• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
Já se dneska taky už rozloučím... :wink: Papa a krásné sníky holky :wink:
26. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zítra dovču, takže dnes mám ještě víkend :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rennik, čus ženo, tak ti koukám na tu tvoji fotečku s bříškem :wink: hele, já takhle vypadám normálně a to nejsem těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Jo, to je fakt, to já taky...
26. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když teda snažím se zhubnout :sweat_smile: ale relativně pro to moc nedělám :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, jak je, stále unavená?

renník, no, bříško tedy hezky roste :dizzy_face:

tak jsme si četla tu vaší diskuzi, to jsem zvědavá, která budete další těhulka :grinning:
26. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Ale nějaký tip na těhulku určitě máš :slight_smile:

blondy, kualalik: Co jste dnes dělaly ?
26. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, hm, unavená furt.. ani jsem si ten dáchanec nakonec nedala :sweat_smile: jeli jsme s mužem vybrat krytinu na altán a byla jsem se kochat, jak udělal zámkovku,... ted už to spaní na mě zase jde... :wink:
26. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, dneska nic extra páč funím jak parní lokomotiva a je mi opravdu bídně :frowning2: tak jsem jen doma něco poklidila, zařídila do práce, pak zajistit nějaký materiál na stavbu a ted relax s mužem :grinning:
26. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, tak ot jste měli nakonec hezké odpoledne :sunglasses: A co snažení? V které fázi ckylu vůbec jsi? :confused:

kuratkol, tip nemám, to je těžké takhle říct, nemám všechny potřebné informace. Ale luciasek vypadá nedějně, tak snad zítra testí provede :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, jsem na úúúúúplném začátku, 7 DC :grinning:
26. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: To znamená v tom nejlepším :slight_smile:. Snažení před sebou, ještě můžes ledacos ovlivnit :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, tak to jsi nějaký den předemnou :grinning:
26. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, nechávám tomu volnej průběh :wink:

blondy, no jo :grinning: počkám když tak na tebe :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, hm, tak jo :grinning: . No já mám o něco kratší cykly, tak tě možná doběhnu, tedy jestli se mi to zas nenatáhne nějakým nepovedeným těhu.... :angry:
26. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, nechci tady číst už žádný negativní věci.. hlavu vzhůru... :wink: ...... ale šup :grinning:
Tím líp,ty mě doženeš a budem na tom stejně :wink:
26. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, já nic negativního nepíšu ne? Já jsem docela vyjímečně pozitivně naladěná :grinning:
No to jsem zvědavá :sunglasses:
26. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jsem DPO, žádný příznaky, jen mě občas píchne v podbřišku..... jinak vůbec nic... teplota šla dolů.... :frowning2:
26. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. DPO
26. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy,.......noooooooooo to máš taky jediný štěstí, že tady nic takovýho nepíšeš :grinning: :grinning: :grinning:

kuratkol, vydržaj... žádný ukvapený názory... a hlavně ... mysli pozitivně zlato :wink:
26. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, na příznayk je fakt ještě brzy, nezoufej. Na grafík kouknu, ale nějaký pokles vůbec nic neznamená....
26. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už by to chtělo nějakou nocpu těhulku, ať je vzrůšo.... Luciasek snad bude zítra :wink:
26. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
novou...píšu zas jak....
26. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, no to znělo skoro výhružně. Bojim bojim :grinning: to by ěm zajímalo, co by jsi mi jako udělala :grinning:

kuratkol, určitě se brzy nějaké nové dočkáme :wink:

A kdepak máme lenerku a lenicenku, už jsem je nějak dlouho neviděla.... Lener by také přeci mohla být nadějná těhulka :sunglasses:
26. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, jo koukala jsme na ten grafík, tak skoro žádný pokls není. Tohle je úplně v pohodě :wink:
26. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to netuším, kam obě zmizely.... Taky jsem si včera říkala, kde jsou...
Blondy, no což, bych si tě normálně našla jako (i když teda nevím kde) :grinning: :grinning: :grinning: osobně bych ti vyčinila :grinning: takovej hezkej vejlet by z toho mohl být :grinning: :grinning: :grinning:
kuratkol, no snad se brzy vrátí....

kualalik, no to by jsi se docela projela, ale máš pravdu, mohl by to být hezký výlet :sunglasses: . Jsem teď četla mailík, co jsi mi poslala, a teď nevím, jestli jsem ženská :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou...
26. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, furt si zkoumáš palec? :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek