• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
dudu: Máš odkaz na gráfek v IP :slight_smile:

luciasek: gratuluju a závidím :slight_smile:

Já jsem dnes testovala a nic, tento měsíc zase nic.... už čekám MS.... Taky nic necítím....
28. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: Mám pocit, že na tom budu stejně ...
Aspoň v tom nebudu sama...
28. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuratkol: co když to byl ten impl.dip v tvém grafíku? Neboli příznaky ještě cítit nemůžeš, ale třeba se uhnizďuje?? :sweat_smile:
28. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: to je taky možný??? :confused:
28. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: U mě ne.... cítila bych prsa, kdybych byla těhotná.... měla jsem i maxi citlivý test a taky negativní...
28. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: a jak si můžeš být tak jistá?
28. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože to už znám a za druhé ta prsa máme v rodině..... Tak zas příští měsíc.... už mě to přestává bavit...
28. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuratko, těhotná jsi ještě nebyla, a i když tvoje mamka a ženské v rodině měly při těhu citlivé prsa, neznamená to, že ty taky. Navíc ten mimisek přece nezačne ten hromon produkovat ihned, a pokud se teprve uhnizďuje, např. včera, nebudeš vidět na testu výsledky už dnes... To by bylo brzo. Já ti nechci dělat plané naděje, ale myslím, že jistotu vážně zatím nemáš :wink:
28. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: pravidlem neni, že když to měla Tvoje mamka, tak že to bude to samé u Tebe ... Nesmíš to vzdávat!!! :pensive:
28. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřátko, kuk, tohle píšou na fertilityfriend:

If an egg was fertilized, implantation (when the embryo implants to the lining of your uterus) happens, on average, about 7 days past ovulation. It can happen as early as five days past ovulation or as late as twelve days past ovulation.

Ve tvém případě to mohlo být včera, že ju :wink:
28. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně...nechci si dělat žádné plané naděje, stejné to bylo i minulý měsíc...stejné pocity.... prostě to zas nevyšlo...
28. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: Vždyť u mě taky ne...Musíme držet spolu. to zvládneme věř mi :dizzy_face:
dudu: zas tak anglicky neumím...já teda fakt ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No píšou že pokud bylo vajíčko oplodněno, uhnizďování nastane v průmětrtu 7 dnů po ovulce, může to být ale i dříve (5DPO) nebo později (12DPO). Jdu ještě dohledat info o tom, kdy se uvolňuje ten hormon, který pak testujeme na těhu testech...
28. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: Takže tím pádem když jsem 9DPO, tak to může být vidět, ale ještě nemusí
Jinak děkuju za překlad :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: není zač :wink: Jinak - vidět? Jak to myslíš, že by to mohlo být vidět? Jako na tvé křivce bazální teploty? Ale ty neměříš... :confused:
28. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: v pohodě, já jsem napsala blbost!! :grinning: :grinning:
Jenom jsem myslela, že by to za ňákou dobu mohlo být poznat na tom testíku... Stejnak mám pocit, že dorazí MS :fearful:
28. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško: Aha, no to jo, na testiku snad ano, doufám v to taky :slight_smile: Našla jsem tento článek na téma těhu testy:
http://www.emimino.cz/pages/story/2307
28. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
stručný výcus:
Těhotenství vzniká uhnízděním blastocysty v děložní sliznici asi 6 až 7 dní po oplodnění vajíčka. Dostatečných koncentrací pro zjištění hladiny hCG v moči je dosahováno zhruba v době, kdy je očekávána menstruace. Dřívější provádění testu nemá smysl, jinak by test vyšel nejspíše negativní i v případě, že žena právě otěhotněla.

Současně ale ve stekním článku uvádějí:
Podle mezinárodních doporučení (WHO 3.IS 75/537) je jako limit pro spolehlivé zjištění počínajícího těhotenství stanovena hodnota 25 IU/ml, které je dosahováno 7-10 dní po koncepci.

Takže já teď teda sama nevím - můžu testovat už zítra (9 DPO) nebo až 14 DPO? Achjo, nechce se mi čekat :sweat_smile:
28. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: Ty jsi fakt zlatíčko, takový referátek jsi nám tady udělala. :wink:
Já bych asi počkala, teda já určitě počkám, protože stejnak asi dorazí u mě dřív mrcha MS :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme právě snědli pečeného pangasia....to je tak výborná rybka....
28. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, kdyby tady byla Blondy, tak tyhle informace vysype z rukávu, já holt musím surfovat, hi - hi:slight_smile:

Holky zeptám se na radu zcela na jiné téma - hledám nějkaé oční stíny s mokrým efektem neboli velmi lesklé, nejen třpytivé... Nevíte o něčem? Chtěla bych je mít na svatbě ale netuším, kde se prodávají. V drogeriích jsem nic nenašla... :frowning2: Ale opravdu chci velmi velmi lesklé, skoro jakoby mokré, no, jak už jsem psala.. Nemáte nějaký tip, prosím? :confused:
28. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: Ještě jsem jí nikdy neměla :confused: Takže je dobrý :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky miluju Pangase .....mmmmmm.... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: Smazala jsem tu stránku s odkazem na můj grafík, abych ti mohla popsat přesně ten postup...
Dáš Sharing -> Home Page Setup -> dole na stránce je tlačítko Create Home Page
28. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: Tak s tímhle Ti neporadím..já mám zase ráda decentní líčení..Taky sháním stíny na svatbu, ale zase decentní barvičky :wink:
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano a dál?
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahoře na stejné stránce se ti objeví v rámečku odkaz na tvůj grafík
28. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu: Možná vím, jaké stíny myslíš.... měla jsem tuším takové od Avonu v tužce...
28. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, jdu se dívat na Ordinaci :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se jdu dívat... :wink:
Tak zatím pááá
28. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek