Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
22. dub 2009

Jasňačka, tak my tě kdyžtak propustíme z našich služeb - ale jen dočasně a jen když slíbíš, že se budete kromě cpaní belgickýma pralinkama a kochání čurajícím chlapečkem taky POŘÁDNĚ SNAŽIT!!! 😀

dudunidu
22. dub 2009

Hahaha, ahojky kramlinko, my tu Blondy tady pěkbně deptáme, co? Ale Blondýsku, to si neber nijak osobně, my jsme jen baby zvědavé! 🙂 A nevděčné, že jo, bez tebe bychom tu byly ztracenýýýý 😅

kuratkol
22. dub 2009

Ještě se nám může stát, že nás blondy opustí, když je těhulka a půjde do jiné diskuze v kategirii Těhotenství.

blondynka400
22. dub 2009

dudu, tak VIP a ku-klux klam jo 😀 😀
Tedy ty máš ale fantazii 😀

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka to uhodla, dostane odměnu 😀

dudu, mě a deptat? To ani náhodou. Já se je ntak nedám 😀

kuratkol, neboj, to bych vám neudělala 🙂

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: jupíííí a co to bude jedno předplatné na miminko ??? Ty jo kdybys to tak uměla zařídit 😉 😀

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka, tak jo, tak já jdu čarovat, ju? 😀

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: no šup šup....ale případně si něco schovej i na květen, kdyby tento měsíc ty lázně to nezajistily ju ? 😀

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka, dobře jako poručíš. Přeci jenom moje kouzelné schopnosti také mají určité dno, aby se mi pak všechny nevyčerpali 😝 😀

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: tak to jo tomu rozumím, už vím proč si v utajení, když si ta čarodějka 😉 To by přece pak každý zneužíval nebo by tě mohli začít pronásledovat 😀 😀 Neboj my tě neprásknem....ty nad námi každý měsíc zakouzlíš, pak už jenom aby se mimisek dobře vyvíjel a my tě za to budeme držet v utajení, co ty na to? Bereš??? 😀 😀

kuratkol
22. dub 2009

blondy: Proč ještě nejsi růžová v tabulce ? Co ještě potřebuješ vědět, abys uvěřila ? Kdy budeš znovu testovat ?

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka, rpávě bojim bojim. Navíc už za chvílí bude můj nejhorší den v roce, tk se přeci nemůžu prozradit 😀
Beru, janačka 😉 . Kdy vůbec čekáš tu MS? I když na to se vlastně můžu kouknout do tabulky 😝
No asi bych se měla naučit létat na tom koštětí, ta moje hlava by to nemuse vydržet 😀 😀

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: no už bys měla začít trénovat 😉 Jo a MS má přijít asi v pondělí....ale nemusela by, však to znáš 😉

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka, hm, když já jsem občas hrozně líná.... 😔 Ale měla bych, polepším se 😉
No znám to nemusela a doufám že nepřijde. Budeš testovat nebo pčkáš do MS?

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: určitě počkám, nechci si dávat nějaké plané naděje....stačilo minulý měsíc, bud MS přijde a pořádně na to v květnu vlítneme 😀 Nebo nepříjde a já pak otestuju a uvidím 😉 Tento měsíc tomu stejně nedávám skoro žádné naděje, bylo to jen jednou, když jsem byla v těch lázních, tak by to musel být zázrak aby se to povedlo....no uvidíme 😉 😉

blondynka400
22. dub 2009

kramlinka, no teď už tě nezačaruju. Buť tam mimoušek je nebo neni 😵
No u mě to bylo taky jednou. Takže všechno je otevřené 😉
Taky si myslím, že je mnohem lepší počkat až na MS, testování před nedává smysl....

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: jj to já už vím taky, jenom ten minulý měsíc to byla taková ta euforie z něčeho nového, prostě premiera, a taky jsem testovala ten den před MS kvůli těm lázním, ikdyž jak jsem pak zjistila, ani tam by to nebyl problém, stejně jsme museli dávat vzorek moče na nějaké vyšetření....takže v tu neděli ráno ještě doma jsem otestovala a ještě ten den v noci už mrcha přišla....takže vlastně přišla ještě o kousíček dříve než měla....
No a tento měsíc fakt nevím, necítím vůbec žádné příznaky...ale taky to ještě nic neznamená...😉
Mě pobavila jedna holka co jsem se s ní seznámila v lázních, říkala že když čekala první dceru, tak ještě v 8. měsíci drandila na kole, a že ji viděla mamka z autobusu jak jede na tom kole a málem ji prý z toho trefilo.... 😀 A při druhém že ji zase bylo pořád špatně, takže s těma příznakama nebo nevolnostma to stejně člověk neodhadne... 😠

blondynka400
22. dub 2009

kramli, ségra má 3 miminka a každé těhu bylo absolutně jiné. Takže se to moc zobecňovat nedá.
Prostě uvidíš, na příznaky je stejně ještě hodně brzy.
No nic, půjdu spát, jsem unavená a je mi nějak blivno.

kuratkol
22. dub 2009

To bude z toho těhotenství blondy.... Kup si ty těhu lízátka 🙂

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: no vidíš a příznak je na světě...😉 Tak se krásně vyspi a zítra si určo udělej ten test, a ne že nás zase budeš napínat až do oběda 😠 😉

lenerka
22. dub 2009

holku o co tady jde?
😀 😀 😀
kdo je zase těhotnej????

kuratkol
22. dub 2009

blondy

lenerka
22. dub 2009

jako vážně nebo si zas děláte prču?

lenerka
22. dub 2009

ale jestli jako fakt
tak to moc Blondy gratuluju 🙂 🙂 🙂

snad už to konečně vyjde

lenerka
22. dub 2009

a kdo pak bude další?
dudu a kramlinka jo
😉 😉 😉 😉
přeju vám to holky

lenerka
22. dub 2009

nikdo si se mnou nechce psát 😢
tak jsu do hajan

přeju všem dobrou noc

kuratkol
23. dub 2009

Dobré ránko 🙂

eliska_v
23. dub 2009

Dobré ranko.

Tak dneska je pěkně hnusné počasí 😒 A my jsme zalezlí v chatě 😠 Snad se udělá zase hezky 😉

Jinak Blondy, pokud se Ti to potvrdí, tak mooooooooc gratuluju. 😎

kramlinka88
23. dub 2009

Dobré ranko😉

lenerka: no já tomu moc šancí nedávám, každopádně MS má dorazit v pondělí, tak uvidíme 😉

kuratkol
23. dub 2009

Já mám zatím velmi podobný vývoj grafíku po ovulaci jako blondy, ale uvidíme co dál. Taky tomu moc šanci nedávám....Je to věčné čekání....

blondy: Jak to vypadá s testíkem ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru