• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
tedy ženský mě dneska šíleně bolí břicho
tak snad už je tady ta ovulka
manžel mě sejří šel na pivní festival do letnan a malá ještě nespí :frowning2:
22. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
v letnanech je pivni festival? ten muj zas pred chvili prijel z te sluzebky..."louceni" bylo takove jak jsem tu psala, mezitim dve neutral sms a ted prijel neco zamumlal dal pusu na privitanou, juknul na maily a ted sedi u sportu..sakra...
22. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka:díky ale nepřišlo mi podstatné nechávat j tam ,raděj bych tam měla nějaké těhu test s 2 čárkami,ne?? :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze lener, jsem s tebou..uprimne receno tu ted mit jeste dite, ktere by vnimalo me pocity a snazila bych se nejak pretvarovat, tak to by mi taky moc nepridalo... :unamused:
22. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava:tak co tak zkusit před ním nějakou tu převlékací fintu?? :wink:
22. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka :a co žemalá ještě nespí?
22. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerko a tesik na ovu sis delala? treba bude ovu az zitra, kdy manzel neprijde zmozen z festaku...
22. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenko, jsem vonava, vysprchovana, v zupanku, ktery se mi rozevira no a vanu jsem ani jeste nestacila uklidit pote co jsem "shazovala hrivu" :grinning: , a on to videl, jelikoz si na vanu daval plavky, takze vi i to, co, tedy neni :wink: , pod zupanem..ehm :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se ho jemne zeptala jestli si mysli, ze jestli neumi udelat po prijezdu neco lepsiho nez koukat na sport..tak pry ze jo ale kouka dal, teda jo, provedl akci = prepnul z jednoho sportovniho na druhy.. :frowning2:
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava:tak to ho vážně nechápu...... :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava:tak po něm skoč a normálka ho znásilni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenze ja treba cekala, ze se po te dlouhe ceste pujde vyprchovat a pak bych to zkusila, ale on si jen vybalil a sedl k telce...
a..nejak jsem doufala, ze mi treba neco priveze, treba klobasu :wink: ale nic :cry: ..
22. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava:aha,tak to je fakt dřevák!!!! :angry: :angry: :angry:
22. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda je.. :frowning2: je smutny poslouchat nejaky sportovni utkani z vedlejsiho pokoje...
no ale jinak..nechces jeste na chvilku hodit tvuj outfit do albicka, ja jsem ji jeste nevidela :wink:
22. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava :pro tebe vše :slight_smile: momentík ju :wink:
22. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš to tam :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty jsi kocka! kazdopadne uz chapu blondy co psala o tech 5kilo za usima :grinning:
to tricko je super s tim pasem, uz davno jsem vyrostla z let, kdy bylo super mit odhalene ledviny..ted cucim jen po delsim trickach nebo si pod kratsi davam tilko :wink: obzvlaste v tom nasem openspace s klimackou sedet cely den s odhalenyma ledvinama je fakto zdravi.. :unamused:
22. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava, prostě mu to politicky vysvětli :angry: Přeci jsi zajímavější než sport, ne? :dizzy_face:

lener, co ta tvoje švagrová? :confused:
22. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pořád nevím zda to byl dobrý kup každopádně něco sem koupit musela a byla sem omezena časově tak sem brala první sslušný úlovek...
Tak snad v tom netrhnu ostudu :confused:
22. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, myslím že ne :wink:. Sluší ti to. Nějaký hezký botičky a kabelku a je to :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostudu netrhnes a kdyz te bude stvat dylka, tak slupnes jednu mentosku, vezmes nuzky a usmiknes to :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ta délka mě štve ale ty cípy se mi tam líbí tak leda přešít,ale na to sem fakt líná jak veš :unamused:
Jo botky mám též nové už v tu neděli jak sme jeli nakupovat je teda jsou jen na platformě,podpadky nejsou moc vhodné tam kde jedem je dědina celá rozkopaná furt něco opravují a podpadky bych zničila a navíc každý krok jedno ehm ehm slovo
22. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď sem tu odahalila v čem půjdu tak su zvědavá kolik si to tu čte lidí ,kolik mě bude identifikovat dle oděvu :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava:tak co ?pořád vede sport? :angry:
22. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted byl mensi vykyv od sportu, zeptal se me mezi dverma jestli ten zbytek spaget je volny..a zas zmizel..
22. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni myslis ze nekdo z tveho okruhu znamych na tuhle diskuzi taky chodi?
22. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to právě nevím!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

matava: Tak to by mě dost naštval ten můj, kdyby přijel ze služebky a téměř si mě nevšímal..... :unamused:
asi bych mu ty špagety nedala...... :angry: :angry: :angry:
a nejenom ty špagety :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek