Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
13. kvě 2009

blondy: zatím nic... 😠 bohužel

eliska_v
13. kvě 2009

Ty jo my už máme 240 stránek??!!! tak to je síla!! 😎 😵

blondynka400
13. kvě 2009

eli, no jo, časem budeme muset založit nové téma... ale tohle ještě chvilku vydrží 😉
Ono se něco najde 😉

kramlinka88
13. kvě 2009

nebo se muzete prestehovat do mladatek duben/kveten 😉

eliska_v
13. kvě 2009

kramli: 😵 😵

blondynka400
13. kvě 2009

kramli, no když je někde v diskuzi moc lidiček, je to pak nepřehledné 😉 Takže já jsme pro zachování našich březnovek 😎

kramlinka88
13. kvě 2009

blondy: jo ale mely bysme si dat kryci jmeno cervnovky 😀 😀 😀 Do brezna je daleko 🙂

eliska_v
13. kvě 2009

blondy: Já taky, akorát potom založíme Snažílkování od března II. 😵

blondynka400
13. kvě 2009

eli, jojo 😉

kramli, ale černovky zas nejsme my 😖 😀

eliska_v
13. kvě 2009

Tak já dnes mizím...Zatím pa a kdyžtak se ukážu večer 😵

kramlinka88
13. kvě 2009

blondy: no pokud to tenhle mesic nevyjde tak budeme cervnovky 😉 My budeme zaslouzile breznovky s cerstvyma cervnovkama dohromady 😉 No ale klidne za vama prijdu i do breznovek // 😉 😀

pavlisa
13. kvě 2009

Ahoj holky, takže jedeme optimisticky dál na další měsíc?? 😉

Tak já jsem si řekla, abych se zbytečně nenudila a nedumala jen nad tím, jak a kdy, otěhotnět, že si naplánuju spoustu aktivit, abych si zaměstnala myšlenky.
Vylovila jsem z diáře kontakty na kamarádky, které jsem neviděla už ani nepamatuju a mám z toho strašnou radost. Budu courat po večerech.
Ale důsledně naplánováno tak, abych byla na ovulku doma 😀 😀

Taky se jdu dneska konečně nechat ostříhat, chce to změnu.

Jsem zvědavá, jak dlouho mi to nadšení "něco dělat" vydrží! 😉
no snad minimálně do června...

kramlinka88
13. kvě 2009

pavlisa: to je super jen tak dal 😉

pavlisa
13. kvě 2009

kramlinka,ty to máš teď supr, svatba za chvilku, přípravy v plném proudu, před sebou všechno to krásné...ještě počít ve svatební den a všechno by bylo dokonalé, co?
😉

kramlinka88
13. kvě 2009

pavlisa: no to by teda bylo dokonale 🙂 Akorat ze priroda si to zaridila jinak, takze pokud se do svatby nezadari, tak by mi presne ve svatebni den mela koncit MS, tudiz je to teda nerealne 🙂 😀

pavlisa
13. kvě 2009

no dobře, tak pár dní po svatební noci.... o nějaké manželské noci 🙂

a svatební přípravy zatím ok? všechno podle plánu?

kramlinka88
13. kvě 2009

pavlisa: no ja doufam ze to zvladneme uz pred svatbou 😉 😀
Jinak svatebni pripravy v plnem proudu, zacala jsem chodit na solarko, v PO jsem si koupila zavoj, vcera podvazek, minuly tyden jsem vyrabela jmenovky a zdobila cokoladky, no proste porad se neco deje 🙂 Oznameni snad uz budeme rozdavat behem 14 dnu, uz me to docela znervoznuje, delame si vlastni a MP s tim trosku otalel, no, tak to budeme mit az tak pozde (termin mame 27.6.) 🙂

pavlisa
13. kvě 2009

tak já si naplánovala svatbu na 14.2. a to na vánoce, takže je ti jasné, jaké ty přípravy byly 🙂
ale kupodivu, vše se zvládlo, všechno bylo v klidu a i za ten měsíc a půl co jsme na to měli,to byla svatba, jakou by si asi každá přála.

teď ještě takhle parádně naplánovat to mimčo 😀

pavlisa
13. kvě 2009

tak já se pro dnešek loučím, snad budu mít zítra víc času na pokec.
Jinak - holky - už měřím teplotku 🙂

kuratkol
13. kvě 2009

Holky, já mám pár místnostíí, ve kterých už není žádný pohyb.... můžeme se přesunout tam..... 😉

lenicenka17
13. kvě 2009

Ahojík holky mě se teda stěhovat nikam nechce ☹

kuratkol
13. kvě 2009

Jenže po 300 stránkách budeme muset podle pravidel....

lenicenka17
13. kvě 2009

Tak si založíme tu 2 jako březnovky// ale proč pokračovat někde kde se nato vyprdly....

eliska_v
13. kvě 2009

Taky se mi nechce lézt jinam! To radši založíme II 😉

lenicenka17
13. kvě 2009

eli:jojo též si to myslím 🙂
A jak se jinak máš??

eliska_v
13. kvě 2009

leni: ale jo jde to! Teď jsem byla na nehtech, protože musím trénovat..na svatbu je budu mít totiž taky a ňák jsem si odvykla na ty nehty a připadám si jak děcko, které neumí normálně ani psát 😀 😀 😀

lenicenka17
13. kvě 2009

eli:to věřím,já si je prvně dala asi před rokem a teď uuž ani nevím že je mám chce to fakt jen zvyk.... 😉 🙂

eliska_v
13. kvě 2009

Leni: ale já je měla ještě 3 týdny zpátky, ale pak jsem si je sundala a najednou si připadám jakobych je měla poprvé 😀 😀

lenicenka17
13. kvě 2009

Aha?? 😀 😀 Tak to je sranda.. Já ze začátku měla hlavně problém s drobnýma nebo např.když mi na zem spadla OP musel mi ji podat malej 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru