 2009

kuratkol, nevim nevim, ale pokud to nevyjde tak to budeme muset absolvovat zase znova a jednou to pak už vyjít musí! 😅 Alespoň to snažení je příjemná záležitost.

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Já už ani to dnažení neberu jako příjemnou záležitost, příjde mi to takové umělé, nepřirozené, kdy oba víme, proč to v danou chvíli děláme... Divné.. Nikdy dřív jsem si nemyslela, že to bufde tak trapné 😅

luciasek001
29. bře 2009

kuratkol, nemůžeš to dělat jen kvuli mimi, myslím si, že když se na to oba upnete tak z toho fakt nic nebude. Vždyt to sama řikala Renník, že jim to nějakou dobu nešlo.

kuratkol
29. bře 2009

No jo no, ale já s tím nic neudělám, prostě to nejde na to nemyslet 😒

blondynka400
29. bře 2009

luciasek, zase špinění? To je fakt divné. Špinila jsi někdy při HA? Ta teplotka vypadá hezky, tak ť se drží 😉

kuratkol, takhle to nesmíš brát, já bych mi ani neříkala, že máš plodné dny. Já jsem se jednou zmínila, a pak z toho byli to probémy... Musí tě to bavit, když to bude umělá povinnost, mimi z toho stejně nubude....

gab, kdy jdeš k tomu doktorovi? Jinak to co píšeš je pravd, já už jsem si tohle období také prodělala a o to horší to bylo, že moje tělo prsotě nefungovalo tak jak má, to tě pk vydeptá ještě mnohem víc... Ale už jsem v poho, ono to prsotě jednou přijde a jestli to bude teď nebo za půl roku, nic se tím stejně vlstně nezmění 😉

luckan.
29. bře 2009

Jj,my se s manzelem snazime od ledna... A stale nic :( ty 3 mesice mi pripadaj jako vecnost.zacala jsem si tenhle mesic merit BT...a uz jsem nasazila na 1 problem.nejspis mi bude spatne fung. zlute telisko/progesteron. pac nez dostanu mrchu tak 3-az 4 dny spinim :( a to same po. Takze asi poletim k panu dr.jinak jsem se lecila na vysoky prolaktin a v patek jsem z jistila ze ho mam v poradku.jenze vcera jsem se docetla zase tohle... :( furt neco.

kuratkol
29. bře 2009

Víkend zase pryč, počasí nic moc...

luciasek001
29. bře 2009

ahojky, tak jsem tu z procházky, než jsme odešli zjistila jsem, že jsem krvácela. Ted už zase jen špinim. blondy, na tohle jsem nikdy netrpěla a dnes jsem 24 DC. Je možný,že by to fakt byla ta nidace? 😅
luckan,aha to je mi líto tak so dojdi na prohlídku at se s tim může něco dělat. Budeš víc v klidu.

blondynka400
29. bře 2009

luckan, ahoj, určitě si nech udělat hormonální profil, tohle úplně v pořádku není...

luciasek, hele možné to je dohromady s tou tvojí teplotkou, jak moc jsi krvácela? Ale fakt je to těžké takhle říct, ale odpovídlo by to i na tu ovu 15.... Hele fakt si nechceš udělat ten test? Alespoň bude jasné, zda jsi těhu 😵 a nebo zda je něco špatně 😒

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Já si taky myslím, že by ses měla otestovat. Budeš vědět, na čem jsi...

luciasek001
29. bře 2009

blondy, mě to prozatím na test přijde fakt ještě moc brzo. Nebo ne? Docela dost, vypadalo to jako začárek na MS. Ale břicho mě nebolelo vůbec a do hodinky ani památky.

blondynka400
29. bře 2009

luciasek, jestli to je fakt nidace, tak to probíhá již třetí den a na testu byto muselo být vidět už teď odpo. jestli ne, tak bych se být tebou objednala k doktorovi 😉

luciasek001
29. bře 2009

blondy, stejně musim ted někdy v dubnu k doktorovi tak tam půjdu stejně at se mi chce nebo ne. Tak se na mě koukne a řekne co a jak. Ale ten test nevim. Sice se mi dneska od rána motá hlava a je mi dost šoufl. Ale to může být cokoliv.

blondynka400
29. bře 2009

luciasek, já tě nepřemlouvám, ty jsi se ptala.... Jestli je to nidace tak test bude 100% pozitivní.... Zbytek už závisí na tobě 😉

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Tak co ? Budeš testovat ? Bylo by to super slyšet tu dobrou zprávu už dnes 🙂

blondynka400
29. bře 2009

kuratkol, a co ty dnes. Jak se máš?

kuratkol
29. bře 2009

blondy: Pořád stejný, žádný příznaky. Byli jsme v kavárně po obědě na kus dortíku. Jinak tady není vůbec hezké počasí. Co ty?

luciasek001
29. bře 2009

holky nechám to na půlku týdne tzn. ve středu a uvidí se co a jak. 😉

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Nemáš testíky ?

luciasek001
29. bře 2009

mám

blondynka400
29. bře 2009

kuratkol, no já se pořádně vyspala, dojela jsem si nakoupit, vyžehlila a teď si vařim večeři. Víc toho dnes nezvládám 😅

luciasek, ok, no uvidíš jestli a zda to bude pokračovat a co BT 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru