• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
leni, no občas se hlen a ovulace shodovat nemusí.... Neboj ona zas přijde. Dudu přišla až nějak kolem 30 DC, ale přišla :wink:
6. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavně to nezakřikněte... :grinning: :grinning: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicenko, občas je to fakt dřina :grinning:
ty už máš prcka, to musí být náročné, uf, já jen chodím do práce a večer sotva udržím oči, div si je nepodepírám párátkama..

no a blondy, je vždycky v těhu ten hleník, jak se popisuje - jako mlíko?

jestli bych ho měla mít, tak ani netestuju, páč nemám žádný.
6. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, no já ti zatím gratulovala k dvěma čárkám, a ty už nezakřiknem :grinning: . Jak to budeš vůbec řešit s prací? :confused:
6. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Zatím vůbec nevím, ale přítel mi řekl, že to zvládneme... :wink:
6. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,mohla bych se k vám vecpat?

Snažíme se o mimčo od března...zatím nic.
Právě dnes čekám MS,jsem 14 dní po Ovulaci a dělala jsem si dnes testík,ale nic......
Měřím si teplotu,ale moc to nevypadá...
http://www.fertilityfriend.com/home/24a241

PS: tak mě je zase trošku smutno :pensive: :pensive: :pensive:
6. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem volala na gyndu a tam mi doktor řekl, že mám počkat do neděle a udělat další test...Prý by zatím stejnak nic neviděl! :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulinka: Určitě pojď mezi nás.... :slight_smile: :wink:
6. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
do neděle, jo?
fíha, tak to bych asi nevydržela.
Budeš i přesto testíkovat v pátek?

Kulinka, od března se snažíte a už měříš teplotku? tak to já jsem úplná snažilka nesnažilka, já se furt spolíhám jen na svoje tělo, že si ty spermouše prostě znásilní a nechá v sobě!
6. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli určitě jsi těhulka já to měla přesně takhle slabě a každým dnesm mi sílila a sílila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mocinky gratuluju a koukej mazat do lékarny pro kyselinu listovou at se ti mimísek hezky zavrtá a opatruj se :slight_smile:
Jéééééééééééééé jáá mááám radost další těhulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandule: Hlavně, aby to bylo všechno v pohodě! :sunglasses:
pavlisa: jj, až do neděle, ale budu testovat v pátek... Akorát přes den když jsem si dělala testík, tak ta čárka tam pomalu nebyla jenom slaboulinkatá to je i silnější ráno a to si říkám, že je slabá... :wink:
Snad mi čárka nezmizí!!! :angry:
6. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky tak děkuju.
Já si přečtu kousek diskuze,abych byla v obraze.

No když já mám ráda,když mám všechno pod kontrolou.Ale zjistila jsem,že mě to měření stresuje,tak se budu asi měřit jen do Ovulace a pak přestanu......
Taky moc přeju Eli,aby čárka jen sílila..

Holky a vy si měříte teplotu?
6. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulinka: Děkuju, taky doufám, že čárka bude jenom sílit!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliško a jak dlouho jste se snažili?
6. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: , můžu se k Vám taky vecpat?
Jdu Vás tak trošku povzbudit, taky jsem byla snažilkou od letošního března a .......v lednu budeme mít miminko!
HCG 837 :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
od letošního března?takže hned na poprvý?
Tak nám napiš nějaké finty a pošly taky těhu bacily...prosím
6. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli určo sílit bude :wink:
Pavli-minulý cyklus sme asi 14dní nic nemohli pač sem špinila atp. :frowning2: tak to doháníme :grinning:
Občas to fakt dělám i z povinnosti ale víceméně ne :wink:
Blondy:jen mě trápí to že když bude ovu zase pozdě nestihne se mimi udržet :frowning2: nebo může??Co myslíš?Já pořád tajně doufám že to teď vyjde ale víš jk to je
Jinak holky moje kamarádka porodila v neděli Amálku :slight_smile: byla vymodlená 2 roky se snažili..
6. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulinka: Teď to byl druhý měsíc... :wink:

jani: Určitě můžeš... :wink:
Můžu se zeptat, kdy si měla znatelné // čárky??!! :wink:
6. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: dvě čárky jsem měla na testíku už den před očekávanou ms, ale podstatně víc věřim krevnímu testu, myslím, že by ti ho měl doktor taky udělat - hradí ho pojišťovna a mně ho doktorka udělala pro jistotu třikrát :wink:
6. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: Můžu se zeptat odkud jsi??
6. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: můžeš, z Kostelce n./Č.l a ty?
6. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: Já teď v Praze!! :wink: Ale gynekologa mám na Kladně, jak jsem bydlela ještě s našima a zatím jsem nesehnala v Praze!! :unamused: Docela mě to mrzí!!
6. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to, že nemůžeš sehnat v tak velkym městě doktora? No to je horší, jak se zubařem :unamused:
6. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani? Poslední dobou jo... :unamused: Je to fakt na prd!! :frowning2:
6. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusim se poptat mezi kamarádkama, jestli o někom nevědí :wink: , třeba něco vymyslíme. Vim, že jedna jezdí na Prahu 10, jestli by to pro Tebe nebylo z ruky?
6. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, já taky nejsem z Prahy a kamarádka mi poradila Gynfem, není to teda blízko centra, ale jsou tam moc příjemní..a vzali mě hned. stránky www.gynfem.cz - teda, není to doufám reklama..jen malá rada :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: no teprve.....ja bych rekla uz 10 DC. Minule pondeli prisla MS... :wink:

kulinka, janinapec: vitejte mezi nas :wink:
6. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak se k vám přidávám. Asi hodinku jsem si četla vaše články a myslím si že to někteří přeháníte. Měřit si pořád jenom teploty. Nejlepší je na to nemyslet a pořád se jenom snažit. Já si teploty neměřím a s manželem se snažíme ob den a myslím si že tímto tempem se určitě trefím do ovulace.

četla jsem hodně článků ohledně těhotenství a nejlepší je opravdu nic nepřehánět a nemyslet na to pořád. Také samozdřejmě záleží na věku.

Doufám že brzy budeme všechny těhulky.....
6. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlisa: A jsi spokojená?? :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli: Dívala jsem se na stránky a vypadá to velice dobře... Myslíš, že berou?? :wink:
6. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek