Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
26. dub 2009

Já se dneska taky už rozloučím... 😉 Papa a krásné sníky holky 😉

kuratkol
26. dub 2009

Já mám zítra dovču, takže dnes mám ještě víkend 🙂

kualalik
26. dub 2009

rennik, čus ženo, tak ti koukám na tu tvoji fotečku s bříškem 😉 hele, já takhle vypadám normálně a to nejsem těhotná 😀 😀 😀

kuratkol
26. dub 2009

😀 😀 😀 Jo, to je fakt, to já taky...

kualalik
26. dub 2009

I když teda snažím se zhubnout 😅 ale relativně pro to moc nedělám 😀 😀 😀

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, jak je, stále unavená?

renník, no, bříško tedy hezky roste 😵

tak jsme si četla tu vaší diskuzi, to jsem zvědavá, která budete další těhulka 😀

kuratkol
26. dub 2009

blondy: Ale nějaký tip na těhulku určitě máš 🙂

blondy, kualalik: Co jste dnes dělaly ?

kualalik
26. dub 2009

blondy, hm, unavená furt.. ani jsem si ten dáchanec nakonec nedala 😅 jeli jsme s mužem vybrat krytinu na altán a byla jsem se kochat, jak udělal zámkovku,... ted už to spaní na mě zase jde... 😉

kualalik
26. dub 2009

kuratkol, dneska nic extra páč funím jak parní lokomotiva a je mi opravdu bídně ☹ tak jsem jen doma něco poklidila, zařídila do práce, pak zajistit nějaký materiál na stavbu a ted relax s mužem 😀

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, tak ot jste měli nakonec hezké odpoledne 😎 A co snažení? V které fázi ckylu vůbec jsi? 😕

kuratkol, tip nemám, to je těžké takhle říct, nemám všechny potřebné informace. Ale luciasek vypadá nedějně, tak snad zítra testí provede 🙂

kualalik
26. dub 2009

blondy, jsem na úúúúúplném začátku, 7 DC 😀

kuratkol
26. dub 2009

kualalik: To znamená v tom nejlepším 🙂. Snažení před sebou, ještě můžes ledacos ovlivnit 🙂

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, tak to jsi nějaký den předemnou 😀

kualalik
26. dub 2009

kuratkol, nechávám tomu volnej průběh 😉

blondy, no jo 😀 počkám když tak na tebe 😀 😀 😀

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, hm, tak jo 😀 . No já mám o něco kratší cykly, tak tě možná doběhnu, tedy jestli se mi to zas nenatáhne nějakým nepovedeným těhu.... 😠

kualalik
26. dub 2009

blondy, nechci tady číst už žádný negativní věci.. hlavu vzhůru... 😉 ...... ale šup 😀
Tím líp,ty mě doženeš a budem na tom stejně 😉

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, já nic negativního nepíšu ne? Já jsem docela vyjímečně pozitivně naladěná 😀
No to jsem zvědavá 😎

kuratkol
26. dub 2009

Zítra jsem DPO, žádný příznaky, jen mě občas píchne v podbřišku..... jinak vůbec nic... teplota šla dolů.... ☹

kuratkol
26. dub 2009

8. DPO

kualalik
26. dub 2009

blondy,.......noooooooooo to máš taky jediný štěstí, že tady nic takovýho nepíšeš 😀 😀 😀

kuratkol, vydržaj... žádný ukvapený názory... a hlavně ... mysli pozitivně zlato 😉

blondynka400
26. dub 2009

kuratkol, na příznayk je fakt ještě brzy, nezoufej. Na grafík kouknu, ale nějaký pokles vůbec nic neznamená....

kuratkol
26. dub 2009

Už by to chtělo nějakou nocpu těhulku, ať je vzrůšo.... Luciasek snad bude zítra 😉

kuratkol
26. dub 2009

novou...píšu zas jak....

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, no to znělo skoro výhružně. Bojim bojim 😀 to by ěm zajímalo, co by jsi mi jako udělala 😀

kuratkol, určitě se brzy nějaké nové dočkáme 😉

A kdepak máme lenerku a lenicenku, už jsem je nějak dlouho neviděla.... Lener by také přeci mohla být nadějná těhulka 😎

blondynka400
26. dub 2009

kuratkol, jo koukala jsme na ten grafík, tak skoro žádný pokls není. Tohle je úplně v pohodě 😉

kuratkol
26. dub 2009

Tak to netuším, kam obě zmizely.... Taky jsem si včera říkala, kde jsou...

kualalik
26. dub 2009

Blondy, no což, bych si tě normálně našla jako (i když teda nevím kde) 😀 😀 😀 osobně bych ti vyčinila 😀 takovej hezkej vejlet by z toho mohl být 😀 😀 😀

blondynka400
26. dub 2009

kuratkol, no snad se brzy vrátí....

kualalik, no to by jsi se docela projela, ale máš pravdu, mohl by to být hezký výlet 😎 . Jsem teď četla mailík, co jsi mi poslala, a teď nevím, jestli jsem ženská 😀 😀 😀

kuratkol
26. dub 2009

Dobrou...

kualalik
26. dub 2009

blondy, furt si zkoumáš palec? 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru