Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
1. bře 2009

jojo budu testovat dál ale chci se zeptat když se ukážou dvě silné čárky tak to znamená že se blíží ovu třeba příští den a nebo v ten den?

luciasek001
1. bře 2009

Já jsem je nikdy nedělala, ale asi spíš bych se příkláněla k tomu, že asi ten den ji máš

rennik
autor
1. bře 2009

no já právě taky ne tak teď když se to blíží tak začínám být nevózní, vím že bych se měla těšit ale nějak na mě dolehla nervozita že to třeba špatně dopadne a nevyjde to. Asi jsem se na tomoc upnula, vím že bych neměla ale já bych tak moc chtěla to mimi. Pořád jsme to oddalovali a teď když vím že by mohlo být mám strach že to nepůjde, jsem hrozná...

kuratkol
1. bře 2009

rennik: U mě bohužel nejde zažádat o přeložení jinam.... Musela bych najít jinou práci. Nejhorší je, že nikdy nevíš, jaké tam budou podmínky a tak.... Já s tou prací fakt nevím, nemůžu se rozhodnout....

Já taky testuju vždy ovu, abych věděla co a jak, než se začneme snažit. U mě je to nějaké jiné nebo co.... nikdy se mi neukážou slabé čárky postupně.... ale až jedna rudá čárka jeden den a další den už nic......
Chceme stějně holčičku, takže se budeme snažit pár dní před ovu podle klasických výpočtů a budeme doufat, že to výjde.....

rennik
autor
1. bře 2009

tak já nevím máme se snažit furt nebo radši co dva dny, mám strach že tu ovu prošvihnu

kuratkol
1. bře 2009

Když prošvihneš, zkusíš příště.... Naše maminky a babičky určitě neměly ovluační testy jako my 😀 .

rennik
autor
1. bře 2009

to máš pravdu 😀 a že jim to šlo tak dobře co?

luciasek001
1. bře 2009

rennik, nezoufej, je jasný, že z toho máš obavy to má asi každá. Mimi ti obrátí život o 180°. Je to něco novýho. To je pochopitelný. Budeme na tebe myslet a držet palce at to vyjde 😉

rennik
autor
1. bře 2009

děkuju luciasku já to samozřejmě přeju hrozně moc vám všem, budu ráda za každou těhulku které se to v ,,březnu" ale samozřejmě i jindy povede. Vím že je to strašná změna a velký zásah do života ale já se na to moc těším, cítím že teď je ten pravý čas, nebude to lehké ale kolik je na světě maminek a zvládly to 🙂 a my všechny to taky zvládnem 😉

luciasek001
1. bře 2009

Jo jo určitě to zvládneme. Taky mám takový zvláštní pocity ohledně mimi, ale to je asi normální. Nějaká obava tam prostě je. Až budeme víc zkušený tak nám to asi tak hrozný nepřijde.
Uvidíme kdo zvítězí v březnu, moc vám to všem přeju 🙂

kuratkol
1. bře 2009

Jojo, obavy jsou vždycky. Jak to mimi pak spatříš, všechno z tebe spadne..... Moc se těším, až budu těhotná jednou.... Důležitý je, aby člověk měl vedle sebe oporu - přítele, manžela. Jak je na to člověk sám, tak to musí být děsné.

blondynka400
1. bře 2009

rennik, u každý má jinou křivku LH. Mě postupně sesiluje tak 3 dny před ovu. A ovu mám zhruba do 24 hodin po pozitivním testu. ale každý to má fakt jinka, je to potřeba vysledovat dohromady s meřením BT....

luciasek, tak zítra šup koupit testík, provést ho a napsat nám výsledek 😉

blondynka400
1. bře 2009

rennik, jinak si myslím že prvotěhulka nebudu, fakt by to musel bát zázrak. Ale přece jenom červíček hlodá, přece jenom to nebude dělat jen tak...

blondynka400
1. bře 2009

luciasek, no já to ani nevěděla, akorát se tak u ultrazvuku pousmála, když mi ho dělala... A pak když jsem byla u sestry, tak to vím od ní a viděla jsem to na monitoru. Ptala se mě jestli jsem těhu, když je tam test na HCG... Takže jsem neměla ani šanci se zeptat... Výsledky bych měla vědět středa čvrtek....

kuratkol
1. bře 2009

Teda holky, jsem fakt zvědavá, která z vás bude první. 😉

blondynka400
1. bře 2009

kuratkol, no to já teda docela taky 😀

kuratkol
1. bře 2009

Ale přeju to všem.....

rennca
1. bře 2009

Ahoj holky..hlásím se do klubu 😀 já jsem v lednu vysadila HA. MS se v únoru dostavila téměř na den.takže paráááááááda.Takže od března začínáme tvrde pracovat na mimi 😀

rennca
1. bře 2009

jinak něco o mě: 🙂 S manželem spolu jsme už 5 let. Z toho necelé 3 roky manželé.Bydlíme kousek u Prahy. Domluvili jsme se že vysadíme a necháme to náhodě. Buď to výjde nebo ne. Letos mi bude 24 let, takže času je ještě asi dost ale upříme...já už bych mimi hrozně chtěla. 😀 😀

rennca
1. bře 2009

Chvilku jsem byla v tématu snažilkování od února 2009 a musím vám říct že už se to tam začíná rozjíždět 😀 😀 nestačila jsem počítat těhule.a to se snaží většinou první, druhý měsíc....takže holky myslím že máme taky naději. 😀 😀

kuratkol
1. bře 2009

Tak vítej u nás !!! 🙂

lenerka
1. bře 2009

ahoj rennco

já jsem taky byla ve snažilkování unor 2009
ale tady je to lepší 😉
je nás tu míň
a máš pravdu,je to tam samá těhule 😉

lenerka
1. bře 2009

blondynko

no zas tak moc prášků jsem nebaštila
asi tak jedno balení paralenu a jedno balení panadolu
a nějaký kapky na kašel
ale je lepší počkat

MS se má dostavit 15.3.tak pak se do toho pustíme
už baštím jen calibrum baby plan a nějaký céčko,co mě nemůžu ublížit

rennca
2. bře 2009

Ahoj lenerko:jo jo je už tam docela plno 🙂 občas tam něco písnu ale už mají holky téma rozjetý takže se už nechytám. 😉

saji3
2. bře 2009

Ahoj holky, tak jak je po víkendu ?

Luciasek : a kdy máš s manželem narozky ? Já mám taky s manželem v březnu narozky a je to vždy velká pařba. 😀 😀 😀 Jinak jsme na tom stejně dneska mám 21DC, břicho mě už týden pobolívá, tak jsem zvědavá co z toho bude. Žádné jiné příznaky nemám, spíš tu bolest bodbřížku přikláním k tomu, že beru poprvé utrogestan. ☹ ☹
renník : a ty si děláš ovu testy večer? Kdy je to lepší ráno, nebo večer ? Abych řekla popravdě, hodilo by se mi to nejlépe večer, ráno nikdy nestíhám. 🙂
Jinak vítám renncu 🙂 🙂 🙂

blondynka400
2. bře 2009

saji3, ovu testy je lepší dělat běhen dne nebo večer. Ráno ne, máš to skoro na všech napsané 🙂 . Jen jestli máš nižší LH, je lepší předtím méně pít....

rennca, ahojky, určitě se přidej 😉

lenerka, takže jsi se nakonec rozhodla pro calibrum? 15.3. je za chvilku..... 😎

rennca
2. bře 2009

děkuji všem za přijetí 😀
koukám že taky baštíte vitamíny.já jsem začala před měsícem s listovkou a asi si koupím i calibrum.

Ovu teste jsem ještě nezkoušela.ale na netu jsem si našla takovou super kalkulačku kde lze zjisti kdy bude ovu podle MS. Ted mi to vychází od 6-9.3 ale není to 100%snažilkovat se určitě ale v tyto dny budeme 🙂 víc než kdykoliv jindy.Akorát miláček bude po noční a to v sobotu jdeme slavit kamarádovi narozky takže ☹ to bude asi hodně velký přemáhání 🙂

blondynka400
2. bře 2009

rennca, já tedy jím jenom listovku, na syntetické vitamíny moc nejsem a myslím že ani nejsou potřeba.
Jinak lepší než podobné kalkulačky (zvlášt po HA bývá totiž ovu hodně posunutá) je lepší sledovat třeba cervikální hlen, není to nic složitého a je to docela spolehlivé 😉

rennca
2. bře 2009

jj tuto metodu jsem si taky pročítala ale upříme vůbec jsem tomu nerozuměla a obávám se že bych ani nic nepoznala.koukala jsem na ty obrázky druhů hlenu jak blbec 😀 ani jsem nevěděla že něco takového vůbec existuje.

rennik
autor
2. bře 2009

AHOJKY VŠEM 😀

Rennca: ahojky vítej u nás, tak už jsme dvě Renče 😀 Mě bude letos taky 24 a budoucímu manžílkovi taky, je ode mě starší jen o dva dny 😀 přeju krásné snažilkování a hodně úspěchů, hrozně mě překvapilo že únoračky už jsou těhulky a že jim to tak hezky jde no nám březňačkám se snad taky zadaří 😀

Blondynka: no právě že mě se furt ta čárečka objevuje, ale podle BT ani hlenu to ovu zatím není, ale měla by být tento týden tak uvidím, zatím se snažíme i tak. Každopádně mooooooooooooc ti držím palce už se těším na výsledky, hned pak napiš jak budeš něco vědět ju?

Luciasku taky držím palec a jsem zvědavá jak to dopadne 🙂

Kuratkol: máš pravdu, když máš někoho o koho se můžeš opřít a spolehnout všechno se dá zvládnout 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru