Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
7. dub 2009

Ahojík holky tak unás se už sadí na zahrádce tak sme celý den tam
Jé blondy ahojík 🙂

gab123
7. dub 2009

Ahoj blondy to je dost,že už jsi se vrátila!
těhule jsou tu asi 2!

gab123
7. dub 2009

terecka a petronelas

jak si se měla? co doktoři?koukej si na nás udělat čas a vše nám napsat 😀

kuratkol
7. dub 2009

blondy: Tak tak, jsme zvědavé 😉

lenerka
7. dub 2009

holky tak mě o nedalo a udělala jsem si test
a nejsem
ale očekávaná MS až 15.4.tak třeba to bylo moc brzy nevím

kuratkol
7. dub 2009

Nepoznala bys, že jsi těhotná ? Necítila bys to?

lenerka
7. dub 2009

no při prrvním těhu jsem to na sobě poznala hned
prsa,nálady,chutě,vůně....atd.

teď mám akorád nervíky na pochudu,ale třeba se ta druhá čárečka obeví po 15.4uvidíme no

lenerka
7. dub 2009

holky jdu koukat na Ordinaci
pak se tu objevím na pokec pa

rennik
autor
7. dub 2009

ahoj holky zdravím z noční, ale dneska bych byla fakt radši doma, je mi na nic, žaludek na vodě, čekám kdy to půjde ven 😝 je mi fakt blbě to jsem doteď neznala takové stavy, je mi slabo.

lener prsa mě bolí jako čert, v noci nemůžu spát, když se chci nějak otočit tak mě vyloženě pálí, vůně mi taky začínají dělat zle, akorát ty chutě zatím nemám aspoň něco.

kuratkol
7. dub 2009

rennik: Za mimi to ale stojí ne ? 😉

rennik
autor
7. dub 2009

kuratkol : jo jasně že jo, ale já úplně nenávidím zvracení a ještě víc ten pocit na zvracení, já se držím hesla mít radši 100x průjem než 1x zvracet, fakt to nenávidím, ale ten mimíšek za to stojí a chudák za to nemůže. Ale je to hnus. A co ty jak se daří? Už máš po MS?

kuratkol
7. dub 2009

rennik: Nemám ještě po MS.

rennik
autor
7. dub 2009

tak snad brzy skončí ať můžezačít nové snažilkování 🙂 tentokrát už určitě úspěšné. 😉

kuratkol
7. dub 2009

rennik: V práci mě ukecávají, ať stím ještě půl roku počkám 🙂

rennik
autor
7. dub 2009

a co ty na to?

kuratkol
7. dub 2009

Nevím, uvidíme...

rennik
autor
7. dub 2009

ty jsi předtím psala že to v práci není nic moc, zlepšilo se to aspoň trochu?

kuratkol
7. dub 2009

To ne.. ale nabízí se mi jeden vstřícný krok a peníze potřebujeme... Ale uvidíme, nejsem rozhodnutá.

rennik
autor
7. dub 2009

však uvidíš, je fakt že peníze jsou potřeba, takže se ti ani nedivím, já jsem sice ráda že jdu pryč z práce ale nějak tady musím přežít ještě ty 2 měsíce, sice už od května za mě mají náhradu ale staniční chtěla abych vydržela do konce května, ale když mi bude blbě jako dneska tak to kašlu a půjdu na nemocenskou už od května, nechci aby se prckovi něco stalo.

kuratkol
7. dub 2009

Mamča třeba zas nechce, abysme to odkládali a to z toho důvodu, kdybysme náhodou nemohli otěhotnět, aby se to dalo co nejdříve řešit...

rennik
autor
7. dub 2009

no v tom mají možná trochu pravdu, moje sestra to totiž taky pořád odkládala že je času dost a že nejdřív musí dodělat to a pak zas tamto........ prostě se to odkládalo a teď už se 3 roky snaží a nic, švagr je prý zdravý ale problém mají s vajíčkama u segry, měli jít už na umělé ale měla úplně špatné vajíčka takže z toho sešlo. Teď už to 2 měsíce nedostala a doktoři si s ní neví rady protože těhotná není. Takže možná je fakt lepší to neodkládat. Nechat tomu volný průběh ale neodkládat.

kuratkol
7. dub 2009

Prostě uvidíme, jak to půjde v práci dál, snažit se asi nepřestaneme třeba to výjde...

rennik
autor
7. dub 2009

však jo, třeba to vyjde hned tento měsíc a bude to vyřešené. A co přípravy na svatbu pokračují v plném proudu jako u nás??? My už konečně máme objednané prstýnky, teď už jen oblek pro ženicha a máme více méně všechno. Teda záleží jestli se vlezu do šatů jinak bych musela narychlo shánět ale snad to nebude problém.

kuratkol
7. dub 2009

první měsíc už to nevyšlo... Na svatbu už máme vše, co šlo, chybí jen předmanželská smlouva. Teď řešíme svatební cestu..

lenicenka17
7. dub 2009

Tak jsem z toho dost rozhozená jsem 30DC MS nikde i když břicho mám jak balon což by znamenalo že zo c nevidět dofrčí.A co holky čípek jak má vypadat před příchodem MS??Já myslím že je tvrdý.... Ale moc to nemám nazkoumaný tak to ani moc neberu jako jistou věc to tvrdý 😒

kuratkol
7. dub 2009

leni: tvrdý, uzavřený, zastrčený. Myslím, že to neplatí u každého...

kuratkol
7. dub 2009

to jsem psala jak to vypadá před ms, když jsi těhotná 🙂

rennik
autor
7. dub 2009

leni tak jak píše kuratkol ale těsně před MS změkne a otevírá se. Jaký máš normální cyklus?

rennik
autor
7. dub 2009

pokud je ale dost tvrdý, dobře hmatatelný a je na něm bílý hlen tak by to mohlo být těhu 🙂 🙂 🙂

kuratkol
7. dub 2009

No nic, asi jdu spát, bolí mě klouby a ledviny (nebo záda ?). Nevím, co by to mohlo být.... Rennik: ty jsi vlastně zdrav.sestra nebo ne ? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru