Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
7. kvě 2009

No jasnačka, jak jinak 😵

kualalik
7. kvě 2009

Blondy, jak si tu s tebou tak píšu, tak je vedle mě mrtvola 😀 😀 😀

blondynka400
7. kvě 2009

Kualalik, hm to tak máš asi po ptákách 😀 😀 . Já už mám mrtvolku dávno nahoře, dneska byl nějaký znavený....

kualalik
7. kvě 2009

Blondy, no dneska mám každopádně po ptákách 😀 😀 leda,že bych ho vzbudila 😀
Ale nechám si to asi na ráno 😎
Hele zlato,hoď mi do IP tvůj mail.. já ho mám na tom pracovním a tam ted každopádně nechci "lízt" 😀 😝

blondynka400
7. kvě 2009

kualalik, to ho nebuď chudáčka, zítra je taky den....
Hele zlato, jdu spát, už skoro na ty písmenka nevidím.
Máš ho v IP a už se těšim, hlavně na ten detail 😀 😀

Pá a dobrou 😎

kualalik
7. kvě 2009

Blondy, máš ho tam 😎 😀

Pa a dobrou 😎 😀

eliska_v
8. kvě 2009

Ahoj holky.
Včera večer jsem začala krvácet! 😢 Takže z toho nic nebude!! ☹
Jsem z toho špatná, ale co se dá dělat!! Bohužel nic!! ☹

eliska_v
8. kvě 2009

Holky já jsem pořád tak nafouklá jako balón!!
Vždycky když to dostanu, tak mi vždycky to břicho zmizí a teď se tomu nák nechce!!!

blondynka400
8. kvě 2009

eli, jak moc krvácíš? Co testík, zkoušela si ještě? Podle mě by jsi měla zajít do nemocnice na pohotovost, ať na tebe mrknou. Třeba se to bude dát ještě zachárnit 😅

eliska_v
8. kvě 2009

blondy: Krvácím celkem slabě, ale chvilkama je to silnější! Ale je to prostě MS...
Jinak mi vůbec nic neni, ani mě tolik nebolí břicho!!!
Test schválně zkusím zítra a uvidíme...ale moc tomu nedávám!!!

gab123
8. kvě 2009

Ahoj eli já měla v době dostání ms hnědý výtok a pak jsem jednou měla sraženinky to bylo ted při 3těhu.
když jsem byla těhu po 2 tak jsem měla na testu // a za týden jsem začala špinit břicho jen pobolívalo.za 2 dny, se mi to rozjelo v šílené bolesti vaječníku a bolest se přenášela do konečníku měla jsem strach,že je to mimo děložní,ale šlo o spontální potrat.Jestli budeš mírně špinit a pobolívá tě podbřišek vyraž nechci tě strašit,ale muže se to ještě hůř rozjet nebo zánět dělohy!kontrola tě nezabije a hlavně tě uklidní.Neplaš,ale nepodcen nic!

gab123
8. kvě 2009

někdo normálně ms,ale je při tom těhu....
blondy tě taky radí někam zajít 😒

u nás je jinak krásně jdem na moto srazeček už se moc těším,ale bez moto.Na jaře jsme ji prodali kvůli těhu a našetříme na nějakou lepší spíš silnější!Manžovi to je líto,ale zvládne to 😉

eliska_v
8. kvě 2009

Holky jste zlatíčka! Snad bude všechno v pohodě!!

dudunidu
8. kvě 2009

ahoj holčiny, tak vás čtu a přišla jsem vás jen letmo pozdravit Jsme na návštěvě, tak nemůžu sedět na netu... Chtěla jsem být v obraze, co se tady děje... Elisko opravdu si zajdi k mudr, s tím ti na dálku asi nikdo neporadí... Každopádně držíme palečky, aby byly zítra silné // a krvácení přestalo. Ale možná by tě mohlo uklidnit, že jedna segřina kámoška měla MS ještě asi 5 měsíců po otěhotnění, vůbec nevěděla, že je v tom! 🙂 A teď už má zdravého kluka! 😅 Krvácení nemusí znamenat, že něco není v pořádku, tak se zbytečně předem nestresuj, beruško 🙂

Jinak kočky já mám zítra termín podle Jonášovy metody, i když mám teprve den po MS a dle BT určitě ovu nemám. No ale vzhledem k tomu že na miláčka přišlo jaro a neví kdy přestat, tak se nebojím, že bychom náš astrologický termín propásli. Spíš se mi těžce nedaří ho udržet bez "vybití" víc než den, takže se bojím o ostrou munici!!!

dudunidu
8. kvě 2009

Luciasku: autíí je úžasný!!! 😀 Ještě autosedačku a budete drandit i s mimískem! 🙂)

eliska_v
8. kvě 2009

Dudu: Děkuju za rady! 😉 No, uvidíme..je pravda, že břicho mě nebolí jako vždy, ale co..pokud se to nepovedloo teď, tak se to povede příště! Až se u nás miminko bude chtít zahnízdit, tak to udělá!!! 😉 😵

dudunidu
8. kvě 2009

Jasně Eli. Ono je možná lepší nezjiš'tovat jsme-li těhu ještě před MS, možná je fakt lepší počkat pár dnů poté, co se nedostavila a pak teprve testnout... Já jsem někde četla, že 50% oplodněných vajíček se nezahnízdí a odchází s MS, důvody můžou být různé. Ale naše tělo ví, proč to dělá a je lepší mít zdravé miminko. Takže zítra se od doktorky dozvíš, že je všechno v pořádku, nebo to bude v pořádku příště, uvidíš 🙂

eliska_v
9. kvě 2009

Ahoj holky.

Tak dneska ráno na testu nic nebylo! 😢

kuratkol
9. kvě 2009

ahojky, tak to je mi líto....

eliska_v
9. kvě 2009

kuratkol: Doufám, že v blízké době se zadaří, ale tentokrát nebudu dělat vůbec nic! Prostě tomu nechám volný průběh, žádné testování nic! Pokud se to má stát tak se to stane!!

gab123
9. kvě 2009

elí to je mi líto ☹ ☹ ☹
myslela jsem na tebe drž se 😉

kualalik
9. kvě 2009

Dobré ráno...

Eli, to mě mrzí, ale jak říkáš, brzy se určitě zadaří... 😵 Já jsem byla na začátku našeho "snažení" na tom úplně stejně.. když mi test ukázal dvě čárky,tak jsem byla šťastná, ale bohužel to byl vadný těhotenský test Best2, který ukazuje dvě čárky snad komukoliv 😠 holky tady na MK mají s tímto testem taky špatný zkušenosti.. no ale to bylo narozdíl od tvého případu technická závada 😅
A ted to nechávám všechno náhodě, buď a nebo... 😉

kramlinka88
9. kvě 2009

Dobré ranko 😉

blondyka / kualalik: holky co se vyznáte v těch grafech, dneska jsem 13DC a teplota docela klesla, vypadá to, že zítra proběhne OVU???? Já se v tom ještě moc nevyznám....jo a cyklus mívám 28 dní a právě že jsem takové ty jemné předpokládám ovu bolesti cítila snad zatím vždy 14DC..... Můžete juknout na graf?? http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa

kramlinka88
9. kvě 2009

eli: je mi to moc líto, ale život jde dál. Je to kruté, ale příroda asi bohužel ví co dělá.... 😔 Tak přeju hodně sil do dalšího snažení a jak už jsem tu psala holky květen je náš 😉 😀

kualalik
9. kvě 2009

kramli, jestli máš takto všechny cykly (28 dní), tak si myslím, že je ten pravý čas 😉
koukni sem, tady je něco podobnýho (podotýkám,že to není můj graf) 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/473...

Kdo ví, co nám na to řekne ta z nejzkušenějších Blondy.. 😀
Ještě asi vyspáváááá 😀

gab123
9. kvě 2009

kramlinka ano pokles teploty znamená ovulka!!!!!!!!!!!!je nejvhodnější čas si zasexovat po zvýšení teploty už se šance ztrácí tak šup šup!!!!

kramlinka88
9. kvě 2009

kualalik: jj všechny takto mám, se mi to pak asi měsíc po dobrání HA nějak spavilo a teď už to tak mám, akorát jednou byla vyjímka jenom 25 dní, ale ted už pořád 28...koukala jsem na graf, jo ten je podobný 😉 Uvidíme 🙂

gab: no snažilkování jedno proběhlo včera večer, a dneska musím zase počkat až do večera, MP je v práci, ale já si na něj počíhám 😵 😀 Ale je fakt že on se nebrání 😀

lenicenka17
9. kvě 2009

Ahojík holky,vůbec vás nestíhám číst ale já to doženu jen co bude doma PC
Teď jsem fakt zmatená z toho měření teploty...
Navíc dnes od rána mě bolí břicho jsem 27DC (teda asi,přesně začátek MS jsem fakt jen odhadla...) a začla jsem špinit... tak ovulace asi nebyla... ☹ Fakt jsem z toho paf...
ACH JO

blondynka400
9. kvě 2009

Ahoj holky,

leni a měříš ještě nebo už ne? 😕 Ten počítač by to už fakt chtělo 😉

kramli, koukala jsme na to, vzhledem k délce cyklu a bílkovému hlenu, co jsi označila a poklesu teploty to vypadá, že je ovu na dobré cestě, takže se hezky posnažte, a uvidíš co bude dělat teplotka zítra 😉 . Jestli stoupne, tak je možná ovu dnes. Ale je ještě brzy dělat takovéto závěry, teplotka se nahoře musí udržet alepsoň 3 dny...gab, 😉

ahoj mamimo 🙂

eli, tak to mi je líto, asi bylo něco špatně, příroda ví co dělá.... Neboj, příště to vyjde 😵

dudu, tak co dnes Jonáš 😀

eliska_v
9. kvě 2009

Ahoj holky.

Tak dnes krvácím o dost méně... A břicho taky vůbec nebolí! Takovou MS jsem ještě neměla 😀 😝
No uvidíme co z toho vlastně bude 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru