Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
12. čer 2009

lenerka: třeba budeš mít holčičku :o)

luciasek001
12. čer 2009

Třeba to rok 2010 zlomí a budou dál samé holky 😵
Dala jsem do alba naší novou fotečku Pídalky 🙂

eliska_v
12. čer 2009

luci: To je nádhera... 😵 😵 Teď jsem uronila slzu... :o)

Já chci už taky!!! 😵

luciasek001
12. čer 2009

eli, nebreč, taky budeš brzo těhulinka, věřim tomu a moc vám držim palečky. Jak dlouho to zkoušíte?

lenerka
12. čer 2009

luci pěkná fotečka 😉

lenerka
12. čer 2009

tedy to počasí se zbláznilo
my dneska ani nebyly venku
jednou svítí sluníčko a pak bouřka jako hrom

eliska_v
12. čer 2009

Luci: Od konce února!! :o)
Já vím, že to ještě neni dlouho, ale byla bych ráda,kdyby se už zadařilo... 😵 😵 Ráda bych nosila pod srdíčkem naše malé štěstíčko... 😵 😵

eliska_v
12. čer 2009

lenerka: Tady je to úplně stejné...To bude asi tím, že bydlíme v Praze!! 😀 😀

lenerka
12. čer 2009

to jo
ale kámoška bydlí v Odolený Vodě a je to tam stejný 😀

eliska_v
12. čer 2009

Tak to jo... :o)
Lener: Drž mi palečky na neděli... 😵 😵

blondynka400
12. čer 2009

eli neboj, dokčáš se.....

No holky uvidíme, co nakonec všechny budeme mít 😀

eliska_v
12. čer 2009

blondy: Ono se to, ale všem říká už co čekáte.... Sama to moc dobře víš!!

lenerka
12. čer 2009

eli

neboj budu držet palce
my všechny tady 😉

třeba prostě na tebe ty těhu testy nefungují 😀

eliska_v
12. čer 2009

lener: Já už se ničemu nedivím!!! 😉
Já si o sobě začínám myslet, že jsem originál!!! 😀 😀

lenerka
12. čer 2009

to jsi 😉

lenerka
12. čer 2009

holky loučím se
jdu ještě dožehlit dobalit a pak frčíme
kačka chrupe,takže pohoda klídek

tak pá v neděli večer cca po 22h

eliska_v
12. čer 2009

Tak pááá a já jdu taky balit a frčíme na chalupku!! Buď napíšu večír nebo až v neděli... 😎
Tak mi držte palečky!!! 😵
Pa ženy 😀

gab123
12. čer 2009

ELÍ neboj taky se dočkáš já čekala 2 roky tobě to samozdřejmně nepřeju,ale kdo si počká ten si dočká!nechtěj to za každou cenu pak to fakt nepůjde!
blondy to je dobře že už nešpiníš šetři se!

blondynka400
12. čer 2009

eli, jo já vím... Ale já to ani nikdy předtím nehrotila 😉
Hezký víkend a budu se těšit na 2 čárky
😉

gab, jojo snažím se, i když to necvičení snáším hodně špatně... 😖

novalyrata
12. čer 2009

Dobré odpoledne holky.
Asi si mě nebudete pamatovat, mám na téhle diskuzi asi tak dva 😀 příspěvky pod nickem lyrata. Delší dobu jsem byla mimo ČR a i když bych s Vámi moc ráda debatila, nemám na to bohužel vůbec čas. Snad se nezlobíte, že vám sem takhle lezu. Každopádně gratuluju těhulkám a přeju moc trpělivosti snažilkám. Vidím, že se vám diskuze pěkně rozjela a tak bych chtěla poprosit o názor. Patřím stále mezi snažilky, i když dnes 8.den po očekávané MS bez MS. Nicméně na testu pouze jedna čárka 😒 .Bříško pobolívá už týden, jakoby měla MS každou chvíli přijít. Tak nevím. Cykly jsem měla po vysazení HA dlouhé, 39 až 43 dní. Dnes mám jít na důležitou oslavu a bojím se, že kdybych náhodou byla těhu a dala si třeba pivko, neudělám dobře
☹ .Co myslíte vy?
Děkuju

luciasek001
12. čer 2009

Užijte si krásný víkend snad nebude tak hnusně jako do ted. A v neděli se budu eli těšit na 2 čárky 🙂
novalyta, koukám, že to máš podobný s eli. Taky jí měla přijít MS, ale zatim nikde a na testíku taky nic. Já myslim, že pár piv ti zatim neuškodí. Každopádně kdyby se i dál nic nedělo asi bych si došla na gyndu aby ti řekli čím to je. A ovulka proběhla?

novalyrata
12. čer 2009

Ahojky, s ovu bohužel nevím ☹ . Teploty neměřím ani netestuju. Snažíme se teprv od března, tak to zatím nijak nehrotíme a necháváme to náhodě.

blondynka400
12. čer 2009

novalyrata, jestli na testu nic nemáš, klidně se napij, i kdyby se těhu byla, embryjko ještě není napojené na tvůj krevné oběh, takže alkohol neva.... Jinak si mohla mít buď posunutou ovu a nebo anovulační cyklus 😉

lenicenka17
12. čer 2009

hlasujte prosim na www.hamanektv.cz soutezni videa pro dominikova presnidavka za hvezdcku pet dekuji je to kamardky syn

kuratkol
12. čer 2009

Ahojky 🙂 Zítra mě čeká čárečka na ovulačním testíku a pravděpodobně v neděli ovu.... 4. pokus.... už chci být taky těhotná....
Blondy: Kdy budeš aktualizovat tabulku ?

matava
13. čer 2009

ahoj holky, tak mam za sebou narocny tyden a momentalne si uzivam chvilku klidu, navsteva odesla pred hodkou, muzik dospava...ale snad brzo vyrazime ven kdyz je venku tak krasne, uklid opet pocka 😀
jinak ja jsem vcera ve 33DC dostala MS..dost me to sokovalo, nevim, jestli to je tim, ze pravidelne beru listovku nebo ze jsem pred tim dva tydny pila malinik..ale proste tohle je snad zatim nejkratsi co kdy u me bylo a HLAVNE se tim snad i vysvetluje to, ze v 18DC u me nic nevidela = ovu tedy asi probehla driv skoro jak u klasicky dlouhych cyklu 😉
takze kuratkol, dudule..jeste jsem tu mezi snazilkami zustala ja...
Lenerko, moc gratuluji..ale takhle nas napinat 😉 Eli, snad budem brzo gratulovat i tobe a kdyz ne, tak se proste budem spolecne snazit dal... 😉
Gab, renniku..jak popisujete ty svoje muzsky, kdyz slyseli, ze to bude kluk...uplne jsem mela taky slzicky, jelikoz si dokazu predstavit toho sveho jak by hned planoval nakup kopacek atd 😀
tak hezky slunickovy den vsem

blondynka400
13. čer 2009

kuratkol, v pondělí, změn už mám více, já to teď nějak nezvládala, se omlouvám 😅

matava, omlouvám se že, jsem ještě neposala tem mail, fakt jsme byla teď trošku out, pošlu příští týden, ju?
Jinak k těm cyklům, když jsi měla 33 Dc, ovu by měla být tak někdy kol 19 DC, ale je možné, že tvoje ttělo funguje trošku jinak a ovu můžeš mít úplně jindy než klasicky..... 😖

dudule
13. čer 2009

Ahojky kočky konikovky! 🙂 Vidím, že v tomhle krásném počasí se tady dneska nikomu nehctělo🙂) My taky byli venku, ve Velkých Popovicích, byly tam pivní slavnosti. Sluníčko parádně svítilo, až nás spálilo, protože jsme si lebedili v trávě a opalovali se a u toho nám hrál MIG21. 😀 Prostě idylka 😀
Jinak já piju kontryhel a beru listovku a Clostyl, v pondělí jdu na gyndu opět. Budu 10DC. Doufám, že tam to vajco už bude a jestli neeee, tak už se asi picnu ale doopravdy. Chci už konečně tu blbou ovulaci! Poprvé od března, mrcha jedna, ať dorazí!!!

Blondy: v pondělí jdu do lékárny, mám si taky koupit maliník??? A začít ho brát v 10DC? A kdy se vlastně bere, jen do ovu nebo furt? 😕

Dobrou noc holčiny, pa zitra, i když jestli bude tak hezky jako dnes tak nevím nevím 😀

kuratkol
14. čer 2009

Eli tak co test ?????

eliska_v
14. čer 2009

Ahojky holky.
Tak dnes jsem testík nedělala a dělat zatím nebudu... V pondělí zavolám doktorovi, že mám už týden spoždění, ale že se mi test ukázal negativní. Takže uvidím zítra co mi řekne!! 🙂
Jinak jsem se bavila s kamarádkou a sama mi říkala, že jde o to, kdy jsme řesně počali, že je klidně možné se mo to ukáže až 14 dní po spoždění MS!! A nebo mám hormonální změny... 😀 😀 To je taky možné!! Ale zatím to neřeším!!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru