• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
autor
Ahojky holky hlásím se po menší odlmlce, jsem v práci na 12 tce a už sae těším moc domů.

Nevím co to moje tělo protestuje, v těchhle dnech bych měla mít plodné dny a nic se neděje, BT klesla na 36,3, hlen se nechce změnit na ten pravý a podle ovu testů místo toho aby čím víc sílily se mi už čárka neukazuje vůbec :frowning2: tak teď uvažuju jestli se vůbec vajíčko uvolňuje :frowning2:
4. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
renník, klidně je můžeš mít ovu posunutou a mít kratší luteální fázi, nebuď z toho smutná... Bt v den ovulace klasá a pak roste... Ale bez toho hlenu to nevím, i když ho může být jen tak málo, že si ho nemusíš všimnout, ale není to moc časté.... Tak nebuď smutná a ještě vydrž :wink: Hezky měř teplotku a dělej si testíky.... :slight_smile:
4. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budu si dělat další večer až přijdu z práce tak uvidím jak dopadne, jinak máš pravdu že se nám to tu krásně rozrůstá :slight_smile:
4. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
renník, tak dej vedět, jak to bude vypadat... Teda jestli nebudeš unavená, dvanáctka to je slušná šichta :unamused:
4. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavu vzhůru. Je teprve začátek března.
4. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret1: 16-20 den? podle mích výpočtů mám MS po 28-29 dnech...to znamená že okolo 14-15 dalšího cyklu by měla být ovu? samozřejmě + - :slight_smile:
mě to vychází ted na sobotu a neděli...takže to určitě zkusíme :grinning: už se toho nemůžu dočkat...i když vím že je to asi blbě :frowning2: začínáme první měsíc a už budu při sexu pozbuzovat spermie aby se zavrtali :angry: :grinning: ale nemůžu si pomoct

nevím kdo to ted tady psal že naše babičky nic takového nevěděli a s početím neměly problémy...zcela s jeho názorem souhlasím :slight_smile:

renniku: myslím že to bude i tím že na to furt myslíš ale naprosto tě chápu. :dizzy_face:
4. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: přesně tak :grinning:
4. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
rennca: myslím, že jsem to psala já....

Prostě jednou to vyjít musí, je to jen otázka času.... Každý mimi chce mít maminku ... :slight_smile:
4. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš :grinning:
a tatínka mimi neche? :slight_smile: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatínka chce zas maminka :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rennca, jenomže byla jiná doba, žilo se ve "zdravější" době, nebyla žádná HA a plánování.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jsem volala na výsledky, prý ještě nedorazily a mám to zkusit zítra. Takže pro klid duše tam zavolám :slight_smile:

kuratkol, to je hlavní, že tatínka chce maminka :sunglasses:
4. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc vám držím pěstičky ve snažilkování. Já už to po dvouch letech snažení vzdala, už jen čekám na schválení žádosti o IVF.Přeji vám ať se dočkáte mnohem dřív než já. :grinning:
4. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dablikolik, ahoj, tak hlavně ať zi IVF schválí a potom hlavně vyjde :dizzy_face: . Můžu se zeptat nějaké jasné příčiny nebo nevíte proč to nejde? ....
4. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blondynka: ahoj tak dneska se objevila slabá čárka, už nemám žádné testy tak zítra budu muset navštívit lékárnu :slight_smile: ale zkoušíme to i tak možná se miminkovi k nám bude chtít a přijde :slight_smile: ale jinak máte pravdu fakt na to hodně myslím, chtělo by to dovolenou někde mimo ČR a hlavně relax :grinning: V práci je totiž každodenní stres.Ale dneska mi nabídli práci jinde, tak nad tím uvažuju, neměla bych noční :grinning:
4. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondýnko manžel má theratospermii, ale ne tu nejhorší a já krátkou luterární fázi, problémy s ovulací. Rok jsme se snažili sami a rok jsme v sanusu Hk. Už nechceme čekat.
4. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rennik, tak to by nebylo špatné ne? Já vím že je to těžké na to nemyslet, ale mě se to většinou i docela daří.... Tak bez nočních by to bylo fajn ne? Hlavně kdyby jsi otěhotněla a zas být celé těhu na nemocenské mi nepřijde optimální....
Mně je dneska celý den tak divně, žaludek jak na vodě a jsem hrozně unavená.. Ale vypadá to že u mě ovu přijde hodně brzo :slight_smile:

dablikolik, tak jestli je to takhle, není důvod proč čekat.... Přeju hodně štěstí :pensive:
4. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rennco:já mám dlouhý cyklus 32-38 tak ovulaci mam 16-20 den +-.Držim palečky at vám to vyjde hned :wink: jenom taková babská rada,zkus po sexu udělat svíčku a vydržet tak půl hodky a pak jít třeba hned spát,já to tak zkusila a bylo
Dablikolik:přeju hodně štěstí,člověk se do toho neumí vžít,když mimčo nepřichází.Našim známím vyšlo IVF na poprvé tak at i vám :wink:
4. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret1:tyjoooooooo svíčku?tu už jsem nedělala hodně dlouho :grinning: :grinning:

dablikolik: taky držím palečky at vám to výjde.
4. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco:fakt já to tak udělala.Kdyby jsi si mohla vybrat,co by si chtěla víc holčinu nebo kluka?samozřejmě je hlavní,aby malý bylo stopro zdravý
4. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko:zítra jdeme na zápisy do těch školek tak jsem zvědavá jak to dopadne,ale šance si nedávam
4. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret : se svíčkou jsem už taky začala :grinning: :grinning:
Jinak dneska jsem si vyzvedla na poště balíček, ovu testy, tak příští cyklus začínám testovat.

vítám dablikoliv :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zajímavé už ně nebolí tak břicho, ale unavená jsem stále ( to je ale asi tím počasím)
dneska jsem 23DC a už se nemůžu dočkat až skončí a budu vždy na večer testovat :grinning: :grinning:
V duchu věřím, že ovu testy ani neužiji, ale bojím se toho, že mi bodou na tu delší dobu chybět.
Přeji všem ať se to všem povede dřív, nebo později :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret1:no já to taky zkusím ale určitě to nevydřím půl hodiny :grinning:a taky to budu muset provést až půjde manža do koupelny...hlavně aby mě nenachytal...by si asi ťukal na čelo :grinning: :grinning:

jj hlavně ať je to zdraví ale moje ségra má 3 cácory takže holčička by byla lepší z hlediska vybavičky kterou má teda ségra pořádnou. a taky že s holky by si vyhráli atd
Ale jelikož v naší rodině není skoro žádný kluk tak by každý chtěl abych kluka měla já. a vlastně manža by si to přál taky ale musím říct že mě osobně je to jedno...bude to první tak ať je to coje to...co tam manža vytvoří :grinning:to tam bude :slight_smile:

jen abych neměla dvojčata...moje máma totiž z dvojčat je :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemusíte dělat svíčku, stačí opřít nohy o zeď a pod zadek dát 2 polštáře :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol : no tak to radši udělám taky
:grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, tak já dneska zažívám mord... vaječníky snad před explozí... :sweat_smile: unavená,spala bych,ale to bude tím utroušem...

Nohy nezvedám,dávám asi dvacet polštářů a jednu deku :grinning:
4. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tu nová doufám,že už od pondělka se k vám přidám páč budu také snažilkovat :wink: Jdu pro poslední výsledky zatím jsme měli vše v pohě,ale ještě imunol.Věřím,že vše bude v pořádku a s radostí začnu budu mít v pon.ovulku :sweat_smile:
Měla jsem 2 poraty,ale příčina neznámá už jsem půl roku po revizi tak začnem další pokus,jupí hurá také se těším!
jinak nohy dávam nahoru a 2 polštáře a zed u nás to funguje mám mírně zakloněnou dělohu tak to tam zatím 2 zateklo :grinning:
4. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab123: vítám, doufám, že potřetí to výjde. Jen je škoda, že nevíte, čím to je, abyste tomu mohli předejít. Musí to být strašné čekat mimi a pak o něj přijít... Budu držet pěstičky. :wink:
4. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab, ahoj.. vítám tě v našem klubu... :dizzy_face:

Tak že tfuj tfuj tfuj a "šukat" vostošest :grinning: :grinning: :grinning:

Ukecávala jsem dneska manžela,že musí přijet domů už zítra, neb tady asi pojdu :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky s tima nohama nahoru, většina doktorů tvrdí, že je to zbytečné, asi tak jako prstíčková metoda. :slight_smile: Je to vhodné pouze tehdy, když je děloha otočená obráceně... Hlavní je hned nevstávat a nejít se mýt. Ale zas na druhou stranu jak s říká nic to nestojí, tak proč ne :dizzy_face:

GAB123, určitě se přidej a přeji hodně štěstí :wink:

kualalik, to zvládneš, některé hold utroš šnaší hůře... Zavádíš ho nebo polykáš?
4. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek