Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
1. dub 2009

Aha a kdy jdeš na další prohlídku? Tak to budu držet palečky aby to klaplo. Uvidíš, že vyměkne. Třeba tě mile překvapí svojí reakcí. No tak prostě bude babička, neřikej, že na to nemá věk? 😕

rennik
autor
1. dub 2009

je jí 43, na prohlídku jdu 29.4. ale v práci mi opět dělají problém, v ten den mám mít totiž ranní 12 a chtěla jsem si to kvůli té prohlídce vyměnit za noční, no a moje staniční mi řekla že ani náhodou ať si tam zavolám apřeobjednají mě na jindy, jsem na ni hleděla jask tele ne otevřené vratam fakt nechápu proč mi to jako dělá. Přece se nebudu přeobjednávat když mě chce vidět až 29. no už abych byla na té nemocenské.

luciasek001
1. dub 2009

Aha, ale ona to zkousne, neboj! No to je teda prima staniční. A s holkama si to jako sama bez jejího nějakýho svolení vyměnit nemůžeš? Ta je teda šílená. Tak si na ní zkus někde stěžovat když ti dělá tohle. Ty jsi se nehodila marod, může být ráda, že tam zatim jsi tak at ti to nezošlivuje jinak se hodíš marod a je to.

rennik
autor
1. dub 2009

jo taky mě štve. S holkama by nebyl problém právě že by mi to v pohodě vyměnili ale ona řekla že neexistuje že už je ve službách systém a my si děláme co chceme a furt si to měníme, prostě ať se přeobjednám- no není trapná? By měla být ráda že chci dělat až do konce května, protože za mě nemají náhradu, nedělám to kvůli ní ale kvůli holkám byly by 3 na celý provoz oddělení. Ale jen do té doby než mi bude nějak zle, nehodlám o to mimčo přijít.

luciasek001
1. dub 2009

Je divná. Bych jí asi brzo poslala do háje. Ale jestli je taková tak by ti to asi ještě víc zhnusila. A ty se tam pak na to samý oddělení už vracet necheš nebo jak to uděláš? No já si myslim, že by měla být ráda, že jsi se na to nevyprdla když jsi zjistila, že jsi těhu. Bych s tim asi sekla kdybych byla na tvym místě.

matava
1. dub 2009

ahoj holky, tak jsem se vratila z matejske...teda to byl zazitek, ..jestli se ve mne naaahodou neco lihlo, tak uz to tam nekde muselo vypadnout... 😀 byly jsme na trech super atrakcich, vazne doporucuji!
jinak poboliva me podbrisko a mam vytok, takze cekam kdy to dostanu 😒

rennik
autor
1. dub 2009

no já právě počkám co mi poví doktor na té další prohlídce a možná že bych šla už od května to už budu zhruba v 10 týdnu takže v polovině 3 měsíce a hlavně záleží na tom jak mi bude, zatím se cítím fakt docela dobře ještě jsem ani jednou neblinkala 😀 sice občas je mi špatně ale to je naštěstí všecho, křeče už nejsou tak časté a mám docela i chuť k jídlu, akorát jsem ospalá a rychle se unavím.

Jestli se vrátím zpátky tak o tom ani neuvažuju, chtěla bych si pak najít práci kde bych dělala jen ranní a 8. Ty noční mě dobíjí, a 12 jsou taky dlouhé, ale to je za dlouho, možná že pak budu uvažovat jinak ale zatím jsem celým zdravotnictvím znechucená, ani mi nepřidali na výplatě když jsem dokončila školu, prý až mi přijde registrace- což může být až za půl roku nebo ještě dýl, furt nás nutí chodit na semináře, ve vlastním volnu, často mimo město a navíc se to platí, jedem mě stojí 400 a víc. Je to celé postavené na hlavu. Už se fakt těším až budu doma, odpočinu si, a až bude prcek na světě budu nejšťastnější na světě.

rennik
autor
1. dub 2009

Ahoj matav třeba to nedostaneš 😀

luciasek001
1. dub 2009

ahoj matava, teda ty žiješ. Tak to se máš :- D
rennik, to se ti ani nedivim, že se tam nechceš vracet, za těchto okolností bych ti to taky rozmýšlela. Ted mysli na mimi a uvidíš co ti řekne doktor budeš pak chytřejší a vrchní to pak osolíš. Zkus to nějak vydržet.

matava
1. dub 2009

teda to zdravotnictvi je vazne padle na hlavu, misto toho aby byli radi, ze to nekdo za ty male penize chce delat a hyckali si vas, tak si jeste platite skoleni..jeste chapu, ze to mate mimo prac. dobu, pze vas je tam malo a nekdo na tech oddelenich byt musi, ale meli by vam to spis tim vic kompenzovat.. 😖 fakt klobouk dolu pred zdravotnickym personalem, ktery se i pres tohle vsechno dokaze na sve pacienty usmivat 😀

matava
1. dub 2009

taky doufam, dalsi test planuji na sobotu, to budu 37DC no a pak dalsi nekdy na konci dalsiho tydne, pokud nevymeknu 😀

rennik
autor
1. dub 2009

no jo no, lepší to asi nebude, já bych tuhle práci měla ráda, navíc kpráce s dětmi je fakt úžasná, ale kdyby si toho ti blblouni nahoře na úřadech víc vážili a bylo by to líp zaplacené a kdyby se o nás jako personál líp starali, takhle jsou v práci furt jen kontroly, furt se člověk musí učit, jinak nedostane ani prémie, no je to fakt naprd, ale asi v každé práci je něco. Teď je mi to už víceméně jedno, těším se na miminko a když vím že brzo odejdu tak to mě drží. Skro odpočítávám dny kdy už to bude, fakt se nemůžu dočkat až jim řeknu tak a jdu na nemocenskou a hodně dlouho mě tu neuvidíte

rennik
autor
1. dub 2009

budu držet palce určitě to vyjde 😀

matava
1. dub 2009

dnes jsme meli v praci sileny meeting o tom, co vic budem muset davat do statistik, a ze to uz nebude stacit tydne, ale musi to byt denne a jeste slozitejsi a ja si v duchu presne rikala at jsem prosim tehule nebo aspon v pristim mesici, ze se pak temhle vymyslum budu moct jenom posmivat a rikat si, ze śe na to za par mesicu budu moc vykaslat...verim tomu, ze pokud bude mimco v poradku, tak i v praci budu pak klidnejsi, ze budu vse brat vice s nadhledem...

rennik
autor
1. dub 2009

jo přesně tak............ když jsem ještě nevěděla že jsem těhulka tak jsem se nad prací fakt starala dokonce jsem sháněla i jiné místo protože se to nedalo vydržet, ale od té doby co to vím tak jsem se zklidnila a je mi všechno úplně jedno, říkám si na co se stresovat když stejně půjdu brzy pryč a těch pár týdnů to už vydržím.

luciasek001
1. dub 2009

matava, budu držet palce at to vyjde, bylo by to prima 😀 Tak v sobotu to budeš zkoušet znovu jestli už tam neni něco vidět?

rennik
autor
1. dub 2009

matav taky to doporučuju skusit možná že půjde něco vidět. Já jsem tenkrát najivně zkoušela test hned v pondělí to bylo 3 dny před očekávanou MS a nebylo tam nic ( což bylo víc jak jasné) ale stejně mi to nedalo no a pak jsem ho skusila ve středu na popud holek a už tam byly vidět // sice slaboučké ale byly tam, byl to fakt úžasný pocit jsem brečela jak želva. 😀

luciasku a ty se na to příští měsíc pořádně vrhni ať jsi taky další těhulenka 🙂

matava
1. dub 2009

no jo renniku, ale tys mela cyklsu pred tim pravidelny, ne?..jenze ja mam rozmezi dost velke ..od 36 do 42...takze sobota budu 37..tak uvidim ,je to napinavy.. 😀 dik holky za podporu, po prichodu jsme hned zapla pocitac a jaka hruza, ze konik zlobil, nenacitala se diskuse, kdyz uz jsem se dostala na nadpisy, tak zas nebyl videt text a ani se nemohly pridavat odpovedi a ja jsem si rikala, ze je to hruza, ze si nebudu moct aspon precist co je u vas vsech noveho...uz me hrabe, zacina ze mne byt konikovska zavislacka 😀

rennik
autor
1. dub 2009

fakt? mě se to totiž s tím počítačem dělá taky, nechcou se přidávat odpovědi, navíc jsem taky moc ráda že má tahle diskuze smysl, když jsem ji zakládala měla jsem strach že se skoro nikdo nepřidá a už je nás tady hezká partička snažilek a těhulek. Když nemůžu na net tak si říkám kolik jste toho asi stihly probrat a co je asi nového, ani se už skoro nekoukám na beremese, ale jsem pořád tady na koníkovi. sleduju různé albumy miminek atd...... je to fajn mít si s kým pokecat o stejných problémech a navíc člověk tady najde i hodně odpovědí na cokoliv

rennik
autor
1. dub 2009

jo jinak cyklus jsem měla pravidelný co 28

kuratkol
1. dub 2009

Já mám taky 28 a evidentně mi to není nic platné ☹

matava
1. dub 2009

jeee, no tak to je pak pohoda s 28, to hlavne i ten cas mezi dalsimi pokusy utika rychleji 😉 jo a alba taky prohlizim dost casto, nejvic me zajimaji ty pribehy...
jdu spat, vcera jsem sla hodne pozde, do toho prace, matejska a k tomu ten 33DC, ..tak jsem utahana jak kote..dobrou noc holky a renniku, at mas beyproblemovou sluzbu 😉

rennik
autor
1. dub 2009

dobrou noc matav díky moc snad to brzo uteče

kuratkol kdy že to máš dostat?

kuratkol
1. dub 2009

5.4., ale to je jedno, protože vím, že to dostanu. Těhotná nejsem ani omylem. Bohužel.

rennik
autor
1. dub 2009

proč myslíš že to dostaneš??????? já jsem ještě den předem chodila na záchod s tím že to určitě dostanu, byl to hrozný pocit, pořád to vypadalo že už už to jde a ono nic, máš nějaké příznaky?

kuratkol
1. dub 2009

Pořád mě bolí levá strana podbřišku a levá ledvina. Jsem asi nějaká nachlazená. Kdybych byla těhotná, tak bych cítila prsa a ty necítím.

rennik
autor
1. dub 2009

ale já jsem taky necítila prsa, ani náhodou!!!!!!!!!!!! právě že vždycky když jsem měla dostat MS tak se mi zvětšily a bolely mě no a teď když jsem už byla těhu tak nic ani náznak po bolesti ani zvětšení. takže nevěš hlavu ´já jsem fakt neměla skoro žádné příznaky a vyšlo to.

kuratkol
1. dub 2009

renník: Ale měla jsi aspoň nějaké příznaky, já nic. Testy negativní...

rennik
autor
1. dub 2009

ale na testy je fakt ještě moc brzo pokud to máš dostat 5.4. skus test nejdřív 4.4 . možná že už tam půjde něco vidět jako mě, a nebo taky nepůjde a půjde to vidět třeba až za týden co píšou holky, a cítíš že by měla přijít MS?

kuratkol
1. dub 2009

rennik: Že má přijít MS, cítím vždy tak den dva předem, takže teď je brzo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru