Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
21. kvě 2009

není
leží doma
ona má dneska doma manžu a hlavně má doma 2,5letou dcerku

ale kdyby něco,tak se asi s kačkou odstěhujeme k nim a budeme ty 2dračice hlídat no

blondynka400
21. kvě 2009

lener, no já si myslím že by ta měla nějaký den zůstat a měli by to sledovat, to fakt není žádná legrace... Sice může ležet a být v klidu, ale stejně... A dceru, tak hold si manžel veme ošetřovačku a bude doma, to sand není takový problém... A nebo pohlídáš ty 😉 A kdy tedy jde na kontrolu?

dudu, to ten našvindlovat nejde, to máš pravdu 😝 😀
Já to s pitím nikdy moc neřešila, akorát jsem se snažila delší dobu nejít, i když se mi třeba chtělo....

dudule
21. kvě 2009

Jo?? Myslíš, že stačí jen delší dobu nejít na malou? Já myslela, že to jde o to nemít mu moč moc naředěnou... Aby byla větší koncentrace toho LH nebo co to je...

lenerka
21. kvě 2009

blondy

já vůbec nevím co bude
dneska si měla volat pro vysledky z krve
ale na ultrazvuku prý má mimčo vody dost 😒
ale na genetu se jim to moc nelíbilo
tak snad bude vše ok

no asi budu muset hlídat nemají nikoho jiného

lenerka
21. kvě 2009

pěkně mě bolí břicho a jsem pěkně rozpapaná 😉

blondynka400
21. kvě 2009

dudu, no u mě to stačí... Ale každá máme hladinu LH malinko jinou... Ano máš pravdu jde o koncentraci, tzn. čím déle nejdeš na záchod, tím je moč koncentrovanější. Ale samozřejmě když hodně piješ, tak to dlouho nevydržíš nejít. Jenže já bych třeba dvě hodiny bez vody nervydržela, zvlášť ne tady... Takže se normýálně napiju, ale nepřeháním to 😉

lener, tak snad bude všechno ok. Dej pak vědět

dudule
21. kvě 2009

Lener, z čeho tě bolí břicho - MS?
Jinak holky, při ovu cítíte jen to píchnutí? Já mám chvílemi během dne takový pocit v podbřišku, jako mívám před MS, ale řekla bych jen tak ze třetiny silný. Prostě to trošinku pobolívá, na obou stranách. Že by ovu? 😕

lenerka
21. kvě 2009

dudu
ne né z MS né
tu už nechci vidět 9měsíců!!!!

lenerka
21. kvě 2009

břicho bolí z nervíků a trošku asi z ovulky měla by snad dofrčet o víkendu 😀

blondynka400
21. kvě 2009

dudu, já si myslím že je to dobrá zpráva... Já to mám pokaždé jiné, ale to co popisuješ by to mohlo být a pak vždycky večer cítím píchnutí, jak se vajíčko vystřelí a potom mě ještě většinou další den bolí břicho, než se vstřebá těkutina z folikulu. Ale většina žen tohle necítí, musíš být citlivější na spodek, jak to říkají doktorři 😀

blondynka400
21. kvě 2009

dudu, já si myslím že je to dobrá zpráva... Já to mám pokaždé jiné, ale to co popisuješ by to mohlo být a pak vždycky večer cítím píchnutí, jak se vajíčko vystřelí a potom mě ještě většinou další den bolí břicho, než se vstřebá těkutina z folikulu. Ale většina žen tohle necítí, musíš být citlivější na spodek, jak to říkají doktoři 😀

lenerka
21. kvě 2009

já mám tedy při ovu strašný bolesti
když jsme se nesnažili musela jsem si dávat i prášky na bolest 😠

dudule
21. kvě 2009

Aha... No i minulý měsíc, když jsem byla kolem toho 32. dne, tak jsem to cítila a myslela jsem si, že přichází MS. A proto se mi už ani nechtělo do sexu🙂 No a zpětně mi fertility vyznačil ovu. Takže je to snad ono... 🙂 To bych měla radost! A i při sexu to dneska trochu bolelo...

blondynka400
21. kvě 2009

dudu, no on je to docela zajímavý. Mně je většinou při ovu tak, že na sex nemám vůbec chuť a přitom by to mělo být naopak 😀
Tak ať to u tebe je a hezky se ti to tam spáruje 😵

dudule
21. kvě 2009

Děkuju 😅 No taky jsem na to myslela, že bych měla mít větší chuť v době ovu a ono je to naopak 😉 Ale co by člověk pro mimi neudělal 🙂 No doufám, že tam ty dvě čárky taky poprvé najdu🙂)

matava
21. kvě 2009

ahoj holky, teda pavliso, ty dnes perlis, bys mela zavitat casteji pro zvednuti nalady 😉 to tricko je hezke a neni drahe, tak jdi do toho..to ja obcas neco kupuji uz delsi dobu..ale jen uuzasne prakticke veci ktere byly zlevnene treba o 70procent, to se proste jendou neztrati a nebudu to pak muset kupovat za draho..teda ale priznavam, ze jsme to nejdriv kupovala jakoze kamoskam s mimcama..no ale tak nejak to zustalo u nas ve skrini..ehm 😀
ja hormony uz taky nechci, citim se ted lip a kvuli sexu jednou za uherak o ochrane ani premyslet nebudu, howgh 😉

kualalik
21. kvě 2009

hlasím 1 DC ... 😔

matava
21. kvě 2009

ahoj kualaliku, tak to me mrzi... 😒 tak vitej v cervnovych snazilkach 😀

matava
21. kvě 2009

unorova miminka jsou taky fajn, rybickyyyyy 😀

lenerka
21. kvě 2009

ahoj holky

tak jsme tu zpět
kačka chudinka spí
ta hořela ☹ ☹ ☹
ani se nechtěla koupat ani mejt zuby

je to blbý,když jsou děti nemocný
ach jo

lenerka
21. kvě 2009

no holky
já jsme si počátala,že když by se ta MS nedostavila
tak bych byla maminkou ještě vodnáře

ale ségra je rybka a je to pohodový člověk
strejda byl taky rybka
hodně lidí co znám a jsou ve znamení ryb-tak jsou pohodáři 😉

lenerka
21. kvě 2009

mě to tky neva,když se to nepovede v květnu
už to neřeším

matava
21. kvě 2009

to jsou jelikoz si plavou jak chtej, takovy snilci... 😉 kluky co znam tak radi flirtujou, bez vyjimky, dost spolecensky..ale je haluz ze manzilkuv bracha ma sveho syna rybicku (ted mu jsou tri a v lednu se narodila sestricka kozorozka, jsou vysazeny na zimni miminka) no a manzilkuv bratranec ma taky syna rybicku a tomu jsou dva roky..no neuveritelny 😀 a kdybych se pridala ted i ja s dalsi rybickou tak by v rodine uz vsichni asi padli 😀

blondynka400
21. kvě 2009

dudule, já mám vždycky větší chuť před ovu, to u mně funguje perfektně 😉

kualalik ☹

lenerka, rybičky jsou nejlepší, 😵 já jsem toho jasným příkaladem 😀

matava
21. kvě 2009

jak pises ze kacka horela..jsem si vzpomnela jak me jako maly davali studena prosteradla...doted se mi to zive vybavuje...ale co se mi nevybavuje je historka, ze jsem mamce v tech hroznych horeckach rekla, ze je zmije...ale odpoustila mi..to jsem mela asi slovicko z mrazika 😀
tak snad kacce bude brzo lip a bude si moc uzivat hezkeho pocasi.. 😉

blondynka400
21. kvě 2009

matava, myslíš že rybičky jsou snílci? 😕 😀

kualalik
21. kvě 2009

Holky, tak jako samozřejmě, že mě to mrzí, ale tak nějak jsem si to myslela 😉 únorový lidičky jsou super, např.můj muž 😀

blondynka400
21. kvě 2009

kualalik, ale rybičky jsou z větší části březnový a ty jsou lepší 😀 . Ale všechny vodní znamení jsou fajn... I když já si myslim, že je jedno, jaký je kdo znamení.... 😎

kualalik
21. kvě 2009

blondy,jak říkáš... 😀

Smekám před mým mužem a jelikož má zítra svátek, tak bych mu ráda koupila něco, čím bych mu udělala radost 🙂 i když vím, že on je nenáročnej... ale chci mu poděkovat za to, že to se mnou ještě vydržel 😀 já ho prostě miluju 😀 😅 ......... tak že zítra jdeme do Ambiente 😵 pořádně se nažráááát 😀 😀 😀

lenerka
21. kvě 2009

ségra je na konci unora
strejda byl taky na konci února
a začátek března je taky ok 😉

já chci taky zimní mimčo
kačka je také
a druhý snad bude též 😉

ale je to jedno
hlavně,aby to mimčo bylo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru