Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
16. čer 2009

lenicenka, ahoj holka, tak jak? 😕

matava, tak to jo 😀 . No doufám, že se nějak rozumně domluvítě, hlavně ať ti udělá hormonální porfil... ale ona je na hormony fakt dobrá, to zmáknete 😎

lenicenka17
16. čer 2009

blondy:nevím,zvláštně.... ráno teplota 37,1 zato na wc krev ale spíš nějaká sraženinka a jinak nic... tak to bylo dnes no uvidím zítra........ 😖 😖

blondynka400
16. čer 2009

kuratkol, ale stejně to pak musíš zaplatit u pokladny. Je jedno kdo na tebe blbě kouká, jestli lékarnice nebo prodavačka 😀

blondynka400
16. čer 2009

leni, hm, no fakt jsi tedy záhada 😀

lenicenka17
16. čer 2009

ale já nechci být záhada........... 😢 😢 😢

kuratkol
16. čer 2009

blondy: Ale nemusím vyslovovat, co chci....

Jinak to otěhotnění je nemožný..... už tomu ani nějak nevěřím....

blondynka400
16. čer 2009

leni, neboj, to já jsem taky... Nebreč, on se zadaří...

kuratkol, no nevím, tady stačí taky jen tak vzít a přijde mi to tedy horší než v to v čechách říct v lékaárně, tam jsem s tím nikdy problém neměla,m tady všichni čumí...
Vždyť se snažíš chvilku, tak proč nemožný 😉 . Jak ti jde vůbec hubnutí?

lenicenka17
16. čer 2009

možná mi ani tak nevadí že se nepodařilo jak to vše kolem toho....

blondynka400
16. čer 2009

leni, no jo no, ono to není moc příjemné.... Tak si to tak neber, vždyť přeci o nic nejde, ne? Ber to tak, že se tělo po HA musí vzpamatovat 😉

kuratkol
16. čer 2009

blondy: Na hubnutí jsem se vy.... Snažím se večer nejíst.... ale je fakt, že jsem přibrala zas něco zpátky.... Ale necítím se dobře.... předtím to bylo lepší...navíc zas bývám unavená...předtím jsem zas nemohla spávat, nebyla jsem vůbec unavená....tak nevím, co je lepší....

lenicenka17
16. čer 2009

no jo,co už...........

blondynka400
16. čer 2009

kuratkol, nechci být teď nějak protivná, neber to špatně fakt to nemyslím zle, ale nemyslíš si že nějaké to kilčo navíc není pro otěhu úplně ideální? Proč jsi se na to hubnutí vykašlala? Zvlášť když jsi se cítila lépe?

leni, jojo 😅

lenicenka17
16. čer 2009

no nic jdu na ordinaci,zatím pááá
dnes nemám vůbec jaksi šťávu 😒

kuratkol
16. čer 2009

blondy: protože je to celoživotní boj s větrnými mlýny....

blondynka400
16. čer 2009

leni, páá 😎

kuratkol, já vím, že to není jednoduché... ale zas na druhou stranu co je jednoduché... 😔

kuratkol
16. čer 2009

Blondy: nejhorší je ta únava...jsem pořád unavená...v práci, doma....spánek mi nestačí, ať spím, kolik chci hodin.... je pravda, že jsem teď poslední měsíc snížila trošku dávkování na štítnou o víkendu na polovinu, aby mi tak nebouchalo srdce (mám tachykardii).... to sice pomohlo...ale ta únava je taky možná od té štítné.....
vím, že si dávkování nemůžu sama upravovat, ale to srdce mi fakt vadilo....... jenže když jsi unavená, tak se ti nechce jít ani z práce domů, ne tak někam cvičit apod.... už ta svatba je dost vysilující....

matava
16. čer 2009

kuratkol, a co takhle zkusit nejakou tu cajhamlovou a spol nebo jak se jmenuji...nemyslim jit do TV, ale objednat se k nekomu sikovnemu, kdo to vezme komplexne i s tim tvym srdickem, stitnou zlazou atd a udela ti dietu presne na miru, abys nebyla unavena, to je pak absolutne o nicem a vse se od toho odviji...si to prej k narozeninam 😉 nebo na hajich je jedna uzasna bylinkarka, mamka na ni neda dopustit, tzv. spravuje ji od hlavy az k pate...

kuratkol
16. čer 2009

matava: Já chodím s váhou k doktorce zadara, takže to není potřeba, to je.... ale prostě se ty léky všechny nějak vzájemně ovlivňují a to se nezmění....

blondynka400
16. čer 2009

kuratkol, hm to věřím, no měla by jsi zkusit s tím něco udělat... Štítná žláza je potvora, ovlivňuje hrozně moc věcí.... Svatba není vysilující, to je pohoda, klidně bych si to zopákla 😎

matava, jo ono to není špatné vzít komlexně... Jinak bych řekla že Ing, Havlíček je lepší a dá se k něm,u objednat normálně. Tnámá k němu chodí a zhubal za rok 30 kg, předtím držela snad všechny disety i pod dohledem doktorů a nic ale on jí pomoct dokázal....

matava
16. čer 2009

no vidis kuratkol, zkus zmenit doktorku, v praze mas moznosti spousta a nez se tim trapit cely zivot...a aspon se tim ted i zamestnas a budes myslet na neco jineho nez mimco a pak tadaaaa 😉
tak dobrou noc holky, jak ted lita ten tlak ci co, chodim spat v deset a rano v sedm stejne nejsem schopna vstat a to jsem znama jako ranni ptace..no bejvavalo, starnem vsechny 😀

blondynka400
16. čer 2009

kuratkol, já bych řekla že to vidíš zbytečně skepticky.... Neznám scie přesně tvojí diagnozu, ale zvldli to lidi s těžkými zdravotními komplikacemi, tak proč ne ty....

matava, to ano 😀 . Dobrou 😉

lenerka
16. čer 2009

tak koukám už 300 stránek
můžeme slavit 😀

lenerka
16. čer 2009

Blondy jak se cítíš?
a co mimčo je vše v pořádku?
dlouho jsem tu nebyla nefungoval mě koník 😨

lenerka
16. čer 2009

a co ta naše Eli?
jak to s ní vypadá?nemám o ní žádné zprávy
snad to dopadlo dobře a mimčo bude

blondynka400
16. čer 2009

lenerka, on nefungoval celkově....
no zatím je vše v pořádku, sice mi je teď už nějaký den víc blivno, ale jinak vše ok... Co ty, jak se cítíš?

O eli nic nevím, vůbec se neozvala..... 😕

eliska_v
16. čer 2009

Ahojky holčiny.
My jsme byli dnes zařizovat po svatební věci, takže dost frmol 😠 😉
Jinak test jsem nedělala, ale zítra ráno udělám, ale vím, že tam nic nebude!! 😉 ale to je jedno!! Teď chci hlavně vědět, že jsem zdravá...
Jinak zítra jdu ve 12 hod na pohovor, tak držte palečky 😵

blondynka400
16. čer 2009

eli, akorát jsme na tebe mysleli....
A k tomu doktorovi jdeš kdy? 😕

Tak to určitě palečky držet budu. A to je zas něco jiného než minule jak jsi mi psala a nebo druhé kolo? 😅

gab123
16. čer 2009

eli budu na tebe myslet!držim všech dvacet!

blondynka400
16. čer 2009

gab, jak se máš těhulko? Koukala jsem že ještě nemáš naqpsané jméno pro chlapečka... Nevíš nebo nechceš prozradit? 😕

eliska_v
16. čer 2009

blondy: Doktor mi řekl nakonec, pokud to nedostanu do konce týdne, tak mám dorazit v pondělí, ale jinak jsem objednnaná na 30.6. zatím na ultrazvuk...Doktor mi řekl, že zatím nemám dělat ukvapené závěry... Zatím mi vlastně nic neni a to má pravdu!! 😀 😀
gab: Děkuju!! Ale myslím, že tam nic nebude!! Teda jenom jedna / 😀 😀
blondy: druhé kolo právě... 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru