Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
4. čer 2009

ahoj holky, ja jsem byla taky prekvapena, ze mi to nechce napsat... 😒 takze kdo ma tipy na jinou doktorku v praze, tak sem s tim 😀 dekujiiiiii jinak my se pred chvili vratili z nakupu a tadaaa, pritahli jsme si domu obrazky vytvorene z nasich fotek, tak ted uz to jen pribit na stenu...tak za par mesicu vam napisu, ze uz visi 😀
taky nas ceka vecerni uklid= klasika pred navstevou a to jeste s velkym N...prijede tchyna..jde s nami do divadla a pak tu bude spat..jenze blby je, ze s ni hodinu pojedu domu sama (muzik ma welcome party v nove firme) a v so rano tu v byte zustane doma jelikoz oba dva mame hned od rana program a preci jen je blby ji v 8 vyhazovat..jen ten pocit, ze tu zase vse prosmejdi 😒 snad bude aspon hezky a tepleji
i kvuli blizicim se svatbam 😉

blondynka400
4. čer 2009

matava, no já musím nejdřív zjistit jestli ta moje bere, jestli ano, tak bych mohla doporučit. Občas je zrychalená, ale jinak je fajn, nedělá problémy a myslím, že se i vyzná 😉
Tak si to s tychní hezky užij, taky jí nerada nechávám samotnou, pak máme přerovnané snad úplně všechno 😀

matava
4. čer 2009

presne tak, clovek preci jen pozna kdyz se mu nekdo hrabe ve vecech..
zrychlena mi nevadi, taky jsem takova..nemam rada zbytecne reci, takove ty omacky..to by mi vyhovovalo..tak budu rada kdyz se zeptas 😉

blondynka400
4. čer 2009

matava, to moje tchýně se ještě k tomu klidně přizná 😀 . Alle když mi uklidí celý barák, tak to mi zas na druhou stranu vůbec neva 😀
Určitě se zeptám, jen se občas déle čeká, i když jsi objednaná, ale dá se to přežít.... Jo a je to na Praze 10 😉

matava
4. čer 2009

no uuuzasny, to mam za rohem 😉 a tchyne neuklizi...ta jen sni na co prijde a vali se..ale jednou na hlidani se bude hodit 😀

blondynka400
4. čer 2009

matava, tak to já mám lepší, ta moje uklízení úplně miluje a uklízí fakt dobře. Fakt nejleší je na takovoutu zašlou schovanou špínu co mě nebaví uklízet 😀 . Ne ale vážně, ona je fajn, má svoje chyby jako každý, ale vycházíme spolu od začátku výborně 😉
Tak já dám příští týden vědět ju? Stejně tam musím zavolat, tak se zeptám
😉

pavlisa
4. čer 2009

ahoj holky, tak teď jste mě dost pobavily, moje tchýně je kapitola sama pro sebe 🙂

blondynka400
4. čer 2009

pavlisa, co tady taklhe večer? Tak povídej, pobav nás 😎
A jak jsi na tom? Můžu si chystat růžovou barvičku? 😵

kuratkol
4. čer 2009

ahojky 🙂

pavlisa
4. čer 2009

já jsem u rodičů, oni nejsou tak nemoderní jak já, takže mají doma internet 😀 😀 😀
jo, růžovou barvičku..co já vím..

musím říct, že mě teda šíleně bolí břicho, jinak trochu svědí bradavky a je mi trošku blivno, ale jinak ok, řekla bych, že mám míň příznaků před ms než každý měsíc, tak si fakt myslím, že je to Mojžíšovou a kontryhelem.

blondy: určitě tě zajímá výtok ...koho by napadlo, že tě někdy bude zajímat výtok cizí ženské, co? 😀 😀
takže jo, je tam, takový creamy, ale málo, žádná sláva. Teplotka 37,3.

a o tchýni řeknu samozřejmě jen to, že je zlatá - jak jinak 😉

lenerka
4. čer 2009

eli

užij si svatbu
neboj ani jedna z nás to nedostaneme!!!!

blondynka400
4. čer 2009

pavlisa a ta teplotka brzy ráno ještě než vstaneš? 😀

lener, co ty, jak jsi na tom?

Už si chystám růžovou 😵 😀

kuratkol
4. čer 2009

Já už chci být taky růžová....

blondynka400
4. čer 2009

kuratkol, čau nevěsto, jak se máš? 😎
Neboj, brzy budeš 😉

kuratkol
4. čer 2009

Blondy: Celkem to jde....zítra zase víkend.... ke svatbě musím ještě pár věcí dotáhnout a nějak ne a ne s tím pohnout.... Brzy.... už teď je pozdě 🙂 4.pokus.... Jak spadlo to letadlo, tak mám obavy....taky nás čeká let přes Atlantic.... běhá mi z toho mráz po zádech.... nechápu, že není možný ty lidi z těch letadel nějak zachránit.... padáky nebo tak něco....

blondynka400
4. čer 2009

kuratkol, neboj, já létám každý mesíc minimálně jednou a žádný strach nemám... V autech lidi umírají pořád, takhle spadne letadlo jednou za čas.... Ikdyž tohle je docela záhada 😕
Tak ať všechno dobře dopadne a máš pohádkouvou svatbu 😎

kuratkol
4. čer 2009

blondy: Já už letěla mnohokrát..... let přes Atlantic není moc příjemný, je to jiný, moc velký letadlo a příšerně dlouhá cesta..... Docela se toho děsím..... Minule, když jsem letěla do USA, tak jsem se před odletem loučila, jako bych se už neměla vrátit...
Doufám, že to dobře dopadne ta svatbička....všichni říkají, jak je to dojemné v tom okamžiku....no uvidíme 🙂

lenerka
4. čer 2009

Blondy

chystat můžeš 🙂 pak když tak budeš mazat no
uvidíme po neděli budu chytřejší
ale dneska mě zas bylo špatně a zas jsem si s kačkou šla přes hodinu odpočinou
já ten spánek miluju 😀

lenerka
4. čer 2009

no s tím letadlem to je vážně divný
ale jak píše Blondy v autěch lidi umírají častěji

blondynka400
4. čer 2009

kuratkol, no nevím, já se nalétala hodně po celém světe a naopak ty větší letadla mi přijdou lepší.... Jinka mi to přijde úplně stejné. Jen to chce pak bussines třídu, jinak když to letí víc než 3 hodiny je to nesnesitelné, nemám si kam dát nohy....

lener, letadlo je v podstatě nejbezpečnější dopravní prostředek, není se čeho bát... Dobrá tak já ještě počkám, abych to nezakřikla 😎

lenerka
4. čer 2009

já se tedy ještě moc za život nenalítala
jen 4x
a zatím zážitky dobrý
jen snad naše letadlo mělo zpozdění,že zabloudilo či co
to jsme měla strah,protože jsme v Tunisku na letišti zůstat nechtěla
a mám vždycky strach,že přijdu o zavazadlo

lenerka
4. čer 2009

no já bych dala moje změny v tabulce,až po vyšetření Dr.
a hlavně si počkám na Elču
určitě budeme těhu stejně

blondynka400
4. čer 2009

lener, no jestli jste letěli s nějakou tuniskou leteckou společností, to se ani nedivim 😀
Já jsem nikdy žádný vážnější problém nezaznamenala, a to jsem fakt létala i několikrát měsíčně (dost i pracovně)
Kupodivu o zavazadlo jsem nikdy nepřišla, až je mi to divné... 😀

Uvidíme, kolik vás přibude 😵

kuratkol
4. čer 2009

Blondy: Přesně..... Si vzpomínám jaká to byla hrůza to vydržet ten let...ani se to nedalo.... taky už jsem nevěděla, kam dát nohy....zima mi byla....

kuratkol
4. čer 2009

Já letěla už víc jak 20 x a nikdy jsem o zavazadlo nepřišla.....
Už chci být taky těhotná... jsem teď nějak ve stádiu, že se mi to nemůže nikdy stát.... testy vždy čisté jak papír.....

blondynka400
4. čer 2009

kuratkol, ty sis neřekla o deku? Oni to s tou klimatizací dost často přeháněj, na delší lety jsem si vždycky brala teplé ponožky 😀
Lidi to řeší, že si vemou prášky na spaní a celé to prospí, ale to mě přijde hrozný... 😀

lenerka
4. čer 2009

ježíš holky já bych asi delší let nepřežila
bolí mě nohy i záda
odmítám jet i do CHorvatska autem!

lenerka
4. čer 2009

blondy

ne né
jely jsme s kámoškou s českou cestovkou
ale jídlo v letadle mě moc chutná

kuratkol
4. čer 2009

blondy: Deku a polštář dostal každý.....ale byla dost tenká... Možná ty prášky jsou dobrý na to, že když letadlo spadne, tak o tom nevíš.... Ale zas s práškama příjdeš o to pití a jídlo....

kuratkol
4. čer 2009

lenerka: tak záleží, čím letíš..... Kdo lítá často, tak už ví, která letecká společnost má v letadle dobré jídlo....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru