Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
20. kvě 2009

Spermiogram asi jo, až to snažení bude delší dobu neúspěšné.... zatím čekáme na výsledek třetího pokusu....

blondynka400
20. kvě 2009

matava, jú. Nová fotečka 🙂

kuratkol, jak pořád nic? Vždyť se snažítě hrozně krátkou dobu 😕

leni, tak to mmáe podobné muže, ten můj po týdnu už je taky nesvůj a podrážděnej 😀

kuratkol
20. kvě 2009

blondy: No jo no.... už bych to ráda někam posunula....

dudule
20. kvě 2009

Ahoj kočky!
Matava: tak to je blbý, s mužíkem, nevíš proč to je? Je třeba hodně vystresovaný a unavený z té nové práce, nebo je to dlouhodobé? Nebavili jste se o tom nikdy? To já znám, můj první kluk byl taky takový, moc velkou potřebu neměl. To jsme byli kdysi sami dva na dovči pod stanem a za celý týden jsme sexovali snad jen jednou, do druhého jsem ho musela lámat a to tam tenkrát nebylo vážně do čeho "píchnout", prostě nuda, člověk by řekl, že bude chtít sexovat ve dne v noci a ono nic 😠
Blondy: no s hleníkem je to divný, přijde mi sticky, přitom po MS byl spíš creamy a pak jsem měla pocit, že watery. 😕 Jsem z toho jelen. No a ovu testík stále negat. Teploty stále dole. Budu ale měřit zodpovědněji, jak jsem totiž byla nemocná, neměla jsem budíka a měřila se po probuzení, ne vždy ve stejnou dobu...
Kuřátko: ještě je čas, počkej až se budete snažit půl roku, pak teprve je čas začít nadávat🙂)

dudule
20. kvě 2009

Holky ještě mám dotaz ohledně Fertilityfriend: v záložce Ovulation Tests jsou tam nějaké 4 druhy, jak se to prosím liší? Když si dělám standartní ovu testy, co s tím, kam se to značí, do toho OPK jako - nebo plus? A slabá čárka se zaznačit nedá??? Viz níže:

OPK: N/A - +
Monitor: N/A Low High Peak
Ferning Test: N/A None Partial Full
OVWatch: N/A NF Fertile Day 1 Fertile Day 2 Fertile Day 3 Fertile Day 4 OV Day 1 OV Day 2 Less Fertile Day 1 Less Fertile Day 2

kuratkol
20. kvě 2009

dudu: Značí se to do OPK jako plus, když máš testovací čárku stejně silnou nebo silnější než kontrolní, v ostatních případech dáváš mínus.

blondynka400
20. kvě 2009

kuratkol, nesmíš být tak horzně netrpělivá.... Jo jinka myslím že se to dá na to nemyslet, já to ťeď zrovna docela praktikuju 😅

dudu, jojo, ovu test je OPK +, slabá čárka se označit nedá, protože to je negativní a můžeš to mít kdykoliv v cyklu a nic to neznamená....
Tak měř poctivě, dělej testíky a ono to přijde 😉

matava
20. kvě 2009

dudule, je to dlouhodoby..bohuzel...proste ma spatne libido, si myslim, jelikoz vlastne nema potrebu ani sam...je to zoufaly..ta belgie ted byla hoodne vyjimecna zadnou jinou dovolenou se sexikem temer kazdy den opravdu nepamatuji a to jsme byli jiz na hodne..
s tim hlenikem...ja jsem 10DC a uz tak dva tri dny mam creamy a miirne citim podbrisek, jenze to taky nic neni, jelikoy, jen pro pripomenuti, jsem ta s dlouhymi cykly..zitra volam na gyndu a doufam, ze si na me najde cas pristi ctvrtek nebo patek, aby se jukla, jestli se tam neco rysuje nebo ne

blondynka400
20. kvě 2009

matava a mluvili jste někdy o tom? 😕 Ale když nemá potřebu tak je ho težké nutit....
Tvé cykly si pamatuju 😀. Budeš dělat ovu testíky?

kuratkol
20. kvě 2009

matava: Mám taky jednu kámošku, která měla přítele a ten sex přímo nemusel a ona zase sex hrozně milovala.... Často si odskakovala k sousedům (myslím, že to tušil), ale jsou spolu dodnes.

blondynka400
20. kvě 2009

kuratkol, to není dobrá rada, když se snaží o mimi. Aby nebyla za kukačku 😀

matava, ale vážně, když jsis ho brala tak jsi to věděla ne?

Já tedy znám spíš ty opačné případy, kdy ženská je nedostačující, anebo tedy sexu je kvantitativně dost, ale kvalita pokulhává. A jak píše kuratkol, většinou to řeší někde bokem.... 😖

matava
20. kvě 2009

blondy mluvili jsme o tom milionkrat...nekdy rika, ze me nechce ale uz nema argument na to, proc tedy aspon ne sam s ruznymi stimuly..to u nas neni tabu a ma na vyber 😉 ...pak nekdy uzna, ze je to kvuli praci, ze nema proste chut kdyz to ma ale v praci v poho, tak zas je unaveny ze sportovani nebo hospody...nekdy zvladnu byt zticha ty tri ctyri tydny, proste delat jakoze nic, ze mi to vuubec nechybi, pak jemne naznacuji, ze uz jako by to neco chtelo, no ale v urcite fazi vybuchnu..to se proste neda..obzvlaste kdyz i vnitrne touzim po miminku uz nejake dva roky tak s touhle kombinaci je to sila..nekdy ma zachvat, ze kdyz vidi ze je opravdu zle, tak napise erotickou sms..ze se na me tesi..ale to mu pak vydrzi jen na ten jeden vecer..a je to jednou za uhersky rok...no sa kuratkol..ve slabe chvilce jsem mu uz rikala, jestli si uvedomuje ze me tlaci do kouta, jak se sexem jako takovym tak i s mimcem...ze jsem mlada a nechci dalsi roky zit tim, ze se budu doprosovat..a zajemci by byli...holky to je nekdy tak moc tezky odolat.. 😖

kuratkol
20. kvě 2009

blondy: Já to nemyslela jako radu, jen jsem si na to teď vzpomněla 🙂 😀

blondynka400
20. kvě 2009

matava, to je těžký někdy odolat i když já si na sexuální život tedy nemůžu stěžovat, takže tě plně chápu....
Já jen nevím co ti poradit, protože prostě ho nepředěláš a stále se doprošovat, to je i ničem. No hold je to o tom, nakolik ho máš ráda a zda ti za to stojí....
A s tím miminkem je to hodně blbá kombinace, protože i když budeš vědět, že je ta správná doba, nemusíš ho zrovna přesvědčit 😖

matava
20. kvě 2009

no na kvalitu sexu si u me nikdo jeste nestezoval..ehm.. 😉 to jen tak okrajove, jakoze bych byla nejaka placka a nebavilo by ho to se mnou...
kdyz jsem si ho brala tak uz ty problemy zacinaly...jsem byla stastna jak blecha za svatebni noc 😉 kdysi kdyz jsme se znali chvilicku tak to bylo furt, to trvalo zhruba pul tri ctvrte roku....nevadili mu lidi ve vedlejsim pokoji atd,..ted mu vadi vse..trosicku pribral a je dost citlivy..podle me je v tomhle horsi nez nejaka zenska, jedna jedina malilinkata slozka v jeho zivote neni dokonala a jeho to rozhodi a radeji se do noci bude divat na sport...ale ma potrebu doteku..kazdou noc usiname v objeti..i po peti letech..tedy pokud se zrovna nehadame samozrejme 😉

kuratkol
20. kvě 2009

matava: A on to mimčo nechce? To by přece pro něj mohla být aspoň krátkodobě motivace ne ? MP si to užívá více než obvykle...

blondynka400
20. kvě 2009

kuratkol, to mi je jasný. Ale někde jsem četla, že až 25% dětí jsou kukačky, aniž by o tom otcové veděli.... to je hrozné číslo 🙄

kuratkol
20. kvě 2009

blondy: Taky jsem něco podobného četla a dokonce to tak je u MP - přímo jeho bratr..... dobrý co.... a přišla jsem na to úplně sama, když jsme brali na gymplu ve 4. ročníku genetiku... MP pak řekl pravdu...jinak by mi to asi nikdy neřekl...

kuratkol
20. kvě 2009

teda myslím ve 4. ročníku, možná ve 3., ale to není podstatné 🙂

matava
20. kvě 2009

presne tak blondy...silena kombinace..a to ani nevim jestli je ma kvalitni, ze...no asi rovnou i doktorku pozadam o tu zadanku...at mam pak aspon motivaci kdyz potvrdi ze je ok 😉 taky jsem o tom hodne premyslela jestli mi to za to stoji..jsem si rikala, ze v duchodu budem idealni..budem mit deti ani jeden ten sex uz, predpokladam, chtit nebudem, budem spolu stale cestovat a chodit za rucicku...az na nejake drobnosti se skvele doplnujem atd..ale tohle je ted fakt smutny...

matava
20. kvě 2009

kuratkol a jak jsi na to prisla? s tim jeho brachou?...

blondynka400
20. kvě 2009

kuratkol, co je to MP?

matava
20. kvě 2009

no on na jednu stranu ma pocit, ze je jeste mlady ale za vidi, ze bracha v jeho veku uz mel dve deti a je spokojeny a taky stale nekde cestuji..jeho bratranec a sestrenice uz taky maji mimca a vsichni jsou z nich nadseni, vztahy jsou bezproblemovy..nekdy me treba vytoci tim, ze se napr bavime o podzimu, nejake plany a on odveti, ze ja uz preci budu davno tehotna a ze nebudu moc pit atd..tak tim me dostava..si mysli ze otehotnim jak panenka marie nebo co.. 😒

blondynka400
20. kvě 2009

matava, a na spermio zajde bez problémů? Mysloím že je to dobrý nápad, já tam manžela taky poslala, i když jsem otěhotněla, ale tak abyhch měla jistotu. A naštěstí je vše ok 😵
S tím důchodem, aby jsi se nedivila, moje babička s dědou se docela činili, a to jim už bylo přes 70, když jsem na to přišla 😀 . Taky jsem si myslela že už jako nic, a ona to nebyla pravda 😀
Tohle si musíš rozmyslet sama, já vím jediné, s chlapem, který stojí v posteli za nic (jak kvantitativně tak kvalitativně) bych já nebyla, ale pro mě je to hodně důležité a každá jsme jiná.... Ale každopádně kvůli jednomu měsíci, kdy se prostě z nějakých důvodů nedaří, bych se tedy nerozváděla 😀

blondynka400
20. kvě 2009

matava, to si myslím všichni chlapi 😀 . Myslí si že přijdou, udělaj se a mimčo bude na světě. Jenže realita je trošku iná.... 😖

kuratkol
20. kvě 2009

matava: Tenkrát jsme se učili, jak se ty znaky párují a jak některé můžou být a nemůžou.... třeba barva očí ... A pak taky MP (můj přítel) měl oslavu kulatých narozenin, sešla se tam celá rodina....všichni byli malí a modroocí, světlé vlasy a jen ten brácha byl vysoký, tmavovlasý, hnědé oči.... možná kdybysme neměli tu genetiku ve škole, tak bych se nad tím ani nezamýšlela..... MP mi to řekl tak nějak pod nátlakem, protože jsem měla tendence se na to na té oslavě zeptat, jak je to zvláštní, že všichni mají modré oči a jsou malí a on je tak odlišný 😀

kuratkol
20. kvě 2009

Samozřejmě táta ví, že třetí syn není jeho, ten syn to ještě neví a to má už přes dvacet..... Jeho skutečný biologický otec už nežije, spáchal sebevraždu, takže ani není důvod mu to říkat a narušovat jeho život....
I když lidi i kamarádi ve vesnici, kam jezdil na prázdniny, mu říkali přezdívkou kukačka....

matava
20. kvě 2009

no prave ze to neni jen jeden mesic a roky..no nic..hlavu vzhuru..nejsme tady snad kvuli snazilkovani? 😀 bych tady takove problemy ani nemela vytahovat, se nekdy bavim nad tim jak tu maji holky problem ty chlapy udrzet obden.. 😉 i kdyz to by me samozrejme taky po case prestalo bavit, to mi je jasne.. 😉
taky jsem si rikala, ze az se nam to jednou povede, tak aspon nebude behem sestinedeli dotirat 🙂
no moje babicka je taky stale aktivni, ma o deset let mladsiho a jeste nedavno mymu braskovi zacala vykladat jak sebeuspokojovani je fajn..ehm 😀 no jo no, kazdy jsme jinej 😀

dudule
20. kvě 2009

Jojo holky, je to těžký.... Já matavě nedokážu poradit nic... Pokud by byla trošku víc "bezstarostná", mohla by si "odskočit" čas od času jinde a manža by jí to snad ani nemohol mít za zlé... Jinak se tím člověk asi utrápí... Na druhou stranu když člověk někoho miluje pro tisíc jiných úžasných vlastností, tak je dost těžký ho opustit kvůli té tisíci první, za kterouz v podstatě nemůže. Prostě sexuání apetit si člověk nenaordinuje, on za to taky nemůže a asi to nedělá naschvál. I když nejlepší by bylo se poradit s nějakým sexuologem, nebo spíš psychologem, třeba je tam nějaký psychický blok. jenže se bojím, že k psychologovi ho nedostaneš, Matavo?

blondynka400
20. kvě 2009

kuratkol, tak zkratku už chápu 😀
S tou genetikou, ono je to trošku složitější, záleží na tom, co je dominantní a co recesivní gen. Modré oči jsou většinou recesivní, ale také být nemusí a naopak.... Takže to co popisuješ je sice "divné", ale z genetického hlediska ne nemožné...
Ale jestli to přiznal, tak pak je to jasné 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru