• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
terecka: Ohledně té pedikury. Já jsem taky šíleně lechtivá :wink:
Byla jsem před rokem a taky jsem jí málem utekla :grinning: A od té doby jsem tam taky nebyla a nemám ňák potřebu. Možná proto, jak jsem lechtivá :sunglasses:
15. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No, jinak manza je uzasne vtipny.. ptala jsem se ho, co by si pral, jestli holcicku nebo kluka a on, ze to budou dvojcata - chlapecek a holcicka :grinning: A kdyz jsem se ho ptala, jak to vi, tak rikal: Prece vim, co delam, ne?! :grinning: :sunglasses: :grinning:

Ja jsem si kdysi rikala, ze az budu cekat mimco, tak nechci vedet, co to bude, ale asi to nevydrzim a prece jen si to necham rict :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
To já bych nevydržela :unamused: Já jsem rozhodlá, že to budu chtít vědět.. :slight_smile: Teda až se to povede :sunglasses:
15. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave, neco jineho je si to rikat, kdyz je to jeste daleka budoucnost a neco uplne jineho, kdyz uz to cekas :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no, jo....jsem zvědavá až budu! :confused: Moc si to přejeme :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Drzim pesti, urcite to brzy vyjde :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě to prozradila Dr.na ultrazvuku
nějak jí to ulítlo,že to bude princeznička :grinning:
pak řekla,pardon,chtěli jste to vědět????

já to chtěla vědět a určitě až jednou bude druhý,tak si to taky zase řeknu
abych měla doma připravený věcičky :wink:
15. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No, to je fakt, ja si prave rikala, ze nic moc predem nakupovat nebudu a ze se nechame prekvapit, ale urcite ani jedno nevydrzim :grinning: Nez svagrova v breznu porodila, tak mi porad posilala fotecky vecicek pro malou, co koupit a at ji pomuzu vybrat a tak.. tak me to bavilo, ze asi nevydrzim cekat, az se bobes narodi, nez zacnu nakupovat :sunglasses:
15. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kéž by se to povedlo už tuhle ovulku :slight_smile:
No, uvidíme.. :wink:
15. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no já to mám dostat dnes
mám pocit,že se mě to opozdí,protože jsem nastydlá
doufám,že se to taky povede už tento měsíc
nebo aspoň v květnu

holky budeme si tu držet palečky
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
terko a co už jsi v tabulce?
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka: Budeme si držet palečky pro štěstí... :slight_smile: Doufám, že se to povede :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
V tabulce jeste nejsem, blondy by mela delat novou dnes, jestli se nepletu :slight_smile:
Palecky vam drzim vsem a verim, ze se to povede, at uz tento mesic nebo treba v kvetnu, to zni taky hezky :sunglasses:
15. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
už na tu tabulku jdu :grinning:

terecka, vidím, že máš klasického vtipného manžela :grinning:

lenerka, a jak víš že MS přijde, třeby neúpřijde? :wink:

eliska, teď si nejsem jistá, ty jsi mi podklady pro tabulku posílala?
15. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: jj, posílala do IP :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky uvidíme, jak bude plodný tento měsíc a nebo ten další :sunglasses: :grinning:
15. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
eliska, tak je se tedy ještě jednou kouknu, občas jsme slepá....
No už by jsme tu nějaou těhulku potřebovaly :dizzy_face:
15. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Už by to ňákou těhulku chtělo :slight_smile:
blondy: chceš to poslat znovu?? :wink:
15. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, souhlasim, chtelo by to nejakou dalsi tehulku :slight_smile: ale treba se brzy dockame, co...?! :dizzy_face:
no, blondy, manzel je straasne vtipny :grinning: kdyz jsem se ho ptala, co bude delat, kdyz to dvojcatka nebudou, tak rekl, ze to neni mozne, ze on to prece vi :grinning: :sunglasses:
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka: Tak vidíš, tak aspoň manžel ví co dělá ne :grinning: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
eliska, nene, našla jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terecka, tak třeba m pravdu. Takhle po krátkém vysazení HA je to docela bežné :grinning: To si tedy docela užiješ :grinning:
15. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Tak super :sunglasses:

terecka: Tak uvidíš třeba budeš mít na ráz dvě mimíska...No to by byla sranda :wink: To by jsi měla dvě štěstíčka na ráz! :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak tabulka je aktualizovaná. Kdyžtak se na to prosím mrkněte. Jestli tam máte nějaká něco špatně, dejte mi vědět :wink:
15. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Tak z mé strany je to vše OK :sunglasses:
Díky za zapsání do tabulky! :wink:
15. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Koukám, že jsem nejmladší snažilka :grinning: :sunglasses:
15. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky dekuji :slight_smile: akorat termin pristi navstevy doktorky uz je jiny (5.5.), ale to nehori :sunglasses:
No, nestraste.. teda ne ze bych dvojcatka nechtela, ale je to krome dvojnasobne radosti taky dvojnasobna starost, ze :wink:
15. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
terecka:jj, to máš pravdu :slight_smile: To pak bude dvojnásobná starost i radost :wink:
15. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliska, no to jsi. ale to přece neva ne? Na každého to přijde v jiném věku :grinning: . Ale docela tě obdivuju, já ve 20 o dítěti nechtěla slyšet aní náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terecka, jo to jsi nenapsala :grinning: . Já nestrsším, jen jsem tím chtěla číct, ža to možnost tady je, a ta pravděpotodbnost rozodně není nulová :sweat_smile:
15. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy: Víš já děti prostě miluju! A tak moooooc toužíme oba dva po mimískovi, že je to až neuvěřitelné :slight_smile: Nejdřív jsme si říkali, že máme čas, ale pak jsem si uvědomila,když to miminko chci teď tak na co máme čekat... :sunglasses:
15. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
eliska, no já taky. Ale vždycky mi ho stračilo si na chvilku půjčit a vrátit :grinning: (mám 2 synovce a 2 neteřinky, navíc většina známých už děti také má). Navíc já ani pořádně nemohla,klasika, škola, kariera a tak. Prostě jsem potřebovala vytvořit správné prsotředí, tak snad se tak miminku k nám bude chtít, když jsem ho tak dlouho odkládala :wink:
15. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek