Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
14. dub 2009

reniku: A co Ty? Co bříško? 😉

eliska_v
14. dub 2009

lenicenka: jak se máme? Copak je nového u Tebe??

lenicenka17
14. dub 2009

rennik,eliska:no u mě celkem nového nic do dnes jsem pořád špinila ale teplota se držela a dnes klesla a navíc sem začla víc krvácet.. Tak asi MS

rennik
autor
14. dub 2009

leni tak to mě mrzí

eliska: no bříško roste ale pod volným tričkem to není vidět horší to bude ve svatebních šatech ale marné miminko je přednější než být hubená nevěsta. Stejně to bude věšina lidí vědět takže si nebudou myslet že jsem tak přibrala jen tak 😀

eliska_v
14. dub 2009

leni: Tak ono se to povede příště 😉

rennik: A kdy pak máte svatbu? 🙂

rennik
autor
14. dub 2009

elis: 6.6. právě že to je ještě dost dlouho na to aby bříško ještě porostlo

eliska_v
14. dub 2009

Rennik: My máme 5.6. 😀

rennik
autor
14. dub 2009

holky zatím papa ozvu se snad kolem 7-8 z práce

kramlinka88
14. dub 2009

Ahoj holky;)Jak se porad mate?Doufam ze mě aspon trosku postrádáte;)Me uz se konecne ty lazne krátí.Je tu moc fajn,ale domu uz se nepředstavitelně tesim;)Myslim ze me chápete🙂Rennik:a kdy ze mas tu svatbu?Jsem to nejak zapomnela...:(Tak se zatim mejte,ja se zase co nejdrive ukazu;)

kuratkol
14. dub 2009

blondy: Jak to vypadá s aktualizací naší tabuličky ? 😉

eliska_v
14. dub 2009

kuratkol: Jak se vede? 😉

rennik
autor
14. dub 2009

ahoj holky tak jsem opět tu, hlásím se z noční, mám klídek, máme tu jen 4 děti tak snad to rána vydrží a nebude žádný příjem.

Kramilinka: svatbu máme 6.6. 😉

elis: ty se vdáváš o den dřív? to je super, a co že jste se rozhodli pro pátek? 🙂

kuratkol
14. dub 2009

U mě nic nového, všechno při starém... Ještě 3 dny do víkendu....

rennik
autor
14. dub 2009

kuratkol vidím že to počítáš stejně jako já 😀 vždycky se už nemůžu dočkat víkendu. Ale teď jsem měla 3 dny volno takže jsem si aspoň odpočinula 🙂 A co ty v práci dobrý?

eliska_v
14. dub 2009

rennik: Nevím všichni okolo nás říkali ať se vezmeme 6.6. a nakonec nám to asi začalo lézt až na nervy... 😀 Tak jsme si řekli, že 5.6. neni taky špatný a nakonec jsme se 5.6. s přítelem seznámili a 28.6. jsme spolu začali chodit 😉 A letos to už bude 6 let 😀 🙂

kuratkol: Tak to jsme na tom stejně u mě taky vše při starém 🙂

kuratkol
14. dub 2009

rennik: Přežívám v práci a kromě dnů do víkendu počítám taky dny do ovu. Měla bych ji mít 20.4.

eli: My se bereme 27.6., jsme spolu skoro 11 let.

terecka
14. dub 2009

Ty jojo, tak to bude v červnu všude veselo, co?! 🙂 Samá svatba... Držím pěsti, ať vám vše dobře dopadne! 😵

kuratkol, já to taky vidím stejně - ještě 3 dlouhé pracovní dny... ale pak zase víkend, hurá! 😎

eliska_v
14. dub 2009

kuratkol: Tak koukám, že je to tady samá svatba 😀
Jinak dny do ovu počítám taky ... 😉 měla bych jí mít 19.4., ale mám strach abych jí měla, protože jak jsem měla teď to spoždění, tak abych to neměla přeházený 😒

rennik
autor
14. dub 2009

elis my jsme spolu taky 6 let v září to bude 7. My jsme se seznámili 9.9. tak to máme jakoby obráceně 😀 to je super tak to už jsme 3 nevěsty koníkovky co se vdávají v červnu.

kuratkol 11let tak to je supr že vám to tak dlouho vydrželo. A do ovu zbývá už jen pár dní, ale vím jaké to je každý den se zdá být nedokečný co? Snažíte se už teď nebo to necháváte až do ovu?

kuratkol
14. dub 2009

renník: Nechávám to blíž k ovu.... jen se budeme snažit déle po ovu, kdyby k ní náhodou docházelo později.. Neutíká to vůbec...

eliska_v
14. dub 2009

rennik: Taky jste spolu už pěkně dlouho 🙂
kuratkol: Ale na Vás teda nikdo nemá 11 let to je úžasný! 🙂

eliska_v
14. dub 2009

kuratkol: My se teda snažíme tak ňák po celou dobu 😉 Ale nevím co by bylo lepší... 😎

kuratkol
14. dub 2009

eli: No jo, nikdo neřekl : to je super, že se berete. Ale všichni řekli: no konečně.

rennik
autor
14. dub 2009

kuratkol to ti věřím mě to taky vůbec neutíkalo. Ale vím že se to nedá srovnávat. Budu držet palce aby to vyšlo!!!!!!

elis a jak dlouho se snažíte?

eliska_v
14. dub 2009

rennik: Teď to bude 2 měsíc... 🙂

Kuratkol: Nojo, jste spolu už fakt hodně dlouho 🙂

kuratkol
14. dub 2009

My se teď budeme snažit 2.cyklus. Už by to mohlo vyjít, i když mi to v práci zakázali 😉

eliska_v
14. dub 2009

kuratkol: Hrozně moc ráda kdyby nám to taky vyšlo... 🙂

rennik
autor
14. dub 2009

holky moc vám to přeju, snad bude tento měsíc plodný a budete patřit mezi další těhulenky tady u nás 🙂

eliska_v
14. dub 2009

rennik: Ani nevíš, jak moc si to přeju 😉

blondynka400
14. dub 2009

Eliska, ta také budeš červnová nevěsta? 😕

Tedy holky co na tom červnu máte 😀. Jinka my jsme s manželem spolu také hodně dlouoh, ale na kuratkol, nemám 😀

Kramlinka, ahoj, to víš že nám tady moc chybíš 😉

Terecka, gratulu k výsledkům 😵, tak ještě ten lutrazvuk, aby bylo jasné že je tam kde má bude to 😉

Renník, ahoj holka, kdy jdeš na další kontrolu, nějak jsem pozapoměla 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru