Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
26. únor 2009

Ahoj holky,tak jsem nějaká mimoň... ☹ ... od pondělí testuju na ovu testech.. čárka sílila,dneska sotva vylezla... 😒 je dost možný,že mám ovu asi dýl.. zkusím testit kolem 20tého DC... mám cykly kolem 33-40 dny a to beru Utrogestan... 😒 ach jo...

akzeret1
26. únor 2009

Ahoj holky,malá usnula tak mam chvilku

Saji mě bylo 32 a jsem z Kladna,já si BT neměřim,akorát při malý jsem si dělal ovu testy,čárka po pár dnech hodně zesílila,byla silnější než ta kontrolní tak jsme to druhý den zkusili a malá se hned chytla,moc jsem tomu,ale nevěřila,že se to povede tak rychle.Nech tomu volnej průběh a ono to přijde 😉

Kual:a neproběhla už ovulka?já mam taky dlouhý cykly jako ty.Ovu teda na sobě poznam,bolí mě břicho a mam průhledný hlen a začíná tak16-20DC

rennik
autor
26. únor 2009

ahoj holky vítám nové snažilenky 😀

Kualalik: ahojky to s tou ovu mě mrzí, skus to ještě otestovat a uvidíš možná e čárka ještě zesílí 😀 já jsem si dnaska taky koupila další ovu testíky, začnu se testovat za 4 dny, snad to dobře dopadne 😉

akzeret: ty se máááááááááááš že ti to vyšlo hned napoprvé, to by jsme chtěli všechny, že holky?
užívala jsi nějaké vitámíny nebo něco na podporu otěhotnění?

kualalik
26. únor 2009

akzeret, jsem dneska 11 DC,tak že ovule asi neproběhla.. spíš si myslím,jestli nemám tu dlouhou luteální fázi.. nebo jak se tomu říká 😀 zkusím testnout pozdějc.. navíc mě zaráží, že já ten hlen vůůůůbec ale vůůůbec jako nemám 😅

rennik
autor
26. únor 2009

kualalik: nezoufej možná se i hlen objeví 😀

kualalik
26. únor 2009

rennik, tak ten se mi nedělá ani od července 😀

rennik
autor
26. únor 2009

jej tak to je zajímavé, já doufám že u mě probíhá ovu. Budu to zjišťovat teprve první měsíc, ale zhruba v polovině cyklu mě vždycky pobolívá na jedné straně podbřišku tak snad jo. každopádně ovu testy to jistí 😀

kuratkol
26. únor 2009

Bolesti bříška i hlen mívám taky, takže ovu OK. Ovu testy jsem dělala každý den ve stejnou dobu. Jeden den nic, druhý den rudá čárka více než kontrolní, další den nic. Myslela jsem, že čárka bude postupně sílit až do doby, než bude silnější než kontrolní, a pak bude pomalu zase slábnout.

rennik
autor
26. únor 2009

kuratkol: to je zajímavé s těma testama, tak teď nevím kdy mám začít s testováním abych to neprošvihla. jsem 6 DC myslela jsem že začnu 10 DC ale teď si nejsem jistá jestli nemám začít dřív ☹

kuratkol
26. únor 2009

Je to náhodou zábava, hrozně se na to vždy těším. Vyzkoušej, uvidíš. Já první měsíc taky zkoušela, druhý jsem se trefila víc.... A bude jen líp 🙂

rennik
autor
26. únor 2009

kuratkol: Kéž by 😉

kuratkol
26. únor 2009

Kdy to poprvé zkusíte? Už teď v březnu?

saji3
26. únor 2009

ahoj holky,
tak jsem si dneska objednala 20 ks. ovu testů po á 13,- kč. Dneska jsem 17 DC a začla jsem brát utrogestan.
Ten budu brát až do 25 DC.Měla jsem cyklus 31 dní a doktorka mi řekla, že to musíme stáhnout na 28 dní.
Nevíte za jak dlouho po braní utrogestatnu příjde mrcha? Jinak hlen mívám jen někdy, ale zato mě furt bolí podbříško a připadám si jako nafouklá.
Kdy si mám začít dělat ovu testy, mám počkat na nový cyklus.
A holky jak prosím funguje ta BT, mám si jí taky měřit?

saji3
26. únor 2009

kuratko : o mimčo se už pokoušíme 😉 😉 😉

rennik
autor
26. únor 2009

kuratkol: jj teď v březnu, plodné dny se pomalu blíží, ale my se snažíme už teď 😀

kualalik
26. únor 2009

saji, tak mě po dobrání utrouše přišla mrcha po 35 dnech 😨 tak že počítám,že se mi to spraví až tak po dvou a třech cyklech,jak mudra říkala... jinak jsem mívala cykly standartně kolem 35-40 dny 😒 já být tebou,tak bych ten ovu test klidně prubla.. pokud máš delší cyklus,může se stát,že ovu bude až kolem 20tého dne třeba...

rennik
autor
26. únor 2009

saji: BT ti ukazuje teploty, které když se zvednou nad 36,8 tak přichází nebo nastala ovulace, taky to dělám poprvé takže zatím v tom nejsem zběhlá ale holky už určitě jo , já jsem dala na radu naší blondynky a koupila jsesm si ovu testy a chci to zkombinovat s BT, tu si měřím každý den. No a jinak sleduju hlen, jeho konzistenci. Zatím je neplodný, ale má ještě čas 🙂

saji3
26. únor 2009

kualalik : mo mě příjdou testy až tak za 5 dní to budu mít 22 DC, tak to nechám asi na přístí cyklus.
Ale BT si budu poctivě měřit 🙂

kualalik
26. únor 2009

saji, mě říkala mudra,že to u mě asi bude tak,že mám ovu později.. mezi 20-25dnem.. jsem byla v šoku... ale teda doufám,že vůbec ovuluju... to případně zjistím tento cyklus nebo příští měsíc na UTZ (ultrazvuku)

rennik
autor
26. únor 2009

saji třeba už ten příští cyklus ani nepřijde, jestli se o mimi už snažíte tak ti to možná vyjde a místo ovu testů se budou kupovat těhu testíky ( držím pěstíky) 🙂

kualalik
26. únor 2009

holky, šetřím si tu jeden těhu test s citlivostí kolem těch 10 jednotek,tak že doufám,že ho budu moci použít po tomhle cyklu 😀 protože ten ukáže ty dvě kolejnice už třeba až po jednom dni zpoždění 😎

rennik
autor
26. únor 2009

tak to budu moc držet palce kualaliku 😀 takže až tam budou dvě silné dálnice dej vědět 😀 já si samozřejmě taky nějaký koupím ale už teď vím že se budu bát výsledku.

luciasek001
26. únor 2009

Ahoj holky, vidim, že řešíte ovu testíky. Já jsem zatim žádný nekoupila, ale už 4. den mě pobolívá břicho jak kdyby měla MS dorazit, ale jinak se vůbec nic neděje, jsem z toho jelen. 😠

kualalik
26. únor 2009

rennik, v srpnu a v září jsem testila na "dálnice" jak v tranzu a nic... brečela jsem kvůli tomu a naštěstí můj skvělý muž se zachoval bájově.. zaklepal se mnou, sbalil mě a odjeli jsme pryč,relaxovat.. a ted to beru tak jako,buď a nebo.... spíš to nebo 😀

rennik
autor
26. únor 2009

kualalik: No bojím se budu reagovat stejně, myslím s tím brečením, právě nedávno jsme s holkama tady řešili že jsem moná těhu, protože jsem měla hlen jako u těhu, BT nad 37...... no prostě už jsem myslela že to vyšlo aniž by jsme se snažili ale nakonec dorazila MS, zprvu jsem byla hodně smutná, protože už jsem doufala že jsem těhu, ale pak jsem byla nakonec ráda že to nevyšlo, protože jsem byla nemocná a jedla jsem kopu tbl. tak bych měla strach ať se mu něco nestane......... No ale teď už se snažíme opravdově první měsíc a jen doufáme že se na nás usměje štěstí 🙂

akzeret1
26. únor 2009

ahoj holky jenom nakukuju
renik:díky za přivítání,přála bych Vám všem,aby jste otěhotněly hned napoprvé,at je hodně vánočních miminek 😵
já užívala jenom Mamavit
chci nechat příjít březnovou mrchu a pak to zkusit,mám tady pár ovu testu,jsem na to zvědavá

rennik
autor
26. únor 2009

akzeret: snad se vám to podaří i podruhé hned 🙂 jéééééé ty máš Terinku? My bychom taky chtěli Terezku kdyby to byla holčička, strašně se nám to jméno líbí 🙂

luciasek001
26. únor 2009

Nevěště hlavu, miminka určitě přijdou. Ted mluvil manžel s kamarádem a jsou 1. měsíc těhotný aniž by se o to nějak výrazně snažili.

luciasek001
26. únor 2009

Já se zatim až tolik nesleduju, nechávám tomu volný průběh ted do toho ještě to koleno, furt nám do toho snažení něco leze 😒

rennik
autor
26. únor 2009

Luciasku a to břicho ještě nepovolilo? snad ti bude brzo líp ať můžeš snažilkovat zároveň s náma v březnu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru