Jdeme na to
rennik
13. únor 2009

Snažilkování od března 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.
blondynka400
14. kvě 2009
eli, tak uvidíš, jak to dopadne 😉
Každopádně si pamatuju, jak tenkrát na ségru všichni koukali, docela jsem se bavila. Tenkrát mohla být tak v 10 nebo 11 tt....
eliska_v
14. kvě 2009
blondy: jj, uvidíme... 😉
kramlinka88
14. kvě 2009
leni: ta adresa je www.wunschkinder.net a přehledně jak na to je tady: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
blondynka400
14. kvě 2009
kramlinka, už jsem to leničence poslala 😃

eli, jojo, přesně tak.... 😉
eliska_v
14. kvě 2009
Holky co se děje, že sem nikdo nepíše!! ]-( =-)
gab123
14. kvě 2009
Ahoj holky jak se daří mám je fain!zítra mám volno jdu na kosmetiku ostříhat psa a o očkovat a ke kámošce do kouta!koupila jsem jí fešácký věci na čendu!

je tady něco nového? asi vás dnes nedočtu jdu na růžovku 🙂
matava
14. kvě 2009
cau holky, no ja jsem sice taky zavislacka na ruzovce ale od te doby, co jsem zjistila, ze na nova.cz to maj vzdy o den pozdeji, tak na to cucim na netu, nekdy si dam o vikendu po ranu oba dily za sebou, muzik spi, ja si tu neco delam na compu a v pozadi bez reklam mi bezi ordinace, idealni 😃
dnes jsem mluvila se svou sefovou= konecne prijde v pondeli, po trech tydnech ji praci rada predam, no ale byla stastna jak blecha = mela prvni ovulaci v zivote pote co ji vycistili pruchody a odstranili cysty, muzika ma zkontrolovanyho, tak jeste chvilku pockaji a snad se jim to podari, by byla sranda, kdyby se nam to podarilo spolecne, spolecne jsme nastupovaly do firmy a zpetne jsme zjistily ze jsme spolu i statnicovaly 😃
kualalik
14. kvě 2009
čau ženy, jdu vás na skok pozdravit... x-)

Trochu předčasně jsem dneska dostala dárek k výročí svatby od manžela,když jsem přišla před chvílí domů 😃
Nový crossový kolo!!!!!!! Sakryš.. to jsem si vždycky přála, ted jsem měla kolo asi 10 let 😃 😃 😃
Úplně mi to zvedlo moji nahnutou náladu x-)
Plus ta masáž ještě, kterou jsem absolvovala po práci x-)
matava
14. kvě 2009
teeeda, to je den, po praci masaz, nove kolo a vedomi, ze zitra uz je patek.. 😃 teda mit takovyhle kazdy ctvrtek vecer by bylo idealni...tak ti preji kraaasne pocasi at to kolo muzes o vikendu hned poradne projet 😃
kualalik
14. kvě 2009
Jááá jsem sama v úžasu, jak ten den je kráásně zakončen.. 😃
A že začátek byl fááákt psycho,.. viď BLONDY 😃 😃 😃

Byla jsem na lymfatické ruční masáži a byl to luxus, ted mě to čeká ještě každý týden x-) juchůůů, je mi úplně bááájově 😃
blondynka400
14. kvě 2009
gab, holky maminko 😉

matava, tedy t jsi na t přišla brzy 😃 . Já t taklhe nějaku dobu praktikvala, dkuď jsme tu ještě neměli telku. Akrát se na t nedalo moc koukat třeba večer, protože se to sekalo. Ale měli to nějak navyšovat 😉

kualalik, jaká byla masáž? x-) No vidíš, jaké máš doma zlatíčko 😎
No hlavně že jsi na to lépe, já moc ne :-S
kualalik
14. kvě 2009
blondy, musela jsem jít po hodině čůůůrat 😃 a pak mě čekala ještě půl hodina masáže a výbornej čajík a pokec s kamarádkou masérkou 😎 :-p 😃
Hele, ještě žádná odpověď? Tak zkus zahrát trochu na city 😎
blondynka400
14. kvě 2009
kualalik, tak po hodince, to jsi vydržela ještě docela dost 😃
No, kašlu na to, ať si trhne ploutví 😃
eliska_v
14. kvě 2009
Tak co tak čtu, tak se bavíte o masážích..Já jdu v sobotu na 2 hodinovou čokoládovou masáž...Už se strašně mooooc těším!! 😎 😎
blondynka400
14. kvě 2009
eli, čokoládvou? =-) Na té jsme tedy ještě nebyla, ale může to být fajn x-)
eliska_v
14. kvě 2009
Dostala jsem to od našich k narozeninám!! x-) x-)
Už se těším.... 😎
kualalik
14. kvě 2009
blondy, no jak jsem se otáčela na břicho,tak jsem lehla a za chvíli to na mě padlo 😃 ale jak o půl tuny lehčí x-)
No jistěěěěěěěě kakej na něj 😎 :-p
eliska_v
14. kvě 2009
Taky přesně nevím jaké to bude, ale všichni co na tom byli, tak jsou naprosto spokojený..Prý se tim hlavně zlepšuje pleť! Tak jsem na to zvědavá!! x-) x-)
blondynka400
14. kvě 2009
eli, ty jsi měla teď někdy narozeniny? Zpětně tedy vše nejlepší....

kualalik, tak hlavně že jsi to udržela 😃.
No až zas tak na, ale nějak mi to začíná být volný, přeci si nebudu kazit náladu, ne? 😃 😃
eliska_v
14. kvě 2009
blondy: Měla jsem je už v březnu, ale volno měli až na květen víš?? 😃 😃
Ale děkuju x-)
eliska_v
14. kvě 2009
Tak dobrou holky x-)
kualalik
14. kvě 2009
blondy, tssss si piš bejby.... si nenecháme od těch chlapů kejvat naší dobrou náladou 😎

ŽENY, co založit Snažilkování od března 2009 II. ? 😃
eliska_v
14. kvě 2009
Jsem pro!!! 😃 x-) x-)
blondynka400
14. kvě 2009
eli, aha... Dobrou 😉

kualalik, to už jsme tu řešily.... Ještě mámemálo příspěvků, budeme muset chvilku vydržet 😎
kualalik
14. kvě 2009
dobrá dobrá, jsem moc aktivní 😎 :-p

ženy, mějte se, jdu do pelechu 😎 😃
blondynka400
14. kvě 2009
kualalik, dobrou, hezké sny 😎
lenerka
14. kvě 2009
ahoj

tak co nového ženy? 😉
lenerka
14. kvě 2009
mě pomalu končí MS
tak se budeme snažit znovu
snad už konečně s úspěchem 😉

vadí při těhu neštovice????
blondynka400
14. kvě 2009
lenerka, myslím že nic.... 😉
No pokuď vím, tak neštovice jsou hodně špatné a můžou způsobovat geneticé chyby, různé deformace a tak....
Ty jsi je neměla jako malá? =-)
lenerka
14. kvě 2009
no měla
ale prej se docela stává,že jsou i 2x za život
já myslela,že jsou blbý zarděnky????

Začni psát odpověď...

Odešli