• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
to si piš, že si to užijeme :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:

tak přeji hezkou podívanou, .... :grinning: :dizzy_face:

ukážu se tu příští týden. .. papapa
16. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem dnes v 5 hod rána začala krvácet, takhle špatně mi v životě nebylo :frowning2: Je mi na zvracení a bolí mě šíleně břicho!! :cry:
A to zrovna dneska, když mám ten pohovor!! :frowning2:

Je mi doopravdy špatně!!! :frowning2:
17. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
čekat jsem nevydržela a dnes jsem zaběhla k doktorovi, jelikož mám 12 dní zpoždění. Ale dokturek na UZ vubec nic neviděl :unamused:. Takže mi sestřička píchla vyvolavačku a mám se do 3 týdnů zastavit, ať už to dostanu nebo ne. A to jsem si říkala, jak je to nadějný....
17. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kualalik, dudule, užijte si to holky

novalyrata, hm, vyjde to příště neboj :wink:

eli, hlavnš zvládni ten pohovor, ju? :dizzy_face:
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju pěkné středeční dopoledne, jak se všechny máte? Mě už je konečně dobře. V pátek jdu na kontrolu k normální doktorce tak snad mě uschopní. A co je tu nového? :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucisek, to je fajn, že už ti je dobře holka... Myslím, že nového ani celkem nic, akorát Eli to dostala....
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, ted jsem to všechno dočetla. :wink: Eli, je mi to líto, ale jak jsi sama psala, že to necháte v klidu a ono se mimi určitě za nějaký čas objeví. Jo a moc držim palečky na pohovor!!
Kuciš, tady všichni někam jezdí, taky bych někam aspon na týden odjela. A co ty blondy jak se cítíš? U mě se asi začínají projevovat chutě, splácnu na co přijdu a furt mám hlad. Už i to bříško začíná být vidět. :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, no já jsem docela v pohodě, po prá dnesch mi je i dobře... Já moc chutě nemám, ale hlad pořád mám to ano, ale moc toho najednou nesním, je to takový divný stav :grinning: A dneska jsem se vážila a zas mám o něco méně....
A bříško je mi vidět večer, ono trošku i ráno, hold už to není takové to ploché nic :grinning:
17. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, to já jim poměrně taky méně než předtím. A vybírám si na co mám chut. Tak to u mě se rýsuje břuch celý den :slight_smile: Už to nejde moc schovávat, ale taky proč.
17. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, tak to já ho ještě schovám, spíš to vypadá jako špíček než těhu bříško....
Je to zajímavé, místo toho aby člověk jedl za dva, tak jí míň :grinning:
17. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, jo jo přesně. Ono by se správně ani za 2 jíst nemělo, to mají furt babičky tuhle logiku. Ale vyvracej jim to. Když byly tak naučený. Nehodlám přibrat 20Kg. Ono to asi ani nepůjde jak to tak vidim :grinning: Ale jsem ráda, že už mi neni tak špatně po ránu, začíná se to zklidnovat.
17. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciasek, neboj, ono od II. trimestru je to jiné... Začně ti lehce klesat hladina HCG a chuť se navrátí :grinning: . No mělo by se jíst o nějakých 10% víc, ne za dva :grinning:
17. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak mě se zdá že špinění ustává,tak nevím co to bylo a co bude následovat :confused: dnes jsem 31DC MS čekám 36DC takže dnes jsem 9DPO
17. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, takže ztáhada pokračuje? :grinning: to jsem docola zvědavá, jak to s tebou dopadne... :sunglasses:
17. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy:já ještě víc.... :confounded:
17. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, a co jinak, už lepší nálada?
17. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oproti včera každopádně,to sem byla protivná i sama sobě :grinning: :grinning:
Zajímavé ,ale je že mě už břicho ani nebolí prostě nic...
To špinění je fakt slaboučké,ale bojím se že to těhu nebude.....
Ach jo ať už je pondělí... :angry: :angry: :angry:
17. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, neboj, dočkáš se... Mě prsa v podstaě nebolí celé těhu, jen na začátku to byla občas taková prudká bodavá bolest, teď vůbec nic...
Akorát se mi tedy zvětšili, jsou pevnější, bradavky tmavší a na dotky citlivější. A na jedné mi vyskočila ošklivě žíla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bradavky mám na dotyk citlkivější ale to je asi tak vše.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, na hledání příznaků je fakt ještě brzy.... :sunglasses:
17. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,to je mi jasné...
beztak to dostanu a abych to měla složitější tak až v pondělí odpoledne a to abych mohla opět koukat jen na tu jednu tlustici.... :angry:
17. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ne, takovou smůlu mít nebudeš :grinning: . Trošku optimismu :sunglasses:
17. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš že ne?? :slight_smile:
Tak já ti budu věřit ju :wink:
Jdu si dát s mužíkem čajíček za chvíli se vrátím...
17. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, veř mi holka.... Toli smůly mít najednou nemůžeš....
To já jsem tady dnes chudinka samotná, slaměná vdova :cry:
17. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink:

lenicenka: tak to jsme na tom stejně, já jsem taky 9DPO, ikdyž mám kratší cykly :slight_smile: A MS čekám v pondělí....ale mě chodí hned ráno, takže já budu mít snad jasno :grinning:
Koukám že u tebe proběhlo taky nějaké špinění....no to jsem zvědavá jk to s náma dopadne :wink:
17. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blondy, nesmutni...muzik zas cestuje?
ja se vratila z masaze a taky se ptal kam jedu na dovcu, tak mi az bylo blbe rict ze nikam...ze muzik je ve zkusebce atd a ze pry az tak v lednu..no ale azase snad aspon neco nasetrime a pojedem nekam do dalav..nebo by se mi libil i vanocni new york nebo tak :grinning:
17. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kramli, koukala jsem na tvůj grafík a teplota zas šla divně dolů... :confounded:

Takže pondělí bude jasné pro vás obě jo? :sunglasses:

matava, já nejsem smutná, to bylo jen tak.... No jo, zas je pracovně pryč, ale jen do pátku....
S tou dovlenou je to blbý, ale ona neuteče... Nemá přeci nožičky ne? A co jinak mezi vámi, je vše ok?
17. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si rikala, ze normalne nesmutnis, ze jsi nekdy psala, ze jsi na to zvykla, ze je byva pryc :wink: ale pak jsem si rikala, jestli to v tehotenstvi neberes jinak..no jo no, zenska kdyz neco analyzuje... :grinning:
sziva se s novou praci, byva nervozni, v noci kouka na basket a hokej, ale je hodnej, takovy pritulny..je videt, ze potrebuje mou naruc, to, ze ho podporuju a rikam, ze to zvladne, coz nastesti se dari, zrovna dnes psal sms jak to tam uz docela zvlada..tak doufam, ze mu to vydrzi do snad se bliziciho snazilkovani :grinning:
koupila jsem mu vitaminy a zatim neprotestuje..
jo a vtip z lekarny, ptala jsem se jestli maj digi teplomer na mereni bazalni teploty a jak jsem to rikala asi potisejc tak lekarnice rozumela digi teplomer do bazenu a musela jsem to opakovat..a stejne to neznala a mam klasicky rovny.. :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
slamněná vdova??Tak nesmutní :slight_smile:,snad mě smůla mine...
kramli:tak to je super že na to nebudu sama :grinning: :grinning: :grinning: jo špinění mě taky neminulo...už aby bylo pondělí,co?? :grinning:
17. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava tak stím teploměrem to musela být sranda :grinning: já bych byla asi červená až na zadku :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek