Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
26. kvě 2009

Kramili ahojky já se mám báječně doma!!! konečně si užívám těhotenství na plný úvazek.

ve čtvrtek mám jít na kontrolu tak se těším až zase mimi uvidím, snad bude všechno v pořádku. Škoda že mi ještě neřekne co to bude ale jednou se dočkám. Snad i odběry budou v pořádku. Akorát na co teď trpím jsou migrény, ráno mi bylo děsně, bolelo to šíleně, nakonec jsem z těch bolestí hlavy zvracela a až pak se mi ulevilo. Ale jinak je mi moc dobře. Akorát teď stresuju ze svatby, ještě 11 dní a bude ze mě paní. 🙂

terecka
26. kvě 2009

Ahoj renniku, jak se vede? Už jsi doma nebo ještě chodíš do práce? 🙂

rennik
autor
26. kvě 2009

Ahoj terec už jsem doma 😀

terecka
26. kvě 2009

No, rennik, byla jsi rychlejší 😀 Je dobře, že už jsi doma. Ze svatby nestresuj, bude to nádherný den a určitě si ho plně užiješ!
Teda, koukala jsem na fotečku vašeho mimíska a koukám, že je hezky vidět, ne jako ten náš neposeda 😵

kuratkol
26. kvě 2009

kualalik: Tak to se uvidíš v Praze asi s Blondy, když je zrovna v Čechách....

kualalik
26. kvě 2009

kuratkol, ráda bych se s ní viděla, ale asi budu mooooc pracovně vytížená ☹ uvidíme... 😉

rennik
autor
26. kvě 2009

terec : ta fotka je z 10tt jsem zvědavá jak bude vypadat teď. Můj doktor má dobrý UZV má i 3D tak bych si ho později chtěla nechat udělat. Ale jak říkám nejvíc se těším na to až mi řekne co to je. 🙂

matava
26. kvě 2009

kualalik, ja taky budu hlasit az vecer, v praci to mam zablokovany, bohuzel 😒 a kam jedes pracovne? ja totiz na gyndu jdu kolem poledniho na namesti republiky 😀
teda renniku, s migrenama nestras...klepu na zuby, min mesic jsem nemela nejakou extra horsi a doufam, ze se mi to behem tehu vyhne..

lenerka
26. kvě 2009

ahoj renčo

tak to je super,že už jsi doma
máš pravdu doma je klídek a pohoda,já když šla na rizikáč,tak jsem nejdříve protestovala ,ale pak jsem byla paní Dr.vděčná
Kačka byla pohodový klidný miminko a to přeju i vám 😉

matava
26. kvě 2009

a joo vlastne i blondy tu bude, ze by nas osobne nakazila tehu bacilem?!.... 😀

rennik
autor
26. kvě 2009

matav neboj těhu bacil se tady v březnovkách šíří vzduchem jedna radost takže není možné aby jste se všechny nenakazily 😀

lener ahojky doufám že budeme mít pohodové mimi já jsem docela kliďas, tak snad bude po mě. 😀

jo a matav nestraším tě možná tě to mine.Ale pro mě byl ten dnešek fakt šílený. Ale už je dobře.

dudule
26. kvě 2009

ahojky kočky, přišla jsem se s váma na týden rozloučit, od zítřka jsem bez PC a ve velkém předsvatebním shonu 😉 Tak mi držte palečky s počasím a já Vám se snažilkováním🙂 Promiňte, už musím makat, nestíhááááááám a těším se papa příští úterý! 😀

kualalik
26. kvě 2009

matava, já budu mít čas na oběd až kolem asi 13h. Jedu na Chodov... 😉 když tak mi písni do IP tel na tebe, já ti když tak písnu či zavolám 😉

lenerka
26. kvě 2009

dudule

hodně štěstíčka se svatbou
snad vám vyjde počásko

rennik
autor
26. kvě 2009

dudu moc držím palečky aby ti všechno dopadlo jak si představuješ, aby vyšlo i počasí atd...... no prostě všechno. Mě to čeká příští týden takže vím jak se cítíš, ale neboj dobře to dopadne!!! pak napišjaké to bylo Jo?

já se pro dnešek taky loučím jdu spát tak papa a pisnu asi v pátek jak jsme dopadli u doktora 😀

mějte se 🙂

matava
26. kvě 2009

dudle, tak te tu za tyden rady uvidime uz jako pani 😀 budem na vas myslet s pocasim ale budem chtit za to odmenu= svatebni fotku v albicku 😀 tak paa

matava
26. kvě 2009

rennik a trpela jsi na to i pred tim?...

lenerka
26. kvě 2009

rennik ty máš taky svatbu????
tak to už jste snad 4nevěsty??? 😀

matava
26. kvě 2009

lenerko, jsem si taky uz rikala, ze blondy mela do tabulky mimojine napsat i termin svatby, abychom se v tom my ostatni taky orientovaly 😀
dudule, kuratkol, rennik, kramlinka?

terecka
26. kvě 2009

dudu, taky přeju pohodovou svatbu bez stresů 🙂
Ostatním budoucím paním samozřejmě taky, akorát už v tom mám trošku chaoz, kdo kdy... 😝
Příští týden rennik, pak ještě někdy kuratkol, že jo? a ta čtvrtá mi chybí... teda eli, že jo?! tak že bych se dopočítala?! 😀

terecka
26. kvě 2009

kramlinka taky? to už jsme na pěti 🤐 😵

lenerka
26. kvě 2009

no jo holky samá mladá paní tady bude
já už to má za sebou
budeme slavit 3roky 😉

matava
26. kvě 2009

kramlii, jak je to s tebou 😒 ? no neee ze bych nemohla zapatrat ve strankach..omlouvam se jestli jsem se sekla 😖 😀 a mas pravdu s eli 😉 treba nas napadne jeste nekdo 😀

kualalik
26. kvě 2009

ženy, NEVĚSTY, já vám přeju hlavně počásko.. my jsme měli krásně, jen v poledne spadlo asi deset kapek deště.. pro štěstí 😉 pak jsme měli oslavu pod širým nebem, na pronajatém pozemku 😀 😀 😀 bylo nác tam totiž až cca 120 lidí 😀 😀 😀 tak to zvládněte s klidnou hlavou (je to těžké,já vím,zhubla jsem při těch starostech 5kg) 😀 😀 😵

lenerka
26. kvě 2009

ježíš 120lidí
tak to my měli cca do 30 a pohoda
počásko krásný sluníčko bez deště
ráno trošku chladno a odpoledne už to pražilo
červen byl suoer

já si zhubnout nemohla dovolit
už jsme byla těhu 😀

matava
26. kvě 2009

myto v cervenci budem mit dva roky za sebou, pocasi bylo i prijemne i kdyz pak trosku sprchlo zrovna kdyz jsme meli cast oslav na lodi ale to nevadilo, stejne jsme vsichni byli rozhicovani a priopili... 😀

lenerka
26. kvě 2009

tedy holky mě honí mlsná
pro co já si půjdu do tý ledničky??? 😝

matava
26. kvě 2009

lener, pro salek maliniku 😀 to te pak chut na cokoliv jineho rychle prejde 😀

terecka
26. kvě 2009

matava, my taky slavíme v červenci dva roky 😀
počasí bylo úžasné, ještě den předem zamračeno a v den D nádherně slunečno a vedro, možná až moc, ale nestěžovala jsem si 😎
Jinak my měli svatbu dvojitou (s bráchou) a lidí asi 60

lenerka
26. kvě 2009

tak mám v sobě rajčata ledový salát rohlík a furt mám hlad
jdu si pro sušenky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru