Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
29. dub 2009

fajn, já vstávám v šest, bereš ???😀

eliska_v
29. dub 2009

Já vstávám v 6:30, takže jestli mám vstávat o půl hodinku dřív, tak to mi vůbec nevadí 😀 😀

eliska_v
29. dub 2009

pavli: Teď se mi zvedl teda žaludek a nevím vůbec z čeho...

Přišlo mi hrozně těžko, jako kdybych se přejedla, ale měla jsem jenom kousek kuřátka s chlebékem a pak špendlíky v nálevu. Motá se mi hlava asi je dneska ňáký nízký tlak... 😠 😎

pavlisa
29. dub 2009

pak si můžeš půl hoďky zapisovat grafík 🙂 a dát dobré kafe.
Ale co, ty to nebudeš potřebovat, teď v pondělí tam ty čáry na testíku naskočí.
doufám, že už ho máš koupený, to víš, v pátek je svátek, lékárny jsou zavřené..o víkendu myslím taky, no tak ať si na pondělní ráno připravená!

eliska_v
29. dub 2009

tak fajn, domluveno 😀
Jo, holka fakt nevím...spíš mám z toho divný pocit!! 😒
Koupeno už je ...To se neboj. Přeju si, aby mi nepřišla MS 😉 asi se začnu modlit!!! 😀 😀 😀 😀

pavlisa
29. dub 2009

co výtok? ten prý by měl být taky..no ale je to tak složité, když každé tělo reaguje jinak..

eliska_v
29. dub 2009

Pavli: ještě včera jsem měla, ale dneska vůbec.. Tělo si se mnou asi hraje 😎 😀

pavlisa
29. dub 2009

tak uvidíš, hlavní je to, že nějaké ty těhu pocity tam jsou!! a do pondělka si naplánuj nějaký hezký program, ať na to moc nemyslíš, i když to je blbost, jasně, že na to budeš myslet!
co já vím, přesaď kytky nebo si běž zaplavat, ne?

kramlinka88
29. dub 2009

ahoj holky 😉
já jsem poprvé špásovala s teploměrem už dneska ráno 😉 😀 Tak třeba se ke mě nějaká přidáte, anebo radši ne, ať vám to mimi přijde už teď 😉

eliska_v
29. dub 2009

Pavli: Já bych šla plavat hrozně ráda, ale nemůžu ☹ Trpím na záněty 😠
Program budu mít zajímavý!! 😉 O víkendu budeme zase na chatě, takže určitě zapomenu 😵

pavlisa
29. dub 2009

no tak vidíš! takhle se mi líbíš!
my zítra fičíme do Českého ráje, jupíí

eliska_v
29. dub 2009

Pavli: Tak si to hlavně užijte!! 😉
Dneska je fakt hnusné počasí 😒

pavlisa
29. dub 2009

jo, to my si užijeme a občas se trochu zneužíjeme 😉

jinak jak jsem se tě Eli ptala na ten výtok, tak já mám 7 dní po ovulce a musím říct, že tam je a doost hustej.
Ale jak by určitě řekli holky, to nic neznamená, nevíš ani teplotku..mhm.

tak je škoda, že nejsem večer na internetu a nemůžeme si pokecat s těma zkušenýma snažilkama a těhulkama, co?

eliska_v
29. dub 2009

pavli: On tady poslední dobou po večerech nikdo neni 😉
Chtěla jsem si psát, ale nikdo tu neni 😠

rennik
autor
29. dub 2009

Ahoj holky jak je jsem tu jen na skok, ale chci vás aspoň pozdravit 🙂

Copak je tu nového???? 😀

pavlisa
29. dub 2009

jéé, těhulka se na nás přišla mrknout a trochu nás "nakazit" že jo?
děkujeeemeee

eliska_v
29. dub 2009

rennik: No konečně někdo další 😀
Už jsi nám tu chyběla...
Chceme bacílek... 😀

pavlisa
29. dub 2009

Eli, budu na přijmu až v pondělí ráno, takže čekám na tvoje pozitivní zprávy!
Krásný a úspěšný 😉 víkend všem!

eliska_v
29. dub 2009

Pavli: papa a krásný víkend 😎

matava
29. dub 2009

ahoj holky, tak jsem zas zpatky, na dovce to bylo super, az na to, ze jsem byla celou dobu nemocna, jeste ted huhnam, ale romantika se vsim vsudy byla 😀 jen skoda, ze to trvalo tak kratce, jelikoz muzik se az moc rychle vratil do reality vsedniho dne a neni s nim rec atd kvuli jeho praci..takze co jsem doufala, ze bude snazeni jeste ted v pondeli nebo v utery, tak uz nic nebylo, na posledy tedy neco bylo 24...tak pevne doufam, ze spermijky tam vydrzely, jelikoz dooost citlivy prsa mam od te nedele az podnes stale..., tak snad jsme tu ovu ted neprosvihli, jelikoz jinak tam snaha byla..jen pro pripomenuti, ve 14DC mi mudr rekla, ze tam zatim nic nevidi a ze az tak za 7 az 10 dni, tak snad mela pravdu..takye timto se snad oficialne radim mezi cekatelky na testovani 😀 v praci dve tehule, tak jsem snila, az po tom nasem openspacu taky tak budu chodit s briskem a rikat si, ze brzo odejdu 😀
blondy, obdivuji tvou naturu, drzim palce, kolegynka ted absolvovala v pondeli operaci, ma tam tri jizvicky ale je stastna, pze doufa, ze tohle ji miminku priblizi zas o krucek vic 😉
kazdopadne jsem mooooc rada za dalsi tehulku v nasem debatnim krouzku, to kafe bylo opravdu jasny 😉 moc gratuluji
jinak nam vsem v budoucnu testujicim drzim palce at se dockame 😉

matava
29. dub 2009

teda kuratkol a eli, vy jste ale dvojka k pohledani 😀 docitam starou konverzaci a to fakt stoji za to 😀

eliska_v
29. dub 2009

matava: Pročpak?? 😉

matava
29. dub 2009

ahoj eli, no s tema vasima naladama, teda neee ze bych je tedy taky nemela..bohuzel..ale jak jsem ty vase radky cetla dohromady v kuse, tak to byl takovy vodopad slov, jak jakoze na jednu stranu pozitivni, pak zase depky 😉 teda jestli vy dve nebudete tehu, tak nevim 😀

eliska_v
29. dub 2009

matava: Nebuď drzá 😀 😀
Ale s tím těhu, jak jsem už psala doopravdy nevím.. Spíš tzo vidím, že ne, ale příští měsíc to snad jistí 😎 😎
Teď si dělám kuřecí přírodní prsíčka s hranolkama a mám na to fakt chuť! 😵
Dneska zas po dlouhé době sem si nedala kafe, zase jako minulý měsíc mě přešla chuť asi jsem se ho už přepila 😝 😀 😀

matava
29. dub 2009

teeda, to zni dobre, mnam 😀 no ja tehu podle kafe nepoznam, moc mi nechutna, jen vyjimecne si dam nejake opravdu dobre cappuccino, ale to je vse
co hledani prace? jsi na tom podobne jak bracha, vekove i situaci 🙂

eliska_v
29. dub 2009

jj, s tou prací to je na dvě věci... 😒 nečekala jsem, že to bude takový problémm ☹

eliska_v
29. dub 2009

A co jinak, jak se cítíš?? 😉

kuratkol
29. dub 2009

matava: Ahojky, welcome home.... Já nic, už cítím, že dojde MS. Testy negativní, teplota klesá.... Tak snad příští týden.... ach jo ☹

eliska_v
29. dub 2009

kuratkol: To bude dobrý!! Povede se příště 😉

eliska_v
29. dub 2009

kuratkol: Já mám taky pocit, že tentokrát nic!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru