Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
16. kvě 2009

Tak mi s největší pravděpodobností začíná MS ☹

kuratkol
16. kvě 2009

Dobré ránko.... teda skoro poledne 🙂
My už máme opráno.... Co nového ? Včera jsem byla zkoušet svatební šatičky .... Už to máme do svatby jen 41 dní 🙂

kuratkol
16. kvě 2009

Jinak dnes máme čárečku na ovu testíku 🙂

eliska_v
16. kvě 2009

kuratkol: Taky se Vám to blíži, vid?? 😵 😵 😵

eliska_v
16. kvě 2009

kuratkol: Tak držím palečky ať se zadaří!!! 😎
Leni: Tak to vyjde příště neboj... 😉

kuratkol
16. kvě 2009

Já už moc nevěřím, že to výjde..... Snažení pořád dokola a stále nic...... Něco v tom musí být, že to nejde...

lenicenka17
16. kvě 2009

Eli:no uvidíme,jen sem malinko doufala že to teď vyjde a budeme mít ledňáčka já jsem totiž taky.Malého máme v červnu tak jak mužík tak sem chctěla s tim druhým slavit narozk zase já...

lenicenka17
16. kvě 2009

eli:a ta masáž byla celého těla??Jé to sis asi fakt užila 🙂

eliska_v
16. kvě 2009

leni: Celého těla a bylo to fakt super!!! 😵 😵 Fakt doporučuju!! 😎
kuratkol: Vždyť se snažíme všechny chvilinku... Dej tomu čas! 😎

dudule
16. kvě 2009

ahojky holky.
Eli: jééé, masážička...
Kuřátko: já být na tvém místě, co bych za to dala. Máš pravidelnou ovulaci, buď happy jak ta blecha! Já nemám ovulaci ani po užívání Clostylu. Jak ráda bych se snažilkovala s váma. Musíš tomu jen dát čas a do roka jsi těhu. 🙂

lenicenka17
16. kvě 2009

eli:já teda na masáže moc nejsem ael co mě oslovila je thajská masáž ale i ta tvá zní lákavě 🙂

lenicenka17
16. kvě 2009

Jinak jsem holky přemýšlela jak to udělám s tou prací a asi půjdu na ty 2 měsíce na pracák a pak se uvidí třeba dodrží slovo a vemou mě zpátky... 😕

eliska_v
16. kvě 2009

leni: Já na masáže taky moc nechodím, ale tohle byla fakt bomba!! 😵 😵
Dudu: Bylo to fakt super...jak jsem krásně vypla!!! 😵 😵

dudule
16. kvě 2009

No já se taky chystám na nějakou masáž, mám flexipas, nemáte nějaký tip, kde dělají v Praze dobré masáže a berou flexipasy? 😕

matava
16. kvě 2009

ahoj holky, teda mam protivnejsi naladu nez pred MS to bude asi tim pocasim a cerstvym zklamanim ze ta belgie nebyla kazdopadne doufam, ze me to prejde co nejdriv jsem protivna hlavne i sama sobe...no nic...bojuji proti tomu tim, ze mam hromadu akci, na bordel doma nehledim...vcera jsem potkala smesku lidi z ruznych rocniku z gymplu, doporucuji na zvedani sebevedomi, kdyz kluci z vyssich rocniku chvali jak vypadate a ze je skoda ze uz jste vdane atd..no jo no, byli to nasi idolove.. 😀 za chvili vyrazime na amer. fotbal, vecer s holkama asi do nocni prahy, zitra dalsi sraziky a je tu pondeli a s nim kadernice, ve stredu masaz.. 😀

matava
16. kvě 2009

lenicenko, treba se ti to nerozjede, drzim palce, dudule= asi si top letu, ale ja myslela ze mas stejne dlouhe cykly jako ja, takze 11DC nic nemohlo byt videt, u me nebylo ani nic 14DC, takze ted planuji se objednat az kolem 20DC, aby mi rekla aktualni stav 😉 na spermio muzika jeste neposlu, zkusim ted ten malinik a pak uvidime, ale ja mam jeste casu dost, jsem si ted rikala, ze pul roku pokud se nepovede tak sasit nebudu, proste mi ted zalezelo na te belgii ale ted klidne budu rada za male bycatko nebo tak 😀

lenicenka17
16. kvě 2009

Matava:ahojík 🙂 Já tu náladu jak popisuješ měla včera a to sem ještě ani netušila co dnes příjde... to mi náladu moc nezvedlo.
Jinak doma je stále klid,né uplně (jakože brble ale tak že babička to naštěstí neví)Tak aspoň něco dobrého 😉
Manža mi slíbil že dnes nebo zítra odlpoledne pojedem nakupovat to vyléčí snad každou ženskou dušičku,ne??? 😀 😀 😀

matava
16. kvě 2009

dudule masazi za flexi je hromada, v centru si mamka nemuze vynachvalit lavove kameny = je to ve slovaci, na to potrebujes hodne flexi ale stoji to za to, ja chodim na haje, je to spis rehabilitacni masaz nez relaxacni ale bohuzel prestal brat flexi jelikoz sodexho jsou pry vydridusi..nojono, ale stejen tam furt budu chodit..flexi stejne utracim hlavne v lekarne a na dovcu 😉

lenicenka17
16. kvě 2009

matava:zatím se to nerozjelo ale bojím,bojím...

kuratkol
16. kvě 2009

dudu: Já mám zkušenosti s tímto studiem: http://www.andelstudio.cz/

matava
16. kvě 2009

tak to mam radost lenicenko 😉 a nakupy je klasika, hlavne kdyz si koupis i neco pro sebe a ne jen pecivo a praci prostredky atd 😀 tak pak musis napsat jaky mas ulovek z nakupu 😉

lenicenka17
16. kvě 2009

matava:No tak momentálně sem vůbec na pečivo nemyslela 😀 😀 😀 Jasné že chci něco na sebe 😉 pak písnu...Záleží kdy pojedem měli sme jen už včera ale manža přišel tak pozdě že to už nemělo cenu tak podle času 🙂

kualalik
16. kvě 2009

Ahoj ženy, jak je při sobotě? 🙂 já odpočívám, vydrhla jsem celou kuchyň,koupelnu a záchody a jsem mrtvá... 😒 ale jedu se projet asi na kole, když se udělalo hezky... 😉

dudule
16. kvě 2009

Matava: no já po vysazení HA jsem to měla nepravidelné, pak se to srovnalo na 29 dní ve 3 po sobě jdoucích cyklecvh, tak jsem myslela, že už je to super ale ten poslední byl právě ten 45-denní 😖 No doufám, že to nebudu mít furt tak dlouhé, ale je pravda, že v posledním jsem asi ovulovala až 32.den, tak mi to vyznačil fertilityfriend... No ale jak mi dali Clostík, tak jsem myslela, že tu ovulku vyvolá dřív, Mudr. chtěla abych přišla na folikulometrii 10.-12. den.... Nevím, může-li to být později....
BLONDY: kde tě máme? Prosím o radu, viz výše 😅

dudule
16. kvě 2009

Jinak je to tak, nejdřív si člověk myslel, že to bude v dubnu, pak v květnu, no nakonec přesně jak říká Matava, uvítáme i letní bejbátka - beránky a býčky 😀 Sive nás připrví o nervy, ale co se dá dělat... 😕

dudule
16. kvě 2009

Lenicenka: tak to je teda blbý, škoda.... no tak si aspoň koupíš něco hezkého na sebe, je fajn, že máš chápavého mužíčka 🙂 😉
Matava: no lávové kameny jsou asi bomba, ale na Slováči to musí člověka asi fakt zrujnovat, co? Kolik to pls stojí a kolik ta masáž na Hájích? Ona rehabka by mi taky neuškodila 🙂

dudule
16. kvě 2009

Kualik, ty jsi snad tryskomyška či co? 😀 Jak tolik věcí zvládáš? No já se tak nějak poflakuju celý den doma, od ničeho k ničemu... Trocha vaření a pečení a svatebních říprav, ale hlavně se chystáme ke známým na návštěvu. Mají 2 lumpy školou povinné, tak možná to zafunguje jako lehká antikoncepce 😉 , abychom nebyli těmi dětmi posedlí 😀

blondynka400
16. kvě 2009

Ahoh holky, jsem zde 😎

dudule, vítám tě u nás 😀 . Hele s tou ovulkou, ne každý na clostík raeguje a prostě si třeba tvoje tělo chce jet podle svého a ne podle chemii. Jak už jsem ti říkala někdey předtím, myslím že lcosítk je svinstvo a je na něj vždycky času dost. Měříš ještě stále BT?
Každopádně bych si být tebou nechala udělat hormonální profil, z toho by pak mělo být jasné, jestli je vše vp ořádku nebo ne...

leni, fakt to vypadá na MS?
😖

eli, takýže čeoko masáž byla fajn? 😎

kulalik, čus ženo. Já jsem dnes taky uklidila celý barák, fůůůj 😝

matava, tak protivná i sama sobě jo? 😀 Neboj, bude hůř 😀

kuratko,l snažíš se dva měsíce... Po téhle době řeci nemůeš říct, že je něco špatně. Přestaň takhle uvažovat a budeš těhu hned. Svatbička už se blíží, co? 😵

Tak snad jsem reagovala na všechno, člověk tu chvilku není a pak nestíhá dočítat 😀

kualalik
16. kvě 2009

dudu, já když chytnu takovou tu chuť, tak jsem schopná jet až na 130% 😀
Ted jsem ještě chystala dar pro kamaráda, večer jdeme k nim na garden party,počasí se zatím drží 😉

rennik
autor
16. kvě 2009

ahooj 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru