• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
blondy: Tak uvidím.... Zkusit se má všechno a stejnak jsem doma, tak si můžu zacvičit... Takže se mrknu asi na net... :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, 23 jo? To je ještě mláďátko :grinning:
No já jestli to tentokrát vyjde, tak budu mít mimi tak v podstatě rok od svatby :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: To je hezký... Rok po svatbě mít miminko, to je fakt moooc hezké!! Jsem zvědavá, kdy se zadaří nám...
26. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brali se loni 7.6. jojo 23 :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: To je mooc hezký... Takže se jim to krásně sešlo viď??!! Pomalu rok po svatbě a teď ještě mimísek...no nádhera!!! :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, na netu nic pořádného nenajdeš, tedy ne přesný návod, jak se mají ty cviky provádět... Můžu ti doporuičt jednu skvělou knížku, jsou tam jak cviky, tak zkušenosti, povídání o paní Mojžíšové, fakt pěkná knížka a stojí necelé dvě stovky.....
No máš ještě čas, tak se povede, ne?
:wink:
26. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: já vím, že se jednou zadaří... Buď teď a nebo za rok, ale člověk by si to přál, když už se tak rozhodl... :dizzy_face:
Tak mi písni prosím název knížky... Ju?! A co ten jeřáb?? To jsou teda kapky?? :confused: v lékárně je normálně seženu??
26. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela jí momentálně závidím.. :slight_smile: Ale taky se dočkám.... musím věřit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, to máš pravdu :sunglasses:

Tak knížka se jmenuje Metoda Ludmily Mojžíšové (Olga Struská, Jarmila Novotná), koupila jsem jí v Praze v -Metropoli v tom knihkupectví a stále 189 Kč (ještě je na ní cedulka :grinning: ). Doporučila mi jí přímo kamarádka, je totiž fyzioterapeutka....

K tomu jeřábu, jé to bylinná tinktura = kapky, v normální lékarné to moc nemají, chce to buď na netu a nebo v zelené lékárně (v Praze třeba roh Řeznické a Školské), stojí asi 60 kč za lahvičku. akorát už jsem to tady s někým řešila, jestli je vše "v pořádku" nevím jestli bych do toho zytečně zasahovala....
26. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:Já si právě taky myslím, že ty kapky řešit nebudu... Všechno mám v pořádku, tak hold budeme čekat!! Po té knížce se podívám!! :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy na me tak myslite jo??? :slight_smile:
No tak bohuzel nic z toho nebude, MS se nakonec tak nejak zahadne dostavila, teplota se od vcera drzi 36.7 ale uz je to nize nez minuly tyden....takze vyrazim koupit Mojzisovku, a snad uz se v cervnu ten mimis uhnizdi....nastavajici manza z toho byl lehce zdrcen az me prekvapil, no tak jsem mu rekla ze to tenhle mesic nesmi flakat a musi se vic snazit, tak se obavam aby me neusexoval k smrti :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, fak je zajímavá i na normální čtení....
Správně děláš, na nějaké tyhel věci je času dost. Já ho brala, protože ten cyklius ideální nebyl a o nějaké přesnosti jsem si mohla jen nechat zdát, navíc jsem měla nižší sliznici, ale na tu snad pomohl kontryhel. A jinak jsme ještě pila maliník na kvaltiní hleník :wink:
26. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramli, hm, tak to jsi možná trošku zavařila :grinning:
Je to ta první :wink:
Hm, tak to m je líto, já už myslela...... :unamused:
26. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevíme co se jí má narodit,jména mají Filip,Adéla a sranda je že Filip má dnes svátek :slight_smile: Já se jí smála aby to nebyl kluk a neměl v jeden den i svátek i narozky a ono třeba fakt :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: no jo nejlepsi nebo nejhorsi ??? :grinning: :grinning: na tom je ze on neresi plodne neplodne dny, takze to budu mit takhle cely mesic, tak mi rekni jak je mozne aby tohle nevyslo :grinning: :grinning: :grinning:
Me to bylo taky trosku lito, tak nejak tajne jsem doufala, ale rozumove jsem vedela ze z toho nic nebude....pokud se asle nezadari ani v cervenci, tak v srpnu skaknu k Mudre aby se na me koukla jestli je vse ok....tak uvidime :slight_smile:
Kazdopadne tobe drzim pesti at to ve ctvrtek vse dobre dopadne, at je mimi tam kde ma byt a at dobre prospiva. A prezij co nejlepe tu cestu. A kazdopadne moc ti to preju at to vse dobre dopadne, budes na me v cervnu poctive plivat tehu bacily rozumis !! :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: moji tete se ted narodil synovec v sobotu. A maji moc hezke jmeno: Matyas, to chci dat taky, tak jeste ze to neni prima rodina a muzu :wink:
26. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky já s těmi jmény nevim. Pro holčičku to nebude problém ale pro kluka, mně se nic nelíbí.... :confounded:

kramli, neboj, napskám jich na tebe tolik, že se určitě nějaký uchytí
:dizzy_face:

lenim, to jo chudáček. Mít v jedno dni svátek a narozeniny :grinning:
26. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:s tím pliváním ani mě neštři :grinning: :grinning:
a jaké máš na holčičku??
26. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jasně až se vrátím, tak vás poprskám všechyn, ju? :wink:
Anička nebo Natálka
26. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud se budeš vracet? :confused:
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: sefka je ted tehotna a dava jmeno Zacharias, mela jeste Oliver a Bartolomej......me se moc libi prave Matyas, Matej, Michal, Jakub, Antonin, Vojtech, Matous, Simon, Tadeas a Stepan :wink: To je vyber co :grinning:
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramli:to teda je :grinning: a co holky ty mít nebudeš????? :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: jej tak obe jmena pro holciciku se mi moc libi :wink: a pak jeste Emma a Anezka :wink:
26. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, dneska jedu do čech :sunglasses:

kramli, hm, to výběr je, ale ani jedno se mi moc nelíbí.. :confounded: Možná tak Jakub :wink:
26. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ema to se mi taky líbí... :slight_smile:
leni: no tezko rict, zalezi co se povede, ale jsem pripravena na obe varianty, ale je mozne ze do te dobe jeste prehodnotim :grinning:
blondy:a na jak dlouho? Jdeš k mudr.???
26. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: tak pak nejake smrncle trochu cizinou jako Mathias, Max, me se libi i Albert - Bertik....no je jich spousta, chce to projit kalendar :wink:
26. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, na týden. Jojo jdu :wink:

kramli, no já už jsem koukala, ale fakt ne. Já jsem hold asi horzně vybíravá... Mám radši typická česká jména... A hlavně když už se mi náhodou trošku něco líbí, tak to nejde k přijmení :confounded:
No takže to musí být holka, takže už teď mi je jasné že je to kluk :grinning:
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek