Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
31. bře 2009

ahoj holky, tak prave jsem se vratila z domovni schuze, trvala vic jak hodinu, ale aspon me potesili tim, ze udelaji v lete vetsi vytah, do ktereho se vejde kocarek, ted je hrozne malinky a jen tak tak se tam vejdou tri lidi..takze aspon nejake dobre zpravy...
manzilka mam na rozlucce se svou praci, bude u nas spat i jeho kolega, takze test jsem si kvuli matejske delala jiz dnes, 32DC...no a NIC.... ☹
ale nadeje jeste zije dokud to nedostanu, zatim to bylo tak 36 az 42..ted me boli v podbrisku a trosku bily vytok..no uvidime, snaha tam nejaka byla.. 😀

matava
31. bře 2009

loki, gratuluji a vitej mezi nami
luciasku, tak to me mrzi....mas MS dlouhy? ze kdyz uz jsi to teda dostala, tak se brzo muzete zase zacit snazit 😀 to ja si jeste pockam, ty dlouhy cykly jsou fakt otrava...
kuratkol, vyraz na matejskou, kup si cukrovou vatu a jdi na nejakou silenou atrakci kde si provetras mozek, pri dnesnim slunickovym pocasi je to uuuuplne idealni 😀

matava
31. bře 2009

ahoj terecko, no tak evidentne i tobe gratuluji 😀 pokud je videt carka i takhle odpo, tak to je tutovka, udelej si zitra jeste potvrzujici a zavolej doktorce 😉

loki01
31. bře 2009

matava: a jak u Tebe? dekuju za gratulaci...

luciasek001
31. bře 2009

matava, dík, minule trvala MS 3 dny tak uvidim ted jak na tom budu.
terecka, ze by další těhu?! Já bych řekal, že být těhotná můžešm, ale zkusila bych test ještě ráno a pak se zkusila objednat k doktorovi jestli je vše O.K. 🙂

luciasek001
31. bře 2009

matava, zkus ještě vydržet třeba z toho fakt mimi bude, držim palce 🙂

terecka
31. bře 2009

Jejda, že by? 🙂 Byla bych ráda, ale ještě se nechci moc těšit, ať to nezakřiknu, co kdyby to náhodou nebylo ono 😉 Každopádně díky za odpovědi 🙂

luciasek001
31. bře 2009

terecka, nemáš zač, choď častěji 😉

matava
31. bře 2009

loki, jukni nahore..proste dokud to nedostanu, tak flintu do zita proste hazet nebudu..i kdyz mam furt v palici, ze zitra hodlam jit na docela silene atrakce a kdyby tam naaahodou zacalo neco hnizdit tak abych to nepokazila a taky ze v sobotu jdem s holkama tancovat a jen u coly se mi nechce zustat...

loki01
31. bře 2009

kde nahore? 😕 promin, nejak to tu jeste nemam zacvicene

loki01
31. bře 2009

jo uz to vidim 😀

loki01
31. bře 2009

matava:nezoufej, ja mela tedka pozitivni az tyden vynechani MS

matava
31. bře 2009

jee, no vidis a presne takove prpady jakp jsi ty mi davaji nadeji do posledni chvile.. 😉
odkud jsi? a jak dlouhe mas, teda mela jsi 😀 cykly?

loki01
31. bře 2009

ja mam docela dlouhe, tak zhruba 33 dni..takze to bylo videt az tak po 40catem 🙂 ty jsi delala 32 ze?a kdy mas ovulaci?

matava
31. bře 2009

jsem snazivka prvni mesic, tak jsem nemerila teplotu ani nic jineho, ale podle priznaku = bilkovy vytok, bolesti v podbrisku jsem mela ovu kolem 15DC coz bylo i snazeni...no uvidime, malilinkata sance tam stale je..dalsi testik zkusim vv sobotu rano, to budu 36DC no a pak dalsi nekdy za tyden....takze podle toho co pises, kdyz jsem mela posledni cyklus dlouhy 42, tak bych to taky mohla videt az nekdy 50..to je doba... 😒

loki01
31. bře 2009

ja taky nic nemerila..uvidime jak to dopadne...a boli te neco?bricho nebo tak?

matava
31. bře 2009

citlivy prsa a podbrisek, coz je klasika i pred MS, minuly cyklus jsem to takhle mela skoro dva tydny pred MS 😒
a odkud jsi loki?

kuratkol
31. bře 2009

matava: Nějaký příznaky?

matava
31. bře 2009

jak se mas kuratkol?

matava
31. bře 2009

co takhle kdyby sis dala aspon jednodenni ocistnou kuru od konika?...pokud tady stale projizdis alba atd..tak ti to asi moc k nalade neprida...zahraj si neco, jdi na masaz, cokoliv...proste neco jineho nez co se tyce miminek...

gab123
31. bře 2009

matava to je divný že ovu je 15 den a cyklus tak dlouhý.Když jsem měla cyklus tak dlouhý tak jsem ovu měla až 20 den.Citlivá prsa a podbřišek může být dlouhým cyklem

luciasku to je škoda ☹ že dorazila bude další snažení pěkný večery aspon toto pozitivu 😉
kuratko nebud smutná nepřemýšlíš,že nikam zajdeš?

matava
31. bře 2009

no taky mi to pripada zvlastni, ale jedine priznaky ovu jsem mela jedine kolem toho 15 a od te doby proste vuubec nic, zadny vytoky, nbolesti nebo tak, tedy dodneska..jsem si rikala, ze az t odostanu, tak is kolem 15 pristiho cyklu skocim k mudr a poprosim ji at se na me jukne 😉

gab123
31. bře 2009

to si zajdi at vydí zda se ti dělaj vajíčka!Popřípadě skrátí hormony cyklus!Vyraž.....tím nic nezkazíš

kuratkol
31. bře 2009

gab, matava: Nevím kam, nic mě teď nebaví...

gab123
31. bře 2009

Kuratko jsi někde kolem prahy?řekni to svýmu gyndařovi at stím něco dělá.Popřípadě si najdi na netu nějakou reprodukci.Určitě je v praze ve FN nebo jezdí knám do plzně!

matava
31. bře 2009

gab, urcite vyrazim at uz kvuli pozitivnim testum nebo at mi zkrati cyklus, to cekani me nebavi 😒
kuratkol, a co dela tvuj chlap po vecerech? a co kolegyne v praci? ty vecer nikam nechodi? a co vikendy?

kuratkol
31. bře 2009

gab: Snažili jsme se jen jednou ...

matava: Ten je rád, že si večer lehne, lítá v práci celý den... Kolegyně v práci mi stačí, nemusím s nimi být ještě večer... Večer nikam nechodím, max. do kina jednou za čas, jednou týdně max.cvičit (když se přemůžu).... víkendy nic... jezdíme domů na Moravu... Prostě mě práce tak strašně nebaví, že jsem pak tak znechucená, že se mi nechce nic.... Nemá smysl odcházet, když chceme mimi... Čekání mě taky nebaví..

gab123
31. bře 2009

holky jdu spát ráno kouknu budu mejt okna ☹ dobrou

matava
31. bře 2009

gab, no mit na aprila okna..to je dobra zabava..tak davej na sebe pozor.. 🙂
kuratkol, jenze mimco ti v tomhle nepomuze..prace te nezacne vic bavit a tvuj chlap taky vecer nebude min unaveny..a to kazdy vikend jezdite na moravu?..vis co..ty by ses taky mela na neco tesit...tak co takhle, pokud to ted nahodou nedopadne, tak si na pristi obdobi kolem ovu domluvit dovcu?..at uz lazne v cechach nebo nejaky last moment u more..oba dva si tam odpocinete a mimco se zadari ve vetsim klidu..co ty na to?

kuratkol
31. bře 2009

matava: proč by mě práce pak měla víc bavit, když půjdu na rizikové, stejné k tomu mám značný náběh. Zařizujeme teď svatbu a svatebku, takže další dovolenou si teď nemůžeme dovolit....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru