Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
4. kvě 2009

benjit

gratuluju k těhu
nějak mě to uniklo,že čekáte pro Míšu sourozence
🙂

lenicenka17
4. kvě 2009

a kde odjela Blondy nemám kdy to číst když zatím nemám PC doma.. ☹ už aby to bylo ach jo

lenerka
4. kvě 2009

ahoj leni
tak co povedlo se mimčo?

lenicenka17
4. kvě 2009

zatím ne,momentálně jsem v době snažení tak snad to tentokrát vyjde 🙂

lenicenka17
4. kvě 2009

pořád zjišťuji kdy mám tu ovulku,ale podle hlenu je to asi buď už za dveřmi nebo je to teď 😀 fakt nevím dle teloty zatím nebyla...

lenerka
4. kvě 2009

a co u nás nového?
ovu skončila a s ním i snažení
tak jsem zvědavá jestli se mimčo povedlo,ale mám takovej pocit,že asi jo

furt se mě zdá o mimču
v autě je mě špatně
pořád bych jedla a divně mě bolej prsa a ach ty moje nálady 😖
tak uvidíme no

13.5.by měla dorazit MS
tak pak si udělám test

lenicenka17
4. kvě 2009

Tak to mocinky držím palečky 😉
Já tak nějak tajně doufám že i nám se povede,ale zatím není asi ani zaděláno 😠 teda asi 😀

lenerka
4. kvě 2009

leni a byli jste u zápisu ve školce?
my jo a bohužel nás nevzali
až od září 2010 ale to nesmí mít kačka sourozence ☹
a když ho bude mít
tak mě jí vezmou až rok než půjde do školy
fakt boredel!!!!

lenicenka17
4. kvě 2009

Unás je zápis až v květnu,tak pořád čekám...
Já doufám že ho vemou,mám mateřskou jen do června tohoto roku tak musím do práce...
Sme celkem malá dědina tak doufám že místo bude...

dudunidu
4. kvě 2009

ahojky holky! uf,tak po několika dnech bez internetu jsem opět na chvíli u vás. Bohužel ne na dýl, protože jsem u rodiny a nemůžu zdrhnout... Už od pátku jezdíme po čertech-dáblech,po návštěvách a jiném zařizování.. Nikde nebyl net, až teď a to jen na chvíli, achjo... Tak ve stručnosti - co je tady nového? jdu si Vás pročíst, ale nevím, jestli to stihnu 😉 Jinak ke mě dorazila mrcha, no aspoň že tak...

dudunidu
4. kvě 2009

Kuřátko: zajdi se zeptat a vyšetřit někam k doktorům, to zní dost děsivě, ať něco nepodceníš!
Eli: to hypnotizování testů znám, ať už ovu nebo těhu... 😅 Tak pak napiš, jestli mrcha dnes dorazila nebo ne?
Lenicenka: snažte se, co síly stačí!!!! 😀
Lenerka: no to by byla bomba, ty jo, a 13. je za dveřma - za chvíli budeš vědět na čem jsi 🙂

dudunidu
4. kvě 2009

Kualik: jak jsi ty mořské plody připravovala a jaké konkrétně? Nebylo to něco těžkého v oleji? Nebo nějaká potfůrka, na kterou nejsi zvyklá? Já miluju krevetky, garnely, kraby a podobnou havěť - užrala bych se jich!😀 A sépie jsou taky mňam...

dudunidu
4. kvě 2009

Matava:a kdy je tvůj 34DC?
Blondy: vrať se už!! 🙂)
Tak holky, promiňte, že jsem vás takhle zahltila, nemám možnost se za váma totiý vrátit dřív jak zítra odpoledne... 😠 Tak zatím papa a hezky pište, a't mám zítra co číst 🙂

eliska_v
4. kvě 2009

Ahoj holky 😎

Tak MS zatím nikde, ale testík je taky negativní ☹ Sice mi chvilinku příjde, že tam vidím slaboulinkatou čárečku, ale fakt nevím...Asi zase nic! Tak snad příště

dudunidu
4. kvě 2009

ahpjky eli, ty sis ho dělala večer znovu? Ta čárka na začátku bývá skoro neznatelná, zkus to vyfotit a dej to do albíčka, ať ti řekneme, jestli tam něco je nebo ne, ju? 😅

eliska_v
4. kvě 2009

Dudu: Já vím, že neni na fotce by to nebylo vidět... 😢

Snad příště 😉

eliska_v
4. kvě 2009

Víte holky, že jsem tak trochu ještě doufala, že by se to mohlo povést, ale když vidíme pořád ty negativní testy, tak z toho mám akorát tepku 😒
MS nikde a test negativní, fakt je to na dvě věci... ☹ ☹

dudunidu
4. kvě 2009

Eli já tě chápu, já si ty testíky dělala taky. Dokonce ještě dnes ráno (14DPO). Ponořila jsem testík do moči, odstavila, natočila budík na 3 minuty a šla do sprchy. Ve sprše koukám, co to vidim, že by mi tekla krev z nosu? a ona to mrcha, tak jsem ani nemusela koukat na výsledek toho testu 😒 Na 2. stranu jsem ráda, že už přišla, zítra začínám s Clostíkem, tento cyklus už bude pravidelný a s jistotou zralého vajíčka! 🙂

eliska_v
4. kvě 2009

dudu: Jenomže já mám pocit, že by mrcha měla už dorazit, ale když si myslím, že mě bolí břicho přesně na MS, tak najednou přestane 😠 😠

Dělala jsem si ho včera a dneska a zezačátku mi přišlo, že tam něco možná je, ale čím víc na to koukám, tak zjoštuju, že tam nic neni...Jenom, můj sen a představa a největší přání 😎

dudunidu
4. kvě 2009

Eli: já myslím, že ten testík se musí odečíst hned, jak to píšou. Možná, že ta čárka pak může zmizet nebo se naopak objevit třeba vlivem půspbení vzduchu, no nejsem chemik. 😅 Ale v návodech té větši¨nou bývá napsané - neodečítejte výsledek po době XY minut. Prostě já testíky okamžitě po odečtení výsledku hážu do koše. Ovu i těhu testíky. Pokud tam ten výsledek není, není co řešit. Jeastli máš ještě 1, udělej si ráno další. A jakou má citlivost?

eliska_v
4. kvě 2009

Dudu: tak to nevím jakou mají citlivost?! 😒
Počkám až do MS testík už dělat nebudu

kuratkol
4. kvě 2009

ahojky 🙂

dudu: Jak se máme ? Máš dovču v práci ?

eliska_v
4. kvě 2009

blondy: Kde Tě máme?????? ☹ ☹

kuratkol
4. kvě 2009

eli: Blondy se ozve, až bude zase zpět. Testy mají běžně citlivost 25 mIu, např. mamatest. Ty nejcitlivější mají 10, ale někdy se stává, že se objeví dvě čárky, když těhotná nejsi.

matava
4. kvě 2009

ahoj holky, teda kuratkol kualik, vy jste cisla..asi vcera byly nejake skvrny na mesici..tak snad je vam obema lepe! lenerko, tak to zni nadejne, tak ted se budu tesit na obdobi kolem trinacteho nejen kvuli blizici se vyplate ale i kvuli tvemu testovani 😀
eli, chapu tvuj pocit.. ☹ muzik me nahlodal at si rano udelam test...byl prekvapeny, ze jsem se rano probouzela az pozde a neochotne, ja jinak i o svatcich vstavam jak na potvoru driv nez budik a jsem hrozne akcni, ale ted jsem furt prepadla.. 😒 no a nic...koukat se na tu belobu..by to pasovalo na nejakou reklamu s pracim praskem...bila je belejsi..grrr...no a jeste jsem trubka v samem nadseni vsude kolem rikala, jak je to uuuuzasna nahoda, ze nam snazeni vyjde do te belgie..tak se furt vsichni ptaji...no nic prijemneho..teda vas samozrejme nepocitam 😀 no ale dnes jsem teprve 32DC, dalsi testik udelam ve stredu, pak v patek, dalsi v nedeli, to uz budu 38DC, tak uvidime co bude driv, jestli MS nebo pozitivni testik 😉 ale dnes dalsi holcina v praci rekla, ze chce pracovat na castecny uvazek a ja uz si tam asi brzo hodim masli, kolik prace tam je.. 😒 no tak vzhuru do cekani, je mile, ze je muzik tak pozitivni a dodava mi nadeji, ze jeste neni duvd si myslet, ze to nevyslo 😉 tak vsem preji hezky vecer a jdem uz jen tri dny do prace 😀

kualalik
4. kvě 2009

Čest ženy,
hlásím dnešní pokrytí 😀 myslím, že jsem asi 15 DC 😅
Jináč jsem se rozhodla, že utrogestan brát nebudu. Mudra mi ho předepsala zase na tři měsíce, ale mám trochu obavy, zda mi nebrzdil ovulku (páč to tak být může).

matava
4. kvě 2009

cauky, tak to uz asi neblinkas, kdyz pokryvas 😉 to ti schvaluji, zkus to bez toho a uvidis jak s ovulkou bez chemikalii 😉

kualalik
4. kvě 2009

matava, mě to šlo spíš spodem než horem 😀 ale dnešek byl stejný.. bylo mi furt zle.. ☹ žádné jídlo jsem nemohla vidět, jen šaj.. a tři kusy sucharů... uplácela jsem v lékárně magistru, aby mi dala bez předpisu Ercefuryl, ale ona potvora nedaláááá 😠 jsem ji vyprávěla moji story s přežráním potvor a ona dostala záchvat smíchu 😀 😀 😀
Mno říkala jsem si, že přinejhorším ten Utroš vezmu až prostě na udržení těhu.. jestli nějaké bude v dohledné době 😀

matava
4. kvě 2009

ercefuryl je na predpis? to jsem netusila, tak priste zkus imodium, to zabira, tedy pise se to tusim tak nejak, jelikoz podobne se jmenuji i cumlaky na krk 😀 ty by ti asi taky moc nepomohly 😀 no zas kdyz jsi nebyla precpana, tak se lip sexovalo, ne? 😀 no nic, ja si jdu hajnout, bez snazeni, jsem straaasne unavena a zitra dlouhy den prede mnou, krasne sny 😉

kuratkol
4. kvě 2009

matava: Tak to znám, já dvěma kámoškám z práce ve slabé chvíli řekla, že se začínáme snažit a od té doby se pořád ptají, tak co ? už ? Lituju, že jsem se vůbec zmínila....
Jinak v práci to mám taky na vývrat, jsem už poslední z týmu, co neodešla na mateřskou nebo není těhotná.... Už jsem poslední.... už radši nabírají kluky....

kualalik: Tak pokrytí 😉 Držím pěstičky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru